Ženklai, išduodantys, jog mylite ne tą žmogų. 2 dalis

bigstock-people-relationship-difficult-97670717-800x534.jpg
 
Pirmoje straipsnio dalyje jau aptarėme 10 ženklų, kurie išduoda, kad mylite ne tą partnerį. O dabar laikas pateikti kitus 10 ženklų. Skaitykite įdėmiai.

Partnerio elgesys viešumoje kartais daro jums gėdą

Jei jūsų partneris nesugeba viešumoje elgtis kaip suaugęs, gali būti, kad esate su netinkamu žmogumi. Jūs neturite atsiprašinėti už savo partnerio blogą elgesį. Jei pakliūnate į situacijas, kuriose turite teisinti partnerį ar atsiprašinėti už jo elgesį, greičiausiai, tikrai mylite ne tą.

Jei tai vyksta jūsų santykiuose, pasikalbėkite su partneriu. Tik nepradėkite šios temos tuo metu, kai jis tą daro ir nekalbėkite su juo kaip su vaiku. Vietoje to, palaukite kol liksite vieni ir rimtai pakalbėkite. Palaukite kol situacija praeis, tada nurims ir jūsų emocijos. Jei pokalbis pasiseks, galėsite jį panaudoti kaip būdą suprasti partnerį ir galimai suartėti. Jei partneris nesugebės į pokalbį žiūrėti rimtai, reiškia, kad jis nėra rimtai nusiteikęs ir santykiams.

Nesijaučiate galintis atvirai kalbėtis su partneriu apie tai, ko norite lovoje

Gero sekso apibūdinimas skiriasi kiekvienam. Nerealu galvoti, kad trokšite partnerio kūno visą parą, 365 dienas per metus, tačiau sveikas seksualinis gyvenimas yra labai svarbus. Jei pastebėjote, kad partneris nėra susidomėjęs tuo, kuo domitės jūs miegamajame ir jūs nesate seksualiai patenkintas, gali būti, kad įsimylėjote ne tą. Žinoma, daug žmonių pasižymi skirtingais libido lygiais ir nori skirtingų dalykų lovoje. Ir nors komunikacija čia svarbi, turite pasižymėti ir tam tikru intymumo lygiu tam, kad galėtumėte jaustis laisvai, kalbėdami su partneriu apie savo seksualinius poreikius. Jei esate su tinkamu žmogumi, jūsų malonumas jam turėtų būti svarbus.

Mylitės labai daug be jokio intymumo

Daugelis galvoja, kad reguliarus seksas su partneriu reiškia sveikus santykius, tačiau taip būna ne visada. Vietoje to, emocinis seksas reiškia sveikus santykius. Jei įsimylėjote ne tą žmogų, turbūt manote, kad daugiau sekso reiškia, kad jūsų santykiai liks gyvi. Daugelis porų nesąmoningai pakeičia seksą su emociniu ryšiu į seksą iš reikalo.

Jūs pergalvojate viską, ka turite pasakyti, nes bijote, ką pagalvos partneris

Nors svarbu galvoti ką sakai, dar svarbiau laisvė išreikšti savo mintims ir jausmams. Kai mylite ne tą žmogų, jums bus sunku būti savimi. Jūs nenorėsite nuvilti partnerio, todėl rūpinsitės dėl to kaip jis reaguoja. Teisingas žmogus privers jaustis 100% maloniai būnant savimi. Galėsite sakyti kad ir ką norite ir nesijausite teisiamas. Jei jūsų partneris priverčia jaustis blogai ir negalite išsireikšti taip, kaip to norite, tada pagalvokite ar šie santykiai to verti. 

Partneriui patinka, kai viskas vyksta taip kaip nori jis

Jei turite šiek tiek savanaudišką partnerį ir jis nori, kad viskas vyktų taip kaip jam patinka, tada, turbūt, esate su tokiu žmogumi, kuris nėra pakankamai suaugęs būti santykiuose. Sveiki santykiai su tinkamu žmogumi yra tada, kai yra kompromisai. Partneriui turi rūpėti jūsų nuomonė, jei jam nerūpi, tada mylite ne tą, nes jis negerbia jūsų pakankamai ir nemato kaip lygaus.

Jums nerūpi ar jūsų šeimai ir draugams patinka jūsų partneris

Tai galioja daugeliui žmonių: jei jūsų santykiams pritaria šeima ir draugai, tai puiku. Tačiau, jei jums nerūpi artimųjų nuomonė apie partnerį, tai gali būti ženklas, kad mylite ne tą. Tai tipiškai rodo, kad ne taip stipriai pasitikite savo jausmais partneriui, nes jei pasitikėtumėte jais, tada ieškotumėte pritarimo iš šeimos ir draugų.

Jums nelengva būti su partnerio šeima

Mes nesakome, kad šis punktas visada labai svarbus, tačiau kartais tai tikrai svarbu. Tai ypač galioja tada, jei šeima ypač svarbi jums abiem. Taigi, jei tiesiog negalite pakęsti partnerio šeimos, didelė tikimybė, kad įsimylėjote netinkamą žmogų. Kad ir kokia keista jūsų partnerio šeima, jie jį myli. Jums gali prireikti susirasti tokį partnerį, su kurio šeima sutarsite geriau. Kartais taip tiesiog nutinka ir tiesiog turite nuspręsti ar galėsite taip gyventi ar ne.

Jam rūpi tik jūsų poreikiai

Partneris, kuris galvoja tik apie jūsų poreikius gali atrodyti kaip svajonė. Tačiau iš tikrųjų tai ženklas, kad mylite ne tą žmogų. Pavyzdžiui, kai su partneriu mėginate išsirinkti restoraną vakarienei, jūsų partneris visada leidžia pasirinkti jums. Tai gali rodyti, kad partneris negali iškomunikuoti jums savo paties poreikių ir norų. Gali būti, jog jis negali būti savimi santykiuose arba patiria sunkumus dėl nepasitikėjimo savimi ir trokšta pasirūpinti kitais. Turėtumėte būti su partneriu, o ne su žmogumi, kuris laukia jūsų įsakymų. 

Jūs esate emociškai išsunktas dėl santykių

Niekas nesako, kad santykiai lengva. Tačiau neturi būti taip sunku, kad jaučiatės visiškai išsunktas. Dėl gerų santykių turėtumėte jaustis energingas, ne išsunktas. Jei suvokėte, kad buvimas su antra puse priverčia jausti jus emocinį išsekimą, gali būti, kad mylite netinkamą partnerį. Tai tipiškai rodo, kad nesijaučiate emociškai laisvas ir stabilus su šiuo žmogumi, taip pat turite labai stengtis, kai esate su juo, todėl jaučiate emocinį nuovargį.

Labiau mylite galimybę, o ne realybę

Jei svajojate apie tai, koks jūsų partneris galėtų būti, o ne apie tai koks jis yra, tai aiškus įspėjimas. Kitaip sakant, ignoruojate realybę ir gyvenate fantazijoje. Kartais mylime galimybę labiau, nei realybę, nes iš tikro bijome tikro pažeidžiamumo ir įsipareigojimo. Taigi, jei jūs fantazuojