Vyrų tipai, kurių geriau išvengti

maxresdefault(19).jpg
 
3 komentarai
Visi vyrai yra labai skirtingi ir moterys pagal jų savybes renkasi, kuriuos patraukti, o kuriuos – atstumti. Tačiau egzistuoja bendros tendencijos, galinčios pasakyti, ar pasirinkimas yra teisingas.

Ką būdo bruožai gali pasakyti apie žmogų ir kokios ateities su juo galima tikėtis?

  • Mamytės berniukas. Tokio tipo vyrus atpažinti paprasta. Jie atrodo labai mieli ir be galo artimai bendrauja su savo mamomis. Be to, nuolatos akcentuoja geras savo šeimos vertybes bei reikalauja jų palaikymo iš moters pusės. Nors iš pradžių toks draugiškas ryšys su savo gimdytoja gali atrodyti žavingai, tačiau ilgainiui tai sukeltų aibes sunkumų. Vienas jų – nuolatinis mamos nuomonės atsiklausimas net menkiausiu klausimu bei jos žodžio priėmimas kaip galutinio ir nebesprendžiamo. Su tokiu vyru gyvenanti moteris neturi balso, todėl dažniausiai vyksta varžybos tarp jos ir mylimajam svarbiausiosios.
  • Save įsimylėjusi persona. Tai, kad vyras visada pasitempęs, stilingai rengiasi, smulkmeniškai žiūri į aprangos detalių derinimą, rūpinasi savo kūnu bei darosi manikiūrą, jam suteikia tik papildomo žavesio. Tačiau problemos kyla tada, kai tokia meilė ir dėmesys sau tampa perdėtu. Su tokiais vyrais gyvenančios moterys galiausiai tarsi nustumiamos į šalį, o pirmoje vietoje lieka jo paties išaukštinta asmenybė.
  • Didelis vaikas. Žinoma, visi vyrai širdyje yra dideli vaikai, tačiau nesudėtinga pastebėti, kada tai peržengia visas ribas. Tokie asmenys paprastai neturi darbo, yra neatsakingi ir tinginiai. Moteris dideliems vaikams reikalinga tam, kad viską už juos padarytų, tiesiog būtų antromis mamomis.
  • Pavyduolis. Tokie vyrai paprastai būna labai komunikabilūs ir nestokojantys žavesio, tačiau iš tikrųjų jie gali slėpti didelį nepasitikėjimą savimi. Šis pasireiškia nuolatine moters kontrole ir nesibaigiančiais klausimais „kur ir su kuo buvai?“ Kai kam toks egoistiškas elgesys gali atrodyti mielas, nes savo partnere besidomintis vyras yra kur kas geriau nei nebendraujantis. Tačiau galiausiai tai peraugtų į absoliutų kontroliavimą, kuris paverstų gyvenimą nepakenčiamu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
O kur komentarai apie normalius vyrus?????
ant tokio neuzsirauti reikia, ir tiek ;)
Su dideliu vaiku sunkiausia. Kitaip juos galima vadinti Alfonsai. Ir tokių deja tikrai nemažai...
Naujas komentaras