Valentino dovanos, kurioms nereikia pinigų!

valentines-day-gifts.jpg
 
1 komentaras
Arba, kaip išreikšti meilę be pinigų ir be žodžių. Vien kalbėjimas – pigus ir bergždžias reikalas. Aš tikrai esu didelė sąžiningos porų komunikacijos fanė, tačiau ne mažiau svarbu yra kūrybiškumas bei staigmenos. Taigi, kodėl šiais metais per Valentino dieną nepasinaudojus proga ir nepasakius „Aš tave myliu“ be tiesioginio šių žodžių tarimo?

Pasidalinsime keletu idėjų, kaip tai padaryti (tinka tiek jai, tiek jam):

>> Mylimojo palto kišenėje palikite nedidelį laiškelį. Tiesiog priminkite kažkokią smagią situaciją, kurią išgyvenote drauge arba parašykite, kas tame žmoguje jus žavi labiausiai.

>> Į darbą antrajai pusei per pietų pertrauką nuvežkite jo mėgstamo maisto ir kartu papietaukite. Beje, gerbkite ir supraskite ir tuo atveju, jei partneris neturės pakankamai laiko.

>> Senesniais laikais būtume patarę jums įrašyti muzikos kasetę – dainų, kurios susijusios su jūsų bendrais prisiminimais, draugyste. Šiandien galite tai padaryti dar paprasčiau: kodėl nepasinaudojus USB raktu? Taip pat galite įrašyti keletą dainų  į mylimojo nešiojamąjį grotuvą ar tiesiog nusiųsti elektroniniu paštu.

>> Išpildykite vieną mylimojo seksualinę fantaziją. Tokiu atveju, jei jų nežinote, pabandykite pasiūlyti partneriui nakčiai tapti jūsų valdovu (ar tarnu?). Beje, nepamirškite susitarti kažkokių kodinių frazių, padėsiančių jums suprasti partnerio nepatogumus ir laiku nutraukti žaidimą.

>> Padovanokite mylimam žmogui erotinį masažą. Galite pasirinkti kvapnius ir šildančius masažo aliejus, taip pat nepamirškite lubrikanto. Beje, jei norite sukurti daugiau romantikos, rinkitės specialias žvakutes – jų vaškas neįkaista per stipriai ir jas taip pat galite naudoti kūno prisilietimams, masažui.

>> Padovanokite kalendorių su seksualiomis savo nuotraukomis! Taip, tai – gana klasiška dovana, bet be abejonės pradžiuginanti ir pakelianti ego.

>> Išsitatuiruokite mylimojo vardą – žinoma, laikina tatuiruote! Partneris turėtų būti pamalonintas. Beje, faktas, kad tai laikina, daugelį žmonių taip pat nudžiugins (išskyrus didelius tatuiruočių šalininkus…).

Tikiuosi įgavote nemažai įkvėpimo. Būkite kūrybiški ir rodykite savo meilę!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
gera ideja su pietumis i darba!
Naujas komentaras