Vyras susirado draugę. Ką daryti?

 
9 komentarai
Klausimas, ar egzistuoja draugystė tarp vyro ir moters, analogiškas klausimui, kas atsirado pirma - višta ar kiaušinis?

Mes atkakliai stengiamės į šį klausimą rasti vienareikšmį atsakymą. Bet nepavyksta. Galima rasti daugybę pavyzdžių, kaip priešingos lyties atstovai, gyvenantys tvirtose santuokose, draugauja vienas su kitu daugybę metų. Tačiau negalima garantuoti, kad tokiuose santykiuose nėra nė menkiausios užuominos į artumo geismą. Visai įmanoma, kad kuriam nors iš tokių draugų kur buvus, kur nebuvus šmėstelės tokia "garbanota" mintis. Kaip ten bebūtų, tikimybė juk egzistuoja. Todėl moterims, kurių vyrai nuolat palaiko santykius su dailiosios lyties atstovėmis, kyla klausimas: ką daryti?

Taigi kaip elgtis, kai vyras turi draugę?

Vedęs vyras ir jo draugės

Bičiuliški santykiai tarp vyro ir kitos moters dažniausiai mums sukelia nesupratimą. Jis, matote, nuolat bendrauja su savo netekėjusia bičiule, vaikšto į renginius, ima su savimi į iškylas, kviečia į šventes, skuba jai padėti. Kitaip tariant, elgiasi taip, tarsi ši bičiulė - artimas žmogus. Viena - kai tokie santykiai palaikomi su buvusiomis klasės ar kurso draugėmis. Ir visai kas kita jei jis draugauja su ta, su kuria susitikinėjo kai buvo dar nevedęs. Pirmuoju atveju nuolatines kalbas apie draugę ir jos dalyvavimą šeimos šventėje dar galima suprasti ir pateisinti. Antruoju atveju viskas kiek kebliau - juk tą merginą jūsų partneris kadaise mylėjo!

Dar blogiau kai vyras susiranda draugę jau būdamas vedęs. Netikėtas potraukis bendrauti su kita moterimi, be abejo, kelia įtarimus. Taip, mylimasis kartoja, kad tai - tik draugystė. Ir šeimyniniais santykiais nesuvaržyta jo bičiulė kaip moteris jo visai nedomina. Jis jos kaip vyras - taip pat. Kažkodėl patikėti tuo labai jau sunku. Ir visai ne todėl, kad manytumėte, jog vyras pasirengęs permiegoti su kuo papuolė. O dėl to, kad stipriosios lyties atstovai dažniausiai būna pakankamai naivūs. Ko nepasakysi apie greta jų atsirandančias ir pasinaudoti situacija ketinančias moteris.

Nė vienas save gerbiantis vyras neatsisakys padėti moteriai, ypač jei ji to paprašo. Be abejo, jis sutiks perstumdyti pas ją baldus, palydės namo vėlų vakarą, pamokys dirbti kompiuteriu ir taip toliau. Tereikia jai tik tinkamai paprašyti? O kaip mes dažniausiai prašome? Be abejo, sąmoningai ar nesąmoningai pasinaudodamos savo žavesiu. Normali vyriška reakcija tokiu atveju - pagelbėti vargšelei, kuri taip žaviai to prašo. Ir štai jis kažką padėjo pirmą kartą, antrą, trečią... O vėliau tai jau tapo įpročiu ir kone pareiga.

Galiausiai vyras pradeda vertinti moterį kaip vieną iš savo artimųjų. Jam neramu, kas vyksta jos gyvenime, kaip tai vertina ji pati. Moteriai paprastai tokia padėtis labai maloni. Draugas visada po ranka, pasirengęs atsiliepti kada tik prireiks. Neretai širdies gilumoje ji puoselėja viltį ir apie dar glaudesnius santykius. Be abejo, gal taip ir nėra. Bet, kaip sakoma, kas žino...

Na, ir kaip gi elgtis žmonai, jei vyras susirado draugę, kuriai skiria nemažą savo laiko dalį? Situacija, reikia pastebėti, neįprasta. Be abejo, galima kelti skandalą ir pateikti ultimatumą "aš arba ji!" Bet ar tai suveiks taip, kaip reikia? Ko gero, ne. Veikiau pakenks. Vyras ims vengti konfliktų ir, labai tikėtina, bėgdamas nuo konfliktų lėks pas draugę. Ji, žinoma, priims, pagailės, paglobos. O tada jau ir iki nuodėmės netoli. Tad kaip elgtis, kad per tokią draugę nenugrimztų žemyn šeimyninė laimė?

Kada vyro draugė pavojinga?

Iš esmės tai, kad vyras susirado draugę ar ji egzistavo dar iki vestuvių, jokios katastrofos nėra. Paprastai vyrai nemano, kad susituokę jie turėtų vengti artimesnių santykių su priešinga lytimi. Ir nemato nieko blogo tame, kad palaiko draugiškus santykius su moterimis, joms padeda, ką nors pataria. Todėl taip stipriai nervintis dėl vyro draugės iš karto nereikia. Iš pradžių stebėkite jų santykius ir nustatykite, kuo jie ypatingi.

