Verdiktas – „draugų zona“

K1600_shutterstock_130305722-wpv_1000x.jpg
 
Dauguma moterų gali gauti sekso bet kur, bet kada ir bet kokiu būdu, kai jos to nori. Problema, kylanti vyrukams, yra ta, kad jos nenori sekso bet kur, bet kada ir bet kokiu būdu, kai to nori jie. Moterims seksas yra susietas su svaiginančiomis ir komplikuotomis emocijomis. Rezultatas? Moteriai yra žymiai lengviau priskirti vyrą „draugų“ kategorijai nei pripažinti jį kaip meilužį.

Tiesą sakant, moteriai vyras - draugas yra labai paranku – ji gali išnaudoti vyro šalia pranašumus (stiprybė, sprendimų priėmimas, rimtas patarimas, logika, sveikas protas) be visų tų hormonais paremtų keblumų, kurie atsiranda kartu su seksu.

Tačiau vyrai yra kitokie. Jie neapsunkina savęs nepakeliamomis emocijomis, neužsimeta sau naštos atskirti draugystę nuo sekso. Tiesą sakant, jiems viskas yra tiesiog atvirkščiai – kai vyrui patinka moteris, jis nori išreikšti savo jausmus lovoje. Tai natūralu.

Deja, moterų smegenys tokios logikos nepriima. Daug vyrukų įsivaizduoja, kad apsimesdami karštos merginos draugais jie gali prisibelsti į jos širdį ar lovą, tačiau toks scenarijus gali būti įgyvendintas nebent romantinėse komedijose. Tai tik savęs apgaudinėjimas. Realybė tokia, kad jei kartą moteris jau priskyrė vyrą į „draugų zoną“, tai beveik neįmanoma, jog kada nors ji ims į jį žiūrėti kitaip.

Tu esi tik draugas, jei...

>> Girdi tokias frazes kaip: „Galiu pasikalbėti su tavimi apie bet ką“, „Tu tikrai mielas vyrukas“, „Tu man kaip brolis“, „Tu mano geriausias draugas“, „Tu mane supranti“.

>> Galiausiai tu sukaupi drąsą paklausti ir ji tau atsako: „Aš nenoriu rizikuoti mūsų draugyste“, „Tu man per daug patinki, kad galėčiau su tavimi susitikinėti“ ar panašiai.

>> Ji pasakoja tau apie savo problemas su kitais vyrais.

>> Ji prašo tavęs patarimo dėl kito vyro, kuris jai patinka.

>> Ji užsidegusi tau sako: „Ką tik sutikau labai mielą vyruką!”

Kodėl tai vyksta?

>> Tu jos netrauki. Žinoma, tu jai atrodai linksmas, žavus, jai smagu su tavimi būti, tačiau vis tiek kažko trūksta. Bandydamas visaip tai pakeisti greičiausiai tik meluosi pats sau, tad turėtum nuspręsti ar likti draugais ir išmesti iš galvos idėją apie seksą su ja, ar spjauti į ją ir trauktis į produktyvesnę teritoriją.

>> Tu – jos durų kilimėlis. Ji priskyrė tave „draugų zonai“, nes esi per daug mielas, per daug paslaugus ir per daug lendi jai į „užpakalį“. Ji žino, kad gali turėti tave vos spragtelėjusi pirštais. Tu manai, kad gali ją sužavėti ir papirkti jos dėmesį gėlėmis, dovanomis ir brangiu maistu. Tu esi baikštuolis, o ji tik ir laukia, kai galės tave padaryti savo geriausia drauge, kuri rūpinsis jos naminiais gyvūnėliais, kol ji smagiai leis savaitgalį su tatuiruotu baikeriu.

>> Tu neturi to, ko reikia. Deja, kai moteris renkasi vyrą seksui, prioritetų sąrašo viršuje atsiranda pinigai. Jei tu jų neturi (arba neturi pakankamai), tu tuojau pat būsi išspirtas į „draugų zoną“.

>> Ji yra pamišėlė. Galbūt praeityje blogi vyrukai su kuriais ji savanoriškai susitikinėjo, su ja elgėsi šiurkščiai, o ji, dėl blogų savo pasirinkimų, žinoma, kaltina vyrus, todėl dabar ji negali pradėti normalių santykių su normaliu vyruku. Tokios moterys pasižymi agresyviu flirtu su vyrais, tačiau kai jie atkreipia dėmesį, jos reaguoja su siaubu: „Maniau, kad esame tik draugai“.

Kaip to išvengti

Tai nėra lengva, tačiau negalima sakyti, kad ir neįmanoma. Štai keli patarimai:

>> Atsitrauk. Nustok elgtis kaip jos šunytis ir nebūk toks prieinamas. Nebėk pas ją vos pamojus ranka, prieš perskambindamas jai palauk dieną ar dvi. Būk iššūkis, ne durų kilimėlis.

>> Pradėk susitikinėti su kita moterimi. Atvirai kalbėk apie kitas moteris ir tai, kokios jos karštos. Paprašyk jos patarimo, kaip suvilioti kitą moterį.

>> Pasakyk jai, kad nori būti jai „tik draugas“. Ji nėra kvaila – ji visą laiką žinojo, kad nori su ja pasidulkinti, taigi jei tu atstumsi ją seksualiai, ji nebegalės to pakęsti.

>> Pradėk elgtis su ja kaip su mergina. Kviesk ją į pasimatymus, nusivežk į romantiškas vietas, apsikabink ją.

>> Jei ji atsakys romantiškai, būk  įdomus. Laikykis atstumo. Būk iššūkiu. Būk nenuspėjamu. Priversk ją spėlioti. Niekada neleisk jai galvoti, kad ji laiko tave už grandinės. Yra didelis skirtumas tarp noro ir poreikio – ji elgsis tikrai kitaip, jei galvos, kad gali ją palikti bet kuriuo metu dėl kito gražaus veidelio. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras