Vienišių privalumai

sky-2667455_1280-praise-happy.jpg
 
12 komentarai
Ar kada bent pagalvojai apie vienišių privalumus? Jei ne, šis straipsnis kaip tik tau! Pateikiame keletą pliusų, kuriais pasigirti gali tik vienišiai.

Šis rašinys skirtas vyrams ir moterims, kurie nori džiaugtis gyvenimu. Jiems reikia suprasti vienišių privalumus ir jais naudotis. Tiems, kurie ką tik įžengė į vienišių pasaulį, šis straipsnis parodys šviesiąją skyrybų pusę. Tiems, kurie sielvartauja, jog yra vieniši, jis gali priminti tai, ką jie pamiršo!

Esi laimingas vienišius ar vienišas, tačiau trokšti ką nors įsimylėti? Tarp šių dviejų būsenų yra daugybė skirtumų. Kiekvienas gali turėti asmeninę nuomonę, tačiau tikriausiai daug geresnis yra pirmasis variantas, nes antruoju atveju žmonės dažniausiai pridaro daugybę klaidų. Dauguma žmonių, kurie yra vieniši ir beviltiškai stengiasi tą statusą pakeisti, nepastebi daugybės vienišių pliusų.

Kokie gi tie pliusai?

Žmonės dažniausiai baisiai bijo tapti vienišais. Tai tiesa, nes gyvenimo kelionėje kiekvienam reikia artimo kompaniono. Kaip ten bebūtų, reaguoti į šį faktą taip rimtai, kad jis taptų gyvenimo tikslu, yra mažų mažiausiai juokinga. Tai, ko ieškai, yra bendrakeleivis, su kuriuo kelionė taps malonesne, tačiau tas žmogus negali tapti tikslu.

Jei nuolatos nusiminusiomis akimis žvalgysiesi aplinkui ir beviltiškai ieškosi TO ypatingo žmogaus, tik sumažinsi realius šansus jį rasti. Jei esi susikrimtęs dėl to, kad esi vienišas, tai praleidi tikrai daug ir mes pasistengsime tau tai priminti.

Laikas atrasti ryšį su savimi

Verkšlenimas, kad esi vienišas tikrai nepadės pakeisti esamo statuso, tačiau gali pasižiūrėti į tai kaip į galimybę atrasti save. Jei ką tik išgyvenai skyrybas, iš pradžių tai bus labai skausminga, tačiau vėliau vis tiek suprasi, ko buvai netekęs. Pažiūrėjęs į veidrodį dabar matai nepažįstamą veidą – tu esi savęs šešėlis.

Tu matai žmogų, kuris bandė patikti savo buvusiajam ar buvusiajai. Dabar laikas visa tai baigti ir tapti žmogumi, kokiu iš tikrųjų esi. Iškelk prioritetą būti laimingu žmogumi virš visko. Suprask, kad tai nepriklauso nuo jokio kito žmogaus įnorių.

Skirk laiko ištirti tikrajai žodžio „meilė“ prasmei. Leisk laiką darydamas tuos dalykus, kurie tau patinka. Domėkis viskuo, ko buvai priverstas atsisakyti santykių metu. Laikui bėgant suprasi, kad esi laimingas nepaisant fakto, kad esi vienišas!

Laisvė priimti sprendimus

Vienas iš didžiausių pliusų esant vienišiumi yra tas, kad gali visus sprendimus priimti pats. Tau nereikia, kad kažkas patvirtintų tai, ką nori daryti. Būdamas vienišu tėvu ar motina, tu turi galimybę suartėti su vaiku taip, kaip niekad anksčiau. Neginčytina, vienišais tėvais būti sunku, tačiau tokiu atveju atsiranda galimybė atsidėti vaikams labiau nei bet kada.

Tu esi laisvas nuo priklausomybės priimti sprendimus kartu, kas neišvengiamai seka, kai santykiai trunka per ilgai. Naudokis galimybe laisvai mąstyti ir pats priimti sprendimus. Įkvėpk gaivaus laisvės oro! Mėgaukis ramybe ir išsilaisvinimu nuo emocinės turbulencijos, kuri visuomet kankino santykių metu. Pastebėsi, kad yra ir daugiau pranašumų.

