Viskas apie susitikinėjimą su draugo EX

24610.jpg
 
12 komentarai
Tikriausiai daugeliui vyrų yra iškilęs klausimas: kokios susitikinėjimo su draugo EX mergina taisyklės, normos? Ar egzistuoja kažkoks vyro kodas, teigiantis, jog negalima būti su moterimi, su kuria jau buvo vienas tavo „grupės“ narių? O galbūt egzistuoja laiko norma – kiek jo turi praeiti, kad nebegaliotų apribojimas? Gal reikia laukti, kol draugas turės kitą merginą? O kas, jei ši moteris – jūsų geriausio draugo EX?

Įsivaizduokite tokį scenarijų: jūsų draugas susitikinėja su nuostabia mergina. (Kalbame apie tikrą draugą, ne kolegą, draugo draugo ar kažką, ką kartais sutinkate draugų vakarėliuose.) Visą laiką, kol draugas bendravo su ta moterimi, jūs sakydavote jam, koks laimingas jis turėtų būti turėdamas tokią partnerę. Kaskart, kai būdavote vienoje kompanijoje, puikiai su minima dailiosios lyties atstove sutardavote. Nuolat galvodavote „Kodėl aš nesutinku panašios į ją?“

Ar galite susitikinėti su draugo EX?

Atsiduriate keblioje situacijoje – jie išsiskyrė. Dar blogiau, jei santykius nutraukė ji. Galbūt draugas jums paskambino ir pranešė, o gal sutikote ją gatvėje ir pati jums papasakojo. Ką galite daryti? Ar galite jai paskambinti? O galbūt tai ji pirma su jumis susisiekė.

Dabar, kai ji vieniša, apie šią moterį iš tiesų daug galvojate. Taip pradeda vystytis jausmai. Jums besikalbant išgirstate prisipažinimą, kad ir ji šį tą jaučia. Tuo pat metu, draugas jums guodžiasi ir svarsto, ką padarė blogai, kad santykiai iširo.

Taigi, esate vienoje kebliausių situacijų gyvenime. Nuoširdžiai norite susitikinėti su ta nuostabia moterimi, jaučiate, kad jums gali pavykti susikurti puikią draugystę. Ką gi daryti?

Kaip elgtis su draugo EX?

Daugybė vyrų yra įsitikinę, jog jeigu jie susitikinėjo su kažkokia moterimi (nesvarbu, kaip ilgai ir prieš kiek laiko tai buvo) – jo draugams ši dailiosios lyties atstovė turi būti tabu. Tai – nesąmonė. Kiti žmonės mums nepriklauso, mes paprasčiausiai dalinamės savo laiku su jais. Kiekvieno reikalas yra mėgautis esamais santykiais, kurti juos, tačiau kai ateina pabaiga – reikia paleisti. Žinoma, šilti prisiminimai gali slėgti, tačiau negalite bandyti pakeisti ar kontroliuoti kažkieno kito gyvenimą. Jeigu iš tiesų jaučiate ryšį su kitu žmogumi, turėtumėte išnaudoti galimybę, juk tikro ryšio atradimas – ne ypač dažnas dalykas. Tuo tarpu buvęs partneris turėtų suteikti laisvę ir suprasti, jog kiti žmonės – tiek moteris, tiek draugas – jam nepriklauso.

Ką daryti

Taigi, jeigu įsimylėjote draugo EX, visų pirma turėtumėte su ja išsiaiškinti. Susitikite, atvirai pasikalbėkite, neslėpkite savo jausmų. Įsitikinkite, ar abu vienas kitam jaučiate tą patį, ar sutampa jūsų lūkesčiai. Tuomet turite įsitikinti, kad sutampa jūsų požiūriai į situaciją dėl draugo. Pasakykite: „Turime pasikalbėti apie požiūrį į situaciją su mano draugu. Nenoriu prarasti jo draugystės, bet taip pat nenoriu, jog tai sustabdytų nuo jausmų rodymo tau.“

Juk tiek jūs, tiek moteris, ko gero, neblogai pažįstate draugą, galbūt net iš skirtingų perspektyvų. Kartu turėtumėte rasti sprendimą, kaip atvirai jam pasakyti apie esamus santykius ir jo nesupykdyti ar neįskaudinti. Žinoma, sunkiausia bus pasikalbėti su pačiu draugu.

Žinios pristatymas jūsų draugui

Kai kalbėsitės su draugu, visų pirma nuoširdžiai pasakykite jam, ką jums reiškia jūsų draugystė. Daugeliui vyrų labai sunku atvirai ir jausmingai kalbėtis su kitais stipriosios lyties atstovais, tačiau privalote tai padaryti, parodyti, kad iš tiesų draugą gerbiate. Tuomet paklauskite, kaip jis jaustųsi, jei jūs pradėtumėte susitikinėti su jo buvusiąja. Privalote būti nuoširdūs ir pasakyti viską – kaip jaučiatės, jog norite rimtų santykių. Galbūt draugas neprieštaraus? Galbūt jam reikės laiko pagalvoti... O gal jis nusimins ir jus iškeiks. Tokiu atveju, ko gero, draugas kurį laiką nenorės jūsų matyti, tačiau žinodamas, kad branginate jūsų draugystę, ilgainiui supras.