Jei tarp vyro ir moters yra brandus ryšys, slėpti jį bus sunku. Tokį intymumą galima pastebėti jų žvilgsniuose, mestuose vienas į kitą, netyčia ištartuose žodžiuose, pastebėjus troškimą bent trumpam likti vieniems, prisiliesti vienam prie kito. Kai prie draugiškų santykių prikimba dar šis tas, kalbėdamiesi žmonės keičia savo balso tembrą. Jame atsiranda intymių intonacijų. Kad ir kaip rūpestingai vyras besikonspiruotų su savo bičiule, žmona intuityviai pajaus, kad juos, be draugystės, sieja šis bei tas daugiau.

Tokio ypatingo ryšio rizika ypač didelė tuo atveju, jei draugė atsirado jau po vestuvių. Santykiais su moterimis, su kuriomis jis bendravo iki vestuvių, mažiau pavojingi. Tokie draugai bendrauja jau seniai ir puikiai pažįsta vienas kitą. Meilės stadija, jei tokia ir buvo, jiems - jau praeityje, tad prie jos negrįžta. Jei įsimylėjimas praėjo ir transformavosi į draugystę, vargu ar jis kada nors atgims. Bet vis dėlto vertėtų laikyti ranką ant pulso - dėl visa ko.

Šiaip ar taip, senos draugės - dar nieko baisaus. Jas vertinkite kaip gyvenimo bagažą, o ne konkurentes.

Tačiau kai mylimasis susiranda draugę jau būdamas vedęs, tai verčia pasidomėti atidžiau. Labai gali būti, kad ši moteris jo gyvenime pasirodė ne veltui. Ne, galbūt jis ir netrokšta pasišildyti jos glėbyje. Labai tikėtina, kad jo ketinimai - tyri ir patys nuoširdžiausi. Tačiau kokios mintys knibžda jos galvoje - neaišku. Ne kiekviena moteris ryžtųsi pradėti draugystę su vyru prieš tai nesusipažinusi su jo žmona. Reguliariai skambinti vedusiam vyrui, bendrauti su juo, susitikinėti nė nepamėginus susipažinti su jo žmona - tai jau išties įtartina. Moteris, neturinti pikantiškų ketinimų, taip elgtis neturėtų.

Iš pradžių ši moteris jūsų mylimajam tikriausiai bus asmuo, kuriam galima pasiguosti. Ji kaip įmanydama stengsis suprasti jo išgyvenimus, užjaus - o tai vertina kiekvienas vyras. Galiausiai vietoje to, kad pasidalintų savo problemomis su antrąja puse, jis vėl ir vėl eis pas savo "nuodėmklausę". Todėl, kad ši "nuodėmklausė" visomis išgalėmis stengiasi pasirodyti protingesnė ir geranoriškesnė nei žmona. Sukūrusi tvirtą dvasinį kontaktą su savo kol kas vis dar draugu ji pati pradės guostis savo nelaimingu gyvenimu. Na kaip gi vyrui neparodyti užuojautos ir nepaguosti tos, kuri visada palaikydavo jį sunkią minutę, nenuraminti jos ir nepagloboti? Juk jis - stiprioji lytis!

Žvelgiant iš žmogiškojo taško, tai visai normalu. Tol, kol draugužė nepradės spekuliuoti savo padėtimi ir neims pernelyg dažnai guostis dėl kiekvienos smulkmenos ar prašyti pagalbos. Gerai jei vyrui tai galiausiai nusibos ir jis tiesiog liausis bendravęs su šia vargše nelaimėle. O jei ne - tokia draugystė jau gresia visos šeimos gerovei. Todėl, kad vyro užuojauta neretai pereina į prisirišimą prie moters ir jis pajunta norą ja rūpintis nuolat. Gali nutikti ir taip, kad draugei jis ims skirti daugiau dėmesio nei žmonai. Apie tai, kas gali nutikti vėliau, tikriausiai neverta daug kalbėti. Jei ši "nekalta avelė" ir nesugriaus šeimos, tai sutuoktinių santykius tikrai ilgam sugadins.

Tad kaip gi elgtis su vyro draugėmis, kai jos kelia grėsmę santuokai ir gali virsti jūsų konkurentėmis?

Kaip paveikti vyro draugystę su kita moterimi

Tiesą sakant, žmona turėtų mėginti kaip nors paveikti vyro ir moters draugystę tik tada, kai ta kita moteris nerodo jokio noro susipažinti su savo "draugo" žmona. O jei vyro draugė noriai bendrauja su visais šeimos nariais, sveikina gimtadienių proga, stengiasi padėti kokiais nors buitiniais klausimais - kam nerimauti? Tegul sau draugauja su vyru. Matant visai šeimai.