Laisvė siekti troškimų

Dažnai pamirštama, kad skyrybos suteikia daugiau erdvės siekti savo ambicijų. Dirbk daug, švęsk dar daugiau! Mes neperšame nuomonės, kad draugaujant neįmanoma siekti savo tikslų, tačiau tuomet atsiranda daugiau spaudimo ir atsakomybių. Būdamas vienišas gali geriau susikoncentruoti darbui, be emocinių trukdžių. Rasti pusiausvyrą tarp darbo ir santykių kai kuriems vyrams ir moterims gali būti sunkiai įveikiama užduotis.

Geriau palaukti, kol užsitikrinsi tvirtą pagrindą po kojomis, o tada jau atsidėti pilnavertiškiems santykiams. Nusistatyk prioritetus. Svarbu pačiam sau įrodyti, ko esi vertas.

Daugiau laiko draugams

Vienas iš pagrindinių vienišų vyrų ir moterų pranašumų yra tas, kad jie gali daug laiko praleisti su savo draugais. Santykių susaistyti žmonės retai randa laiko savo bičiuliams, nes daugiausia laiko praleidžia kartu. Vyk į tą iškylą ar žygį dviračiais, kuriuos jau taip seniai planavai su savo draugais.

Laisvė rizikuoti

Kai esi vienišas, turi daugiau erdvės rizikuoti, ko normaliai negalėtum daryti, jei būtum susaistytas santykių. Gali rizikuoti tiek finansiškai, tiek kaip asmenybė ir nesijaudinti dėl išlaikytinių.

Flirtuokite 360º aplink

Žinoma, niekas niekada negali visiškai uždrausti flirtuoti. Tau reikia išlikti žaidime, taigi atsisakyk „vienišo, bet neprieinamo“ statuso. Neskubėk vėl įsivelti į rimtus santykius, kols įsitikinsi, kad esi tam pasirengęs. Niekas negali išjungti įgimto flirtavimo instinkto!

Sužinok, ką reiškia laimė

Daugybė žmonių skuba pradėti rimtus santykius dar nežinodami, ko jie iš tikrųjų nori iš gyvenimo ir ką reiškia laimė. Įgyk pasitikėjimo savimi ir sužinok, ko iš tikrųjų nori. Laimė kyla iš teigiamų pokyčių, kuriuos matai savyje, o jie atsiranda tik nuolat priimant naujus iššūkius. Sužinok, kaip vėl pasitikėti savimi.

Laimė yra ne tik buvimas ypatingu kažkam, bet ir dalinimasis laime su savo partneriu, kaip ir jis dalinasi savąja, kai abu, nepriklausomai vienas nuo kito, siekia savo tikslų.

Stenkis išlikti nepriklausomu, o laimė ateis pati. Pasiekus pusiausvyrą savo viduje, priimti ir duoti meilę bus daug maloniau.

Čia išvardinti vienišių pliusai šaukte šaukia – mėgaukitės laisve! Kai rasi tą, su kuriuo ar kuria nebijosi būti savimi, vienišiaus statusą galėsi pakeisti į „laimingai vedusio“ ar „laimingai ištekėjusios“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (12)
IŠGERKIME TAURE UŽ VIENIŠUS IR LAIMINGUS
Super!
Žmonės nemoka džiaugtis laisve, kas dėl sekso, nėra taip sunku jo gaut ir be įsipareigojimų, o tai, kad esi laisvas, nereiškia, kad esi vienišas, nes turi ir šeima ir draugus, tai nėra reikalo visko taip sureiksminti, išmokt džiaugtis laisve! ;)
Nera jokiu + sitaip galvoja kurie nera vienisi, kad yra pliusu...
Vienam but , kur cia koks pkiusas, kuom rupintis kuom dziaugtis , tipo zjb vienas keliauji, vienas buni, lovos reikalai imt kas juda cia ziauriai cool? Su kuo kalbet dalintis, nifiga nera pliusu, kosmosas kazkoks o ne straipsnis.
Vienišumo didžiausias privalumas yra laisvė. niekas nekontroliuoja, neaiškina kaip ir ką daryti, neskambinėja 100 kartų per dieną.
LABAI SMAGU
Vienisas ir tuo patenkintas nes nesedziu ir negalvoju kad blogiau jau buti negalejo... Svarbiausia zinoti ribas tarp realybes ir iliuzijos :) ateis laikas, tai ir dalinsimes bendru dziaugsmu ;)
Na tiek buvimas vienisam tiek buvimas poroje turi savo pliusu,o jau kiekvieno reikalas rinktis kurie pliusai jam labiau pire sirdies
tikra tiesa:)
buvimas vienisam neturi jokiu privalumu......................
Puikus rašinys. Ačiū labai!
Naujas komentaras