Vyrų ir moterų įsimylėjimo požymiai

 
1 komentaras
Tikri vyrų ir moterų įsimylėjimo požymiai!

Iš tiesų įsimylėjimo požymių yra labai daug, pvz.: kai tu pabundi be žadintuvo todėl, kad tave žadina tavo įsimylėjusios širdies plakimas arba tam, kad perskaitytum mylimojo ar mylimosios sms’ą. Kai lauke tau nereikia batų, nes Tu skraidai. Kai nepastebi, kad lauke orai tikras “Š”, nes tau šviečia kita saulė. Kai gali žmogui daryti viską ir nieko už tai nenori vien todėl, kad tau tai malonu. Kai gali žvelgti savo partneriui į akis ir be žodžių bendrauti su juo tik jums abiems žinomu būdu…

Ar žodis “meilė” turi sinonimų? Poetams, kuriantiems linksmus sveikinimus atvirukams, surasti besirimuojantį žodį gan sudėtinga! Tad niekada nedėkite šio žodžio (meilė) į eilutės pabaigą, nes apart žodžio “seilės” ir kitos gleivės tikrai sunkiai rasite tinkamą žodį. Ir tai tikrai ne dėl to, kad Jūs mokykloje praleidinėdavote literatūros pamokas. Tiesiog žodis “meilė” yra labai privilegijuotas ir nenori, kad su juo dar ką nors darytų.

Kita įsimylėjimo pusė

Įsivaizduokite situaciją. Jis ir ji guli lovoje:

– Tu mane myli? – klausia ji.

Jis išgyvena savo mėgstamiausios komandos eilinį pralaimėjimą ir, savaime suprantama, yra toli nuo svarstymų apie aukštąsias materijas. Todėl jos klausimas pasiekė jį kiek kitokiam pavidale. Jam pasigirdo: “Tu kodėl knarki?”

Tolimesnę įvykių seką nuspėti tikrai lengva. Variantų daug, pabaiga ta pati – šiąnakt jų užpakaliai miegos “veidu į veidą”.

Meilė – tai beprotystė? Taip!

Meilė – tai liga? Taip! Ir tai vienintelė liga, teikianti malonumą. Jeigu meilė Jus skaudina, mielieji, Jūs – mazochistai su įsimylėjimo požymiais. Suprantu, pavydas ir visa kita – niekas nuo to nėra apsaugotas. Kiekviena liga turi simptomų ir šalutinių poveikių.

Įsimylėjimo požymiai: laimės antplūdis, tu šypsaisi..

Šalutinis poveikis: kai nuo veido “nenulipa” šypsena, gan sunku valgyti ir t.t.

Tad mylėkime ir kartais būkime mazochistais!

 
Komentarai (1)
labai silpnas straipsnis...
Naujas komentaras