Vyro profesija ir jo seksualumas

karjera.jpg
 
1 komentaras
Seksologai išsiaiškino, kad darbo vieta gali turėti įtakos seksualiniam gyvenimui ir netgi sąlygoti kai kuriuos intymios sferos susirgimus. Jie mano, kad profesija palieka savo antspaudus ir ant vyriško libido. Be to, jei žmogus yra patenkintas savo darbu, jam puikiai seksis ir sekso srityje. O jei vis dar ieško sau tinkamos profesijos, tai negatyviai paveiks ir seksualinius santykius.

Vadovaujantis personalas. Apie 15 proc. moterų savo seksualiniu partneriu mielai matytų sėkmingą stipriosios lyties atstovą – direktorių ar įmonės vadovą. Psichologai šį reiškinį aiškina tuo, kad tokie žmonės lengvai orientuojasi ir greitai reaguoja į susidariusią situaciją. Vis dėl to, jie dėl pastovaus streso, nervingumo ir įtampos dažnai turi seksualinių problemų, o tai gresia ir impotencija.

Tiesa, būna ir atvirkštinių situacijų: kai kankinamas impotencijos vyras dėl asmeninių priežasčių pastoviai užsiima kokia nors veikla, kad pateisintų savo vyriškumą. 

Mokslo žmonės. Fizikos ir matematikos profesijos skatina šizofreninius charakterio bruožus. Dauguma šios profesijos žmonių gana sudėtingi šeimos ir seksualiniai partneriai. Tai emocijų nerodančios, mažai bendraujančios, uždaros asmenybės, o jų visi jausmai paskirti mokslams. Jiems seksas yra susijęs ne su malonumu, bet su pačio proceso tyrinėjimu. Tiesa, pasitenkinimas retai kada priklauso nuo proceso, o greičiausiai susijęs su dvasiniais poreikiais, todėl jie yra dažni seksologų pacientai.

Informatikų, programuotojų ir kitų kompiuterininkų seksualines problemas sąlygoja matematinis požiūris į pasaulį. Jiems paprasčiau ir lengviau bendrauti su mašina nei su žmogumi, o tai skatina intymių santykių iširimą.

Paslaugų sfera. Vadybininkams, karininkams, dėstytojams ir kt. periodiškai prireikia specialistų patarimo. Darbe jie vadovauja, o namuose – paklūsta, dėl to neretai iškyla disonansas santykiuose.

Politikai. Paprastai šios profesijos asmenys siekia didelio seksualinių partnerių skaičiaus, per daug neužsilaikydami ties viena ilgesnį laiką. Jie greitai susijaudina ir dar greičiau pabaigia lytinį kontaktą.

Psichologai, gydytojai, advokatai, mokslininkai. Žmonės, kurie renkasi šias veiklos sferas, labai atsargūs sekse, taip pat ir gyvenime. Jie labai rūpinasi lytinės sueities saugumu, norėdami išvengti nepageidaujamų pasekmių. Labai bijo moterų atsisakymų, todėl retai kada žengia pirmą žingsnį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Idomus straipsnis...
Naujas komentaras