Vyras ir jo buvusios: ką reikia žinoti

pora-74085362.jpg
 
4 komentarai
Viena kolegė perkreiptu veidu atėjo į darbą. Po puodelio kavos su šokoladu paaiškėjo, kad ji su vyru turėjo labai rimtą pokalbį. Apie jo praeitį.

Kad ji jam ne pirma, kad jis turėjęs keletą merginų ir netgi žmoną, ji žinojo. Problema yra ta, kad ji šia informacija ir norėjo apsiriboti. O jam reikėjo pasipasakoti smulkmenas. Kas jos, kaip susitikinėjo, kodėl išsiskyrė. Nes, jo manymu, tai apsaugos santykius, ir neleis jiems eiti tuo pačiu keliu. Ir nors visi šie pasipasakojimai baigėsi meilės prisipažinimu, liko kartėlis. Vienas dalykas žinoti, kad iš principo tavo vyras turėjo kažkokį gyvenimą. Ir kitas dalykas – žinoti, koks tas gyvenimas buvo ir su kuo.

Atvirumo kaina

Taigi, kodėl vyrai pasakoja apie tokią praeitį moteriai? Visų pirma – atvirumas, kad moteris suvoktų, jog ji nėra pirmoji moteris jo gyvenime. Ir galbūt ne paskutinė. Vienintelė taisyklė – visada gerai atsiliepti apie savo buvusias, kad moteris suprastų, jog net ir išsiskyrimo atveju, niekas nesibarstys purvais.

Antra, norint išvengti praėjusių santykių klaidų – vyrai taip pat tikisi stabilių santykių.

Kad moteris suprastų, kokie santykiai su buvusiomis: arba naujoji draugė visą gyvenimą liks antra ir jis daugiau nieko nesugebės taip pamilti kaip savo pirmosios merginos, arba visos buvusios merginos yra praeityje ir šiuo metu neturi reikšmės vyro gyvenime.

Praeitis – taip pat gyvenimo dalis. Ir būtent dėl vienokios ar kitokios praeities, vyras yra toks, koks yra dabar. Ar moteris tikrai myli tokį, koks jis dabar yra? Tuomet reikia tarti „ačiū“ visoms buvusioms merginoms. 

Pasirinkimo laisvė – arba lieki gyventi su tuo, kas yra, arba parodai į duris ir sakai „kitas!“.

Turintis merginą – vadinasi, ginkluotas

Jei prieš jūsų norą arba jums paprašius, vyras išsipasakojo savo praeities smulkmenas, naudokitės tuo protingai. Tarkim, padarykite išvadas, kurios jums padės jūsų naujo gyvenimo puslapiui.

- Įsiklausykite, kaip jis atsiliepia apie savo buvusias. Ar viskuo kaltina tik jas? Šiuose santykiuose jūs visuomet būsite neteisios ir būsite kaltos dėl bet kokių pykčių, dėl įvairių problemų. Viskuo kaltina tik save? Kaip bebūtų gaila, jam patinka kentėti. Meilė ir santykiai jam – tai amžinos problemos. Nėra reikalo kentėti ir būti kaltam? Jis jį sukurs pats. Jei jis perpasakoja savo išsiskyrimą su prieš tai buvusia mergina su visomis smulkmenomis, gali būti, kad jis dar jai jaučia stiprius jausmus. Ideali frazė šiuo atveju būtų „neatitiko charakteriai“ arba „mūsų santykiai nutrūko – nėra apie ką kalbėti“. Tačiau jei jo atsakymai yra toli nuo idealo, tai dar nereiškia, kad nuo jo reikia bėgti neatsisukant. Galų gale, juk tie santykiai nutrūko, tai iš tikrųjų – apie ką dar kalbėti?

- Išklausinėkite jį, kaip ilgai jis susitikinėjo su paskutine savo mergina? O kiek su ta, kuri buvo iki paskutinės? Kaip jis pasipiršo savo žmonai, jei tokia buvo? Bent jau žinosite, ar jis yra apskritai pasirengęs rimtiems santykiams. Jei pragyvenęs iki 35 metų, jis dar nėra turėjęs jokių santykių, trunkančių ilgiau nei pusę metų, gali būti, kad jis iš viso rimtų santykių neieško?

- Nesigėdinkite jo tiesiai paklausti, kodėl jis jums pasakoja ir ar tikrai jis nori sužinoti visas smulkmenas iš jūsų intymaus gyvenimo. Kad ir ką jis atsakytų – tikėkite juo. Vyrai nežaidžia jaunų psichologų ir nesižarsto užuominomis. Jei jis sako, kad paprasčiausiai norėjo, jog jūs žinotumėt viską apie jį ir pasitikėtumėt juo – vadinasi, taip ir yra.

- Jei jo atvirumas perlipa visas jūsų kantrybės ribas, pasakykite jam apie tai. Gali būti, jūs padarysite tam tikras išvadas iš informacijos, kad jo pirmoji žmona žadindavo jį seksu vidury nakties, ir jam tai patiko, tačiau vargu, ar tai jums suteiks daugiau dvasinės ramybės.

- Jis prisimena buvusiąsias laiku ir ne laiku visos dienos metu? Šis žmogus sukaupė savyje per daug nuoskaudų ir bando išsilieti jūsų santykiuose.

Ir iš viso, žodžiai liks tik žodžiais. Jie nieko nekeičia. Jūs galite pavydėti jo praeičiai, galite nekreipti dėmesio į tai, ką jis kalba. Iš tikrųjų, reikšmingi yra tik elgesys ir faktai. O faktai tokie: kad ir ką jus galvotumėte, kalbėtumėte apie savo buvusiuosius, jie liko praeityje. O dabar jis turi jus.

Suaugusiems.lt

Moterims: Kaip reaguojate į partnerio EX?
 
Komentarai (4)
Sprendžiant pagal moterų elgesį apie savo praeitį ir reakcijas į panašius pasakojimus tai turbūt geriausia apsimesti kad praeities nėra. Tiesiog nėra :D Ir nebuvo :D
Jau geriau to nepasakot. Jų "ego" neatlaiko tokių dalykų :)))
ziuriu tik apie vyrus galit pasneket kiek turejes partneriu pries jius ir visa kita.o jiuk ir jius paneles ir moterys.o jius kiek tureje partnerius pries tai kol nebuvot zenotos ar dar tik draugavot.kodel sia tema apie jius nepakalbejius apie jiusu buvusiuos.
as ju nekenciu :) visu :)
Naujas komentaras