Visi mes svajojame apie seksą su kita!

sdfdfddd.jpg
 
41 komentarai
Žinomas rašytojas William Nicholson teigia, jog nei vienas vyras nepraleistų progos pasimėgauti seksu su kita moterimi, jei žinotų, jog šis poelgis neturės jokių pasekmių.

Vyrai trokšta ir gėrisi seksu tiesiog savaime, be jokio emocinio ryšio ar sąlygų.

„Bet jie neturėtų! Tai neteisinga, savanaudiška ir skaudu. Galite norėti, bet juk esate įsipareigojęs. Būkite ištikimas savo žmonai. Na, o šiaip esu laiminga, kad nesu jūsų žmona. Džiaugiuosi, mano vyras – padorus", - autorius perteikia dažnas dailiosios lyties atstovės mintis tokiu atveju.

W. Nicholson yra vedęs jau 22-ejus metus ir teigia esąs ištikimas žmonai, nors prisipažįsta pasvajojantis apie kitas.

„Esu toks pats vyras kaip visi. Tai reiškia, jog aš taip pat norėčiau pasimėgauti seksu su kita moterimi, jei tik šis įvykis neturėtų jokių pasekmių. Nedarau to, nes, žinoma, pasekmių sulaukčiau“,- teigia rašytojas.

Vyrui seksas – kažkas, kas vyksta tarsi už įprasto gyvenimo ribų. Kažkas, ką galima tiesiog „nusimesti“, tai neturi ilgalaikių pasekmių. Tad jis gali būti neištikimas ir vis tiek mylėti savo moterį, nors galbūt tai skamba ir neįtikinamai.

Jis gali mylėtis su kita moterimi ir visiškai nieko jai nejausti. Jei galite su tuo susitaikyti, tai – jūsų šansas santuokoje stipriau suartėti dvasiškai, pagrįsti santykius tiesiomis, kurių anksčiau nedrįsote vienas kitam pasakyti. Kitaip tariant, susikurti neeilinį stiprų ryšį.

Taip pat Nicholson tiki, jog seksas su pirmą kartą sutikta keistuole ne toks malonus kaip su žmogumi, kurį jau pažįsti.

Apibendrindamas mintis Nicholson teigia, jog vyrai ir moterys seksą supranta skirtingai. Dailiosios lyties atstovės po fizinio suartėjimo laukia pasitikėjimo, ilgalaikių santykių, tuo tarpu vyrai gali paprastai pasimylėti ir su kita.

Suaugusiems.lt

Ar tikrai visi vyrai "eitų į kairę", jei paskui nebūtų pasekmių?
 