Suteikite draugui erdvės. Tikriausiai, kurį laiką jis norės susitikinėti ar bent miegoti su daugybe moterų, linksmintis. Tačiau šis etapas praeis ir jis bus pasiruošęs naujiems santykiams.

Nepriklausomai nuo to, kokia artima yra jūsų draugystė, šis pokalbis gali būti viena sunkiausių jūsų gyvenimo situacijų. Nepamirškite, pirmiausia turite būti sąžiningas su savimi – kiek rimti dėl šios situacijos, dėl naujos moters esate. Tuomet būkite sąžiningi kitiems: tiek draugui, tiek jo buvusiai merginai. Tikriausiai tai bus sunki, bet labai vertinga pamoka. Beje, jūsų gebėjimas pasikalbėti su dviem jums rūpinčiais žmonėmis žinant, kad pokalbis bus sunkus, nesaugus, iš tiesų parodys, koks vyras esate. Sėkmės!

Suaugusiems.lt

Ar pateisinate santykius su draugo EX?
 
Komentarai (12)
Draugaujiu su exo draugu jau 2metus ,išpadžių buvo tik žaidimas su jo draugu ,norėjau įskaudinti,bet peraugo į rimtesnius santykius.. Ir gan dažnai sutinku ex ,nes dažnai vaikinas susitinka su juo. Negaliu pamiršti ex nes ji gan dažnai matau ir liūdna man dėl to. Noriu ,kad vaikinas daugiau su savo draugu nebendrautų.
Ex yra ex. Tai laisvas zmogus, niekieno nuosavybe. Jei zmones tikrai patinka vienas kitam, jie gali susiporuot ir draugaut, nepsisydami kokiu tai prietaru. Tikros draugystes tai neturetu isardyt, galu gale juk galima normaliai pasisneket ir issiaiskint, jei yra reikalas
Na yra visokiu variantu. Viskas priklauso kodel vaikinas su mergina isiskyre nuo cia viskas ir prasideda jai mergina buvo neistikima vaikinui draugui tikrai nevertetu susitikineti su ja.
Mano draugas dabar draugauja su mano buvusia na su ja isiskyrem nes nesutapo poziuris i gyvenima. Taip trintis tarp draugo atsirado bet grinai del mano kaltes nes megstu papokstaut apie ja :D.
Na ir seip viskas priklauso kokie buvo santykiai tarp taves ir tavo ex
kaip posakis sako:
"mano draugo zmona man ne merga, bet jai gera - draugas man ne draugas"
butu galima perdaryti i:
"..., bet jai ex-zmona - draugas man ne draugas". tokiuose santykiuose visada kazkas nukencia.
nzn kokiu loxu turi buti kad net mintis kiltu. nebent tokioj poxuistu visuomenei, kur niekas nesigaudo erdvej, tai gali buti imanoma... geriausia tai kai mano mamai net menkiausio pasislykstejimo manim nebuvo kai as nukabinau kekse savo geriausio draugo mergina kol jis buvo isvaziaves. G.B.
jokiu problemu jei patinkat vienas kitam ir tinkat, neturi reiksmes.vaikscioti pas esmo draugo zmona gal nera gerai
bet pas buvusia manau normalu kadangi ju santykiai nutraukti.
Bendrauti su draugo ex galima kaip su drauge bet ne kaip su meiluze.
mano numone jei jie vede tai turi buti tabu ne gyvunai gi pagaliau esame ,bet jeigu ji jau ex tai nereiskia kad ji tebera kazkieno nuosavybe ,jeigu geriausias draugas su ja issikyre vadinasi jie vienas kitam netiko ,tai kodel negalima butu bendrauti
Grieztai prieztrauju. Vyriskas nerasytas kodeksas draudzia draugauti su draugo EX.! esu pats buves tokioje situacijoje, kai mane kabino draugo buvusi, bet nepasirasiau, bet buvo ir situacija kai draugas mano buvusia nukabino..na ta prasme BUVES draugas.
Turiu patirties šioje situacijoje. Draugauju su vaikinu 2 metus ir jo buvusi šiuo metu susimete su jo pusbroliu (jie lyg broliai) buvo pries tai. Dabar viskas pasikeite. Giminių susitikimai tikrai nebera malonus nei man nei jam. Tikrai yra turintis ir liudniausia abu pusbroliai pradėjo vengti vienas kito. Paneles kalte manau čia nes ji buvo rimtuose santykiuose su maniskiu dabar lenda po 5 metu atgal į seima
kaip turints patirties siame reikale, galiu pasakyti, kad jei draugas prades susitikineti su tavo ex, tai niekada jau nebebus taip kaip buvo. bendroje kompanijoje visada bus daugiau ar maziau trinties
niekada ,nė už ką nedraugaučiau su geriausio draugo pana... :)) man tai atrodo nepriimtina.. ((:
Naujas komentaras