Vyrai po sekso trims valandoms praranda jėgas

 
Gana dažnai vyrams tenka išgirsti moterų priekaištų, kad jie pasimylėję nusisuka ant kito šono ir užknarkia. O joms dar norisi glamonių, kurios yra savotiškas meilės patvirtinimas.

Tačiau Kembridžo universiteto (D.Britanija) mokslininkai atlikę tyrimą priėjo prie išvados, kad vyrams pasimylėjus reikia kažkiek laiko, kad atsistatytų jėgos. Mokslininkų tvirtinimu, reabilitacijos laikas priklauso nuo daugelio priežasčių, bet dažniausiai nuo amžiaus, rašo thelondonpaper.com.

Pavyzdžiui, kuo sekso partneris vyresnis, tuo daugiau jam prireiks laiko, kad papildytų energetinius resursus, išeikvotus lytinio akto metu. Atlikus eksperimentą tarp skirtingo amžiaus vyrų, buvo nustatyta, kad norint atnaujinti meilės aktą, rodyti švelnius jausmus jiems reikia vidutiniškai 3 valandų, o kartais ir dar daugiau. Taip pat seksas gali tapti gana varginančiu ir sekinančiu užsiėmimu, jei vyrams tenka įveikti netikėtai užgriuvusį silpnumą, taip pat išklausius „antrų pusių“ nepasitenkinimą ir pretenzijas apie pakartotinį lytinį aktą ir glamones.

Todėl dažniausiai „postseksualinės diskusijos“ priveda prie ginčų ir konfliktų. Tyrimo autorė, profesorė Misheal Carter sakė, kad taip atsitinka dėl to, jog moterys nesupranta vyrų. Todėl norint išvengti nesutarimų, reikėtų palaukti, kol jie atsigaus, o paskui lįsti prie jų su intymiais pasiūlymais. Mokslininkė taip pat primena, kad sekso „kaštligę“ galima atvėsinti mėgstamais užsiėmimais: ėjimu per parduotuves, muilo operų žiūrėjimu ir t.t.

 
Komentarai
Naujas komentaras