Komentarai (41)
Irgi nori kito vyro
Seksas su kita (-u) pats savaime, jeigu neįpainiojami gilūs jausmai, manau, nėra blogybė, o labiau pramoga. Kur kas blogiau apgaudinėjimas ir jausmų savo žmonai (vyrui) praradimas.
bet......sexas ir pasimylejimas 2 skirtingi dalykai, todel as renkuosi pasimylejima su vienu ir galvoje sexas tryse :))))
Su svetimais :)
Idomu ir su ko gi jie eina ?
Jeigu pasvajojate apie kitą moterį(vyrą), tai ankščiau ar vėliau nutiks susiklosčius palankioms aplinkybėms. Laisvesnė aplinka, sutapę feromonai ir įsiplieskusi aistra tarp jūsų, padarys savo darbą. Turite būti nepaprastai stipri asmenybė, kad tam atsispirtumėte. Tai gyvenimas, o ne iliuzijos :)
tai tu vadinas esi melage ir dura
oj eina visi kas tik nori,tik moterys daugiau eina per visus klynus,maziau apie tai sneka,o wyrai per kelis klynus braunasi ir sneka visiemsir giriasi.wat ir faktas as permiegojau su 9 pakolkas bet vaikinui pasakiau jog jis man tik 5 o wat jisai jau turejes gal kokias 7 o bernam girias jog 17 ir gaunasi taip jog tiesos abu nezino,tik viena priezastisir faktas moteris daug pysas maziau knisas,wyras maziau pysas daug knisas :D
zinot, jei moteris tikrai istikima ir jei uztenka vieno vyro glamoniu buciniu ir via kita tai ji tikrai manyciau neis su kiutu pasimyleti :) na bet jai ji pasitiki ir kitu partneriu kad jis nepasakis tavo vyrui kad taip ir taip buvo tai kodelgi nepasimyleti su kitu?:D
Ėjimas "į kairę" prieštarautų mano savigarbai. Be to, tai reikštų, jog pasiduodi niekam tikusiems gamtos dėsniams.
eina ir vyrai,ir moterys i kaire,bet tikrai ne visi,nors ir sulaukia pasekmiu,taciau,kam skaudinti kita zmogu? tiesiog nebuk isipareigojes ar isipareigojusi ir miegok tu su kuo nori. mano buves vaikinas irgi kalbedavo,kaip galima isduoti,kaip tai slykstu ir zema,bet pats mane isdave net du kartus,aisku,suzinojau tik tada,kai jau buvom issiskyre.Taip,kad 100 procentu tiketi,ka sneka antra puse,negalima tiketi,nes vis delto,viena sako,o kita daro
vieniems vyrams ejimas i kaire yra gyvenimo budas,o kitiems vyrams kazkokiu poreikiu patenkinimai,kuriu jie nesulaukia is savo zmonu,draugiu.siais laikais jau niekas manes nebestebina.taip,kad ejimas i kaire turiu sutikti,jog yra normalu.
Kai truksta vyrisko demesio, o tavo vyreliui dzin, jis stuobrys, tikrai visada atsiras tas, kuris pastebes tavo akyse žiburiukus...
Maniskis sake,kad po tokio poelgio negaletu ramiai gyvent vien del zinojimo ka padare
patys vyrai ir balsavimo statistika kalba už save, neklydau balsuodama :)
Niekada,nesakyk niekada!!!!!
vyrai toke padarai,je visada vaiksciojo ir vaikscios i kaire .be to cia priklauso nuo abipusiu vertibiu.
As irgi turbut nenormali, manes visiskai netraukia neistikimybe... Jokio potraukio net ziureti i svetimus vaikinus as nejauciu. Man mano vaikinas sexualiausias, protingiausias ir fainiausias ;)
Jei suzinociau, kad vyras buvo neistikimas, as nesudvejojus jam smogciau tuo paciu......
Nežinau, gal aš nenormali, bet neičiau niekada į šoną, tiesiog nėra jokio noro miegoti su svetimais vyrais... Nebent būčiau girta (labai girta) ir nebesuprasčiau kas darosi :))))
As ir nueiciau i sona, mazum kuri nori sykiu? :)
Kazin su kuo dazniausiai vyrai bunama neistikimi,juk su moterimis...daugiau klausimu nebekyla?:)
moteris eina i kaire is kersto....
moterys ne ka maziau svajoja jso manau daugiaueina ikaire nei vyrai
Kaip viskas sava, ką parašė Vai vai... Pasvajoti, man atrodo, visi pasvajojame, tik ne visi tas svajones paverčiame tikrove. Ir aš tikrai nesigailiu, kad apie tai tik pasvajoju. Nemanau, kad kažką prarandu.
Na, cia priklauso nuo vertybiu...Savo vyru pasitikiu 100 proc...As irgi pamastau, kaip butu, jei butu, bet tikrai neistikimybei nesirysciau...O ir mano antra puse ta pati masto, daznai apie tai pasikalbame...Neistikimybes neatleisciau, o jei ir atleisciau, to zmogaus nebegerbciau, kaip partnerio...
Visi eina. Anksciau ar veliau. Niekada nesakykite niekada.
as tingiu, geriau tik pasvajot :)
Labai svarbu rasyti straipsni vien apie vyrus, nes tai susilaukia daugiau palaikymo,.. bet jei parasytu straipsni apie moteris, ir paklaustu ar moterys eitu i kaire jei nebutu pasekmiu, butu panasus skaicius... Pasekmiu sulaukiame visi, del to dauguma susilaiko :)
kai kurie neina nes tiesiog tingi ;)
Mamau kad jei tai igimta zmoguje, tai kap ejo tap ir eis, o jei ne - tai ne. Logiskai suprantama. Daug kas priklauso nuo pacio zmogaus ir aplinkybiu !
as irgi nedvejociau....:)pasukciau i kaire,viena kart gyvenam..
is kur dar tokiu idiotu atsiranda,esu vyras,manau,kad ne
visa sita galima priskirti moterims, jos tokie pat zmones :D
gailesti man rodos tu isvis partneres neturi, jei taip sneki :DDD
Tuomet man jusu visu gaila, nes matyt neturite tokio partnerio (-es), del kurio(s) net nekyla mintis sukti i kaire :>
toks jausmas kad moterys is kitos planetos...eitu ir jos:D
Aisku eiciau! Ne nedvejodamas :D kaip kazkas pasake: "visų moterų nepamylėsi, bet bandyti verta" :D
as irgi taip galiu, nors esu moteris..matyt praeitam gyvenime vyras buvau ;))))
tikrai teisybe, jai nebutu pasekmiu ir as nedvejociau :)
teisybė :)
Naujas komentaras