Vyro šypsena - pats galingiausias manipuliavimo moterimi įrankis

 
Mokslininkai moteris perspėja būti atsargiomis, kai priešingos lyties atstovai joms šypsosi. Gali būti, kad vyras tiesiog nori ją palenkti savo pusėn ir primesti savo valią.

Trijų tyrimų metu psichologai iš Granados universiteto nustatė, kaip vyriška šypsena veikia moters požiūrį į jį. Tyrimo finale paaiškėjo, kad jei vyras duoda nurodymus šypsodamasis, dailiosios lyties atstovės vykdo juos neatsikalbinėdamos. Kalbėdamas tokiu būdu vyras netgi gali sau leisti seksualiai priekabiauti ir moterys dažniausiai dėl to neįsižesidavo.

Specialistai tokį moterišką paklusnumą paaiškino tuo, kad moterys labai remiasi kūno kalba ir šypseną laiko žmogiško palankumo ir šilumos ženklu, todėl ir apsigauna, kai vyras specialiai naudoja šią taktiką.

Netgi jei vyro žodžiai skiriasi nuo kūno kalbos, moterys vistiek labiau remiasi pastaraja, o jei vyras dar ir šypsosi, dažniausiai tai tik padidina  jo pranašumą - aiškina mokslininkė Patti Wood.

Mokslininkė pataria moterims, kurios nenori būti manipuliuojamos vyro, pirmiausia gerai įsiklausyti į jo žodžius, o ne kreipti dėmesį į vyro mimikas, be to, jokiu būdu liepia neatsakyti vyrui šypsena ir žvilgsniu į akis, nes jis pajaus, kad laimėjo argumentą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras