Vyrų išorė: tai, kas traukia moteris

 
Ar Tu žinai, apie apie kokį kūną svajoja moterys? Kas joms seksualu ir prie ko norėtų prisiliesti? Koks būdamas, pritrauktum prie savęs ne vieną dailiosios lyties atstovę?
  • Raumeningas kūnas. Galite prieštarauti arba tiesiog pripažinti, tačiau yra kaip yra – moterys žavisi stangriu vyro kūnu. Skirtumas tik toks, kad kiekvienai patinka skirtingo dydžio raumenys. Tačiau, mieli vyrai, nepuoselėkite kvailų vilčių, jog, jei moteris myli, tai mylės ir su pilvuku, ir paglebusiomis blauzdomis... Gali mylėti, tačiau tikrai nesižavės...
  • Sutvarkyti plaukai. Žinoma, švara savaime suprantama. Visgi, jei pasirinksite šukuoseną, kuri bus originalesnė nei kitų ir dar puikiai tiks Jums prie veido – dėmesys garantuotas.
  • Graži šypsena. Nereikia galvoti, kad kiekviena šypsena puošia žmogų. Jei negalite džiaugtis estetiška šypsena, geriau ir nesišypsokite. Bent jau stengdamiesi sužavėti merginą...
  • Veido oda – ji turi būti švari. Be spuogelių. Ar su barzdele – rinktis Jums. Vienoms moterims patinka švarus ir švelnus vyro veidas, kitoms malonu, kai kelių dienų šereliai drasko odą.
  • Kvapas. Higiena būtina. Pasirūpinkite gerais kvepalais. Vyras, dvelkiantis sodriu, geru kvapu, traukia iš tolo. Turite kvepėti visada, ir eidami į naktinį klubą, ir svarbaus dalykinio pokalbio metu, ir guldamiesi į lovą. Turėkite omenyje, kad patinkantis kvapas moteriai žadina seksualumą ir aistrą.
  • Renkitės visada pagal aplinkybes ir aplinką. Jei keliaujate sportuoti ar į gamtą – tiks sportiniai drabužiai. Jei didžiuojatės stangriais sėdmenimis, pasirinkite ir sportines kelnes, kurios tai paryškintų. Jei nesugalvojate, kaip rengtis, einant į susitikimą, pasimatymą, pasilinksminti – visada rinkitės marškinius, jie derės ir su džinsais, ir su kitomis kelnėmis. Tik nesirenkite visiškai baltai, ir marškinius dailiai susikiškite į kelnes. Geras diržas su išvaizdžia sagtimi – būtinas aksesuaras.

Visos kitos smulkmenos: aksesuarai, papuošalai ir t.t. – Jūsų pasirinkimas. Nepraraskite saiko ir visada konsultuokitės su moterimis.

 
Komentarai
Naujas komentaras