Kalbant apie tokią draugę, kuri skambina jūsų vyrui su priežastimi ir be priežasties, nuolat jo ko nors prašo, kur nors kviečia ir visiškai nedega noru bendrauti su jo žmona - reikia imtis kokių nors priemonių. Pats paprasčiausias būdas - užmegzti su vyro drauge bičiuliškus santykius. Galima atsiliepti kai ji skambina ir paplepėti apie šį bei tą keletą minučių. Jei ji kur nors kviečia vyrą - eikite su jais. O jei įjungsite fantaziją - galbūt pavyks pasiekti, kad vyras su ja tiesiog susipyktų?

Ir apskritai jei vyras susirado draugę, verta susimąstyti, dėl kokios priežasties? Tiesiog šiaip sau niekas nevyksta. Veikiausiai bendraudamas su ja vyras gauna tai, ko jam trūksta šeimyniniuose santykiuose. Galbūt jis jaučia dvasinio bendravimo alkį ir siekia tos, kuri gali šį alkį patenkinti? Tokį ryšį galima nutraukti tapus savo brangiausiajam dar geresniu draugu, nei ji. Tai reiškia, kad reikia nuoširdžiai domėtis jo išgyvenimais, palaikyti jį sunkiomis akimirkomis, supratingai vertinti jo pomėgius ir dažniau nuoširdžiai pasikalbėti. Tada poreikis turėti draugę dings. Jis bendraus su ja vis rečiau ir rečiau, o paskui apskritai paskambins tik per šventes.

Kad ir kaip bebūtų keista, vyro draugė šeimai gali būti netgi naudinga. Visų pirma iš jos galima sužinoti daug įdomaus apie savo vyrą. Antra, tos draugės tipažas leis suvokti, ko jam trūksta bendraujant su jumis. Trečia, jei moteris tikrai viso labo tik draugė, ji gali puikiausiai padėti jam susigaudyti šeimyniniuose santykiuose ir duoti vertingą patarimą. Taigi tegul draugauja. Bet žmonai matant!

Merginos, ar matytumėte grėsmę, jei Jūsų vyras susirastų gerą draugę?
 
Komentarai (9)
Sprendzinat is tavo gyvenimo budo, turbut toks pat buvo ir pries vestuves. Tau nerupi,kad kazkas dulkina tavo zmona? O gal net geriau uz tave? Vien nuo tos minties turetu noretis uzmust visus, kurie bent sugalvotu ja patvarkyt, bet taves kazkaip tai nejaudina, liudna.
pačiai tobuleti......
Ir aš, ir žmona, turime draugių (-ų), su kuriais susitikinėjame ir vienas kitam nepavydime, tiesiog žinome, kad su jais TIK seksas ir geras laiko praleidimas, daugiau nieko.
Vyrui
Pasisekė tau :)
kadangi zmona manes nevadina asilu po kiekvienos nesekmes, o priesingai palaiko ir pasako, kad viskas bus gerai, ta pati ir as darau, kai jai kritines dienos - mes esam ir draugai, ir mylimieji
Tik nereikia pasakų - jei vyras merginai pradeda rodyti draugiško elgesio apraiškas, 99 atvejais iš 100, mergina nustoja jausti aistrą jo atžvilgiu. "Draugas" ir "sekso partneris" - tai vienas kitam žiauriai prieštaraujantys įvaizdžiai.
Juk vyras privalo būti paslaptingas, nepaklustantis kiekvienai moters užgaidai, galintis "parodyti moteriai jos vietą". O ką ten moterys šneka, kokio elgesio norėtų iš vyrų - jau seniai suvokiau, kad neverta kreipti dėmesio į tai, toks elgesys yra tiesus kelias į tapimą belyčiu padaru, nežadina moteriai jokių aistrų ir tinkamas tik bėdoje pagelbėti ir pasiūlyti petį paverkti, tuo intervalu, kai moteris išsiskyrė su vienu svolačiumi ir dar nesusirado kito tokio pačio.
manau, kad moterys trokšta būti geriausiomis draugėmis savo vyrams, deja, vyrai dažniausiai žmonoms nenori pasakoti apie savo bėdas, kad nepasirodytų "netinkamais patinais", todėl taip ir išeina...
Tai vat moterys supraskit. Ka reiskia, kai sakot savo vaikinui/vyrui, kad stai anas ar anas individas yra jusu draugas, mes jauciames lygiai taip pat kaip ir jus ir matytume gresme, nesiskiriam taip jau kaip visi galvoja.
Moterys nesutinka būti savo sutuoktiniams, savo mylimiesiems dar ir draugėmis, ir dar piktinasi, kad vyrai susiranda drauges kituose asmenyse ?
Taip tos draugystės gali būti pavojingos, bet moterys pačios kaltos dėl jų atsiradimo. "Vyras - arba draugas, arba partneris" - moterys, šitai jums neskamba girdėtai ? :)
Nemažai vyrų norėtų, kad partnerė būtų dar ir draugė, bet turi tai gniaužti, kitaip iš Friend Zone neišlipa.
Taigi...
Naujas komentaras