Vyrai nuo moterų slepia svarbiausius dalykus

fotolia-128752843-subscription-xxl-73456392.jpg
 
1 komentaras
Vyrų nenoras kalbėtis apie savo problemas dažnai iššaukia nesutarimus su žmonomis ar draugėmis. Pasirodo, tokio elgesio šaknis stipriosios lyties atstovai turi dar nuo vaikystės. Pagal naujausius tyrimus, dauguma vyrų nenori dalintis savo jausmais, nes... nemato reikalo to daryti.

Vyrai ir moterys skirtngai elgiasi ir tai yra kertinis akmuo jų santykiuose, teigia psichologai. Mergaitės jau nuo vaikystės svarsto apie savo problemas, apkalba jas viena su kita, ir tai joms padeda įveikti gyvenimiškas sunkias situacijas. Berniukai tuo tarpu negaišta laiko tokiems menkniekiams, ir vadina tai plepalais.

Tyrimo metu, kuriame dalyvavo beveik  2 000 vaikų, buvo bandoma suprasti, kodėl vyrai vis dėl to nenori kalbėti apie savo jausmus su savo antrosiomis pusėmis.

Per daugelį metų psichologai tvirtino, kad vyrai kaip ir norėtų išsipasakoti apie savo problemas, tačiau bijo taip parodyti savo silpnumą. Apklaustų vyrų atsakymai šią hipotezę paneigė. Jie paprasčiausiai mano, kad problemų svarstymas yra nereikalingas procesas ir neduoda jokių teigiamų bei naudingų rezultatų.

Šios netikėtos išvados leidžia suprasti, kodėl vyrai ir moterys skirtingai sprendžia iškilusias problemas, ypač jei tai liečia tarpusavio santykius. Silpnosios lyties atstovės tikrai gali pastūmėti savo antrąsias puses pasipasakoti apie sukauptus rūpesčius, nes jos yra šventai įsitikinusios, kad tokie pokalbiai padeda. Tačiau jos nesuvokia, kad vyrai mąsto visiškai kitaip, todėl ir gyvenimiškus sunkumus linkę spręsti kitais keliais.

Kaip paaiškėjo, vyrams labiau patinka ne kalbėtis apie problemas, bet nusimesti jas ir prasiblaškyti. Moteris, dauguma atveju, to nemoka, todėl dažniau yra linkusios į depresijas, nei kad jų nekalbantys partneriai. Taigi, dar daug mums reikės vieniems iš kitų mokytis...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
ir todėl vyrai nekalba apie problemas, neserga depresija ir žudosi 10 kartų dažniau nei moterys. sėkmės jums.
Naujas komentaras