Visi vyrai – kiaulės? (video)

 
10 komentarai
Trumpai apie evoliuciją...Visai neseniai tarp tūkstančio „meilės siaubo“ istorijų bandžiau rasti tokių, kurių herojams, vyrams, būčiau galėjusi užkabinti medalį. Už narsą, pasiaukojimą, meilę, pagarbą ar tiesiog gerą širdį. Istorijų buvo, bet mažai.

Tačiau ar vyrai kalti? TAIP.

Ar kalti tik jie? NE.

Evoliucija smarkiai pakeitė mus, turiu omeny, žmones. Vyrai pažino savo vertę, o moterys... Na... Šiandien tave dievina, rytoj kala prie kryžiaus, o tu tupi sau ir galvoji: „Gal viskas ne taip blogai?“

Kartas nuo karto susidurdamos su psichiškai nestabiliais vyrais, o tuo labiau juos įsimylėdamos mes pamirštame įjungti savigarbos raudoną signalą. Ir vietoje to, kad tiesiog apsisuktumėme ant savo dailių batelių ir trenktumėme durimis nedėkingam šunsnukiui prieš nosį, numojame ranka. Juk viskas tada atrodo ne taip jau blogai, ar ne?

Ilgai svarsčiau, kur pakastos šaknys... Ir, matyt, radau siūlo galą... Savo asmeninėje moteriškoje evoliucijoje kažkur dar paauglystėje padarome klaidą. Nusileidžiame. Ir ne tik dėl to, jog susidūrus su pirmu nevykėliu kažkur pilvo apačioje pradeda skraidyti drugeliai, bet ir dėl to, jog nežinome, kaip reikėtų reaguoti. Ir vis tie nelemti drugeliai...

Atrodo, kad tarsi vieną kartą paslydusios, ir toliau su savimi eksperimentuojame. Tai tau tyla, tai tau scena, ir galiausiai vis tiek kankina bent jau menkas kaltės jausmas, jog, tikriausiai, padarei kažką negerai...

Vėliau, bėgant laikui ir prisrėbus nemažai „karčios santykių košės“ kaklas išsitiesia. Pradedi pastebėti, jog kažkas vyksta ne taip. Ir tada užduodi esminį klausimą: „Kur dingo normalūs vyrai?“

O vyrai nedingo, tačiau lepinami ir švelniai tyrinėjami jau nuo smėlio dėžės laikų, šie užsiaugina didelius sparnus, kai tu tuo tarpu, vos pradedi pažinti savo jausmus, poreikius, suprasti norus, įvertinti save paprastais natūriniais meilės ir socialiniais vienetais.

Kartais užpuola juodos mintys, jog tų normaliųjų tikrai neliko, tačiau tikrai vertėtų paklausti, kiek dažnai pačios esame normalios.

Taip, vyrai tikrai tapo egoistais, savanaudžiais, nerūpestingais, neatsakingais, per daug gerai apie save galvojančiais.

Tačiau mes bręsdamos, o po to sendamos taip pat neatsiliekame. Tampame piktos, perdėtai rūpestingos, perdėtai atsidavusios, įkyrios, aklos, atsisakančios SAVO ateities ir norų, bandančios pakeisti tai, ko neįmanoma, norinčios manipuliuoti ir gauti VISKĄ. Sugebančios prisigalvoti nebūtų niekų ir dėl to užpykti!

Tačiau aišku yra viena... Meilė paverčia mus ir kvailiais, ir filosofais, ir geraširdžiais asmeninių meilės pasakų herojais. Ir nesvarbu, ar tai būtų moteris, ar vyras, įsimylėjęs žmogus tampa mielu pakvaišėliu!

Ir problema visai ne tame, jog moterys įgijo galią ir valdžią, ne tame, jog vyrai tapo infantiliais lėbautojais. Tiesiog aplink mus per mažai meilės.

Ji išgaruoja, išeina, pasprunka net nepagauta, versdama jos ieškotojus kartais tiesiog suvaidinti. Būtent meilė yra ta galia, gebanti vesti žmogų per visas paauglystės ir vidutinio amžiaus krizes, per skausmą ir rūpesčius. Ji paverčia vyrus VYRAIS, na o mes, moterys, tiesiog tampame ramesnės.

P. S. Pavyzdys, kai vyrai tikrai kartais pasielgia kiauliškai...

 
Komentarai (10)
sakyciau tiesa viskas :) ir is vyru ir is moteru puses, o Justinas matyt neisiskaite i straipsnio esme :))Turbut vienas is tu daugelio, kurie megina irodyti kitaip :))))
Vien is komentaru suprasti gali kad tai tikra tiesa...tiktai dauguma neisaukleti kiaulenai vien todel kad nemoka priimti kritikos , paziurekit komentarus is ju gal tik pora normalus, visi kiti kaltinantys ...[ nusivylusios moters straipsnis ir t.t Siuolaikiniai vyrai ne tik kiaules chamai, pasipute gaidziai bet ir mazgotes , nes nemoka net teisingai priimt kritikos..ka jau bekalbet apie dzentelmeniskuma- jie nezino is viso ka tas zodis reiskia, na nebent vyresni vyrai.Ir aisku kad del to kaltos mes moterys kurios juos uzkeleme ant pjedestalo vertai ir nevertai...Kartais tikrai pagalvoji kad nebeliko normaliu padoriu vyru kurie pirmiausia gerbtu save nes tik save gerbiantis vyras niekada neuzgaulios ir neizeis moters.Prisiminiau vieno 'vyro' zodzius; o ko jus norite, norejote lygybes ir gavote lygybe...kaip kvailai skamba tokie zodziai kai matai visur uzguitas padlaizaujancias apgaudinejamas, izeidinejamas moteris...Sakyciau moterys is tikruju atsipeikekim laikas versti stabus...
Aišku vyrai žymiai didesni savanaudžiai ir blogiečiai, bet MOTERYS< būkit dėkingos jiems ir žemai lenkitės, nes tik jų dėka gyvenat šiam moderniam pasauly... :)
pats buvau vyras kiaulė. gėda ir apmaudu, kad toks buvau ir kad tapčiau geresniu turėjau tiek skausmo suteikt. Tačiau moterys geresnes partneriui nei vyrai
Uzeikim i tvarta,trys kiaules,penki parseliai ,ir vienas,vargsas Parsas ,Vyru vadinamas. Kiaules kur jus ??? Moterimi VADINAMOS????
Kokį vyrą išsirenkat, tokį ir turit. Yra visokių, kaip ir moterų. Yra ir gerų, ir blogų. Todėl nebūtina važiuoti vieniems ant kitų.
O tas įmestas video... Tai ko ta mergina taip parinasi? Pamatė kas tai per vyrukas, tai tegul ir eina sau dabar :)
:DDD
deja neee , jokio nusivilimo nera ir nejauciu .. :P
koks tipiskas nusivylusio vyro komentaras..
kazkoks nusivylusios moters straipsnis , nieko idomaus ir gero ...
Naujas komentaras