Vaikų turinčios poros - 4015 ginčų per metus!

 
Atlikta apklausa parodė, kad, kol neturi vaikų, poros per dieną susikivirčija apie 7 kartus per dieną, o po vaikų gimimo, šis skaičius šokteli iki 11 kartų per dieną arba 4015 kartų per metus! - praneša The Daily Mail.

Toks proveržis dažniausiai atsiranda dėl bemiegių naktų, besikeičiančio pareigų pasidalinimo ir bendros disciplinos sumažėjimo.

Be abejo, pusė naujų konfliktų yra susiję su šeimos atžala: viena iš keturių porų nesutaria dėl tinkamo laiko guldyti kūdikį, tuo tarpu 21 % negali pasiekti kompromiso dėl teisingos kūdikio mitybos.

Iš 3000 šeimų apklausos rezultatų buvo pastebėta, kad vienintelis ginčas, kuris išlieka nepakitęs ir prieš, ir po naujagimio atsiradimo šeimoje yra pinigai.

Penktadalis visų apklaustųjų teigia, kad juos erzina atsiradusi netvarka namuose, visur besimėtantys žaislai (kaip ir tų žaislų kaina).

Buities prievolės, tokios kaip skalbimas, lyginimas ir lovos klojimas taip pat tampa problema, nes dažniausiai tai darydavusioms moterims tokiems dalykams nebelieka jėgų.

"Net ir stipriausios poros susiduria su sunkumais pirmaisiais kūdikio gimimo mėnesiais, o nuolatiniai ginčai tampa jų gyvenimo dalimi," - teigė Daily Mail kalbintas tyrimo autorius iš MumPoll.

Dėl ko gimus vaikams labiausiai padaugėja ginčų?
 
Komentarai
Naujas komentaras