Vyro draugystė su gražuole pasmerkta žlugti?

 
6 komentarai
Žinia, daug vyrų renkasi gražias moteris dėl to, kad galėtų pasigirti ir didžiuotis prieš savo draugus. Girdi, tegul plyšta iš pavydo, rašo „Personality and Social Psychology Bulletin report.“

Vyro patrauklumas neturi įtakos santykių trukmei

Tačiau ekspertai įspėja visus stipriosios lyties atstovus: jei moteris gražesnė už savo partnerį, tikėtina, kad jųdviejų santykiai baigsis žlugimu.

Liverpulio universiteto (D.Britanija) mokslininkai padarė daugiau kaip 100 porų fotografijų. Kai kurios iš jų buvo kartu vos kelis mėnesius, o kitos – kelerius metus. Pirmiausiai vyrai ir moterys buvo įvertinti pagal išvaizdą.

Paaiškėjo, kad vyro patrauklumas nė kiek neturi įtakos santykių trukmei. „Tačiau, jei vyras nepatrauklus, o jo žmona graži, jų santykiai tęsiasi vos nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, - rašoma straipsnyje, išspausdintame „Personality and Social Psychology Bulletin report“.

Nelabai išvaizdžios moterys tenkinasi tuo, ką turi

„Gražios moterys gali sau leisti rinktis. Taip pat jos lengvai ir nutraukia tuos santykius, kurie, jų manymu, išsisėmė. O nepatrauklios moterys paprastai tenkinasi tuo, ką turi“, - taip pakomentavo tyrimo rezultatus vienas jo autorių Robas Barrissas, pridūręs, kad dar vienas labai svarbus santykių nutraukimo faktorius su gražia ir patrauklia silpnosios lyties atstove yra ne tokio patrauklaus ir ne itin pasitikinčio savo jėgomis partnerio liguistas pavydas.

Таip pat tyrimas parodė, kad žmogus paprastai renkasi sau antrą pusę tą, kurio veidas analogiškai simetriškas su jo paties.

 
Komentarai (6)
nereikia buti tokiam kvailam,kad apvyniotu aplink pirsta :DD nes tokiu atveju,pats kaltas,o ne ji,kad tave suvyste :D
Gražuolės sukurtos seksui, prestižui, pasipuikavimui prieš kolegas, bet ne meilei ir jokiu būdu ne draugystei, nes nepatikimos. Kiek teko pažint - mėgsta grubų, primityvų seksą, nors išimčių yra, bet man tokių nepasitaikė. Labai atsargiai reikia su tokiomis būti, nes gali prarasti viską ir likti be kelnių šaltą žiemą vidury gatvės arba atsidurti cypėje - zonoje. Geriausiu atveju nuovadoje - areštinėje. Šitą jos, oi, kaip moka padaryti.
As visada privengiu grazesniu moteru uz mane nors nesakau kad esu neisvaizdus tiesiog nuvertinu save ir nelendu i akis toms kurios pagal mane per grazios
cia visiska tiesa, nes man taip ir atsitiko . manes vyras visad gedindavosi as jam per grazi ir mano stilius jam nepatiko. as ir pati nutraukiau santuoka nuo kurios pavargau gyvent kaip su broliu.
visiska nesamone. Dar nuo senu laiku vyrai moteri rinkdavosi pagal isvaizda, o moterys pagal prota arba kaip sakoma pagal ju kalbas. Todel joms isvaizda neturi dideles reiksmes. Ko vyro atzvilgiu tikrai nemanau, kad bus su negrazesne moterim ir nespoksos ir neapgaudines su grazesnem.
o as visada bijodavau turet grazesni uz save ;D man jie visada atrodydavo tokie, kurie masto, jog visada gali susirast geresne nei turi, todel isdavineja...
Naujas komentaras