Ženklai, įrodantys, kad rimtų santykių jam nereikia

a-lonely-woman-on-the-beach-rosen-borisov.jpg
 
Sakoma, kad vyrai yra kilę iš Marso, o moterys - iš Veneros. Greičiausiai dėl to priešingos lytys dažnai nesusikalba tarpusavyje. Vyrai yra linkę kalbėti tiesiogiai, nieko neslėpdami, o tuo tarpu moterys elgiasi visiškai priešingai. Jos koketuoja, kalba užuominomis, nors iš tiesų mano visiškai priešingai. Būtent dėl to moterys patenka į savo pačių suręstus spąstus, nes ne visi vyrai supranta jų užuominas.

Todėl moterys skaudžiai išgyvena skyrybas ar lieka apgautos. Jos mano, kad sugeba perskaityti vyrų siųstus signalus, todėl dažnai apsigauna manydamos, kad jis iš tiesų jai simpatizuoja.

Žemiau pateikėme kelis vyrų siunčiamus ženklus, parodančius, kad rimtų santykių jam nereikia.

Jis nesidomi, kaip praėjo jos diena

Mylintis vyras visada pasidomės, kaip praėjo mylimosios diena. Jeigu vyrui visiškai neįdomi, jis nieko neklausia, vadinasi, jam tai tikrai nerūpi.

Galima bandyti apgauti save ir teigti, kad galbūt jis šiuo metu daug dirba ir neturi laiko parašyti. Galbūt tai tiesa, tačiau vertėtų prisiminti, kada buvo paskutinis kartas, kai jis paklausė, ką veikia jo mylimoji. Jeigu to niekada nebuvo, vadinasi, jam nelabai rūpi moteris, su kuria kartais susitinka ir pasimyli. Ji reikalinga tik seksui.

Rašo naktimis ir siūlo susitikti 

Jis iš tiesų labai užsiėmęs. Daug dirba. Gal dar studijuoja, todėl tik vakarais atranda laisvą minutę. Tačiau nedažnai, vos kartą ar du, parašo merginai ir siūlo susitikti. Aišku, kad ne pokalbiui prie arbatos puodelio.

Moteris, ieškanti rimtų santykių, turėtų ignoruoti tokias žinutes ir nesileisti į susitikimus naktį. Ypač tada, kai jam netinka nei vienas pasiūlytas laikas, o susitikti gali tik naktį. Tai labai aiškiai parodo, kad jis nenori su ja rodytis viešumoje (o jei kas nors iš pažįstamų pamatys?), todėl jam patogiau susitikti sutemus. Jis tikrai rimtai nesidomi moterimi, nes nenori kaip nors kitaip praleisti laisvo laiko, be sekso. Tad kam stengtis, jeigu judu susitinkate tik seksui?

Iš moters jam reikia tik sekso

Moterys naiviai tiki, kad po sekso jis norės kalbėtis ir kurti planus apie bendrą ateitį. Jis tikrai to nedarys ir tikrai nesakys, kaip jam buvo gera su moterimi. Kodėl? Priežastis labai paprasta - jis savo pasitenkinimą rodo ne žodžiais, bet veiksmais. Todėl neverta kalbinti vyro iškart po sekso - greičiausiai jis dar neatsigavo po jį ištikusio orgazmo. Galbūt tą akimirką jis nori tik pagulėti šalia moters, ją apkabinti ir mėgautis akimirka.

Vyrams seksas ir meilė gali būti du skirtingi dalykai. Jis gali mylėtis su moterimi ir visiškai nejausti jai jokios meilės. Šiuo atveju moterims yra daug sudėtingiau. Jai seksas yra meilės išraiška, todėl po sekso ji nori daugiau artumo ir netgi laukia meilės prisipažinimo iš jo lūpų. Nes jūs juk mylėjotės!

Mielos moterys, atminkite, kad dažniausiai vyrams iš moters reikia tik sekso. Taip, galbūt ir įmanoma įsimylėti savo sekso partnerę, tačiau tai nutinka tik vienetams. Nelauk jo skambučio ir nereikalauk iš jo dėmesio vien dėl to, kad praleidote naktį drauge. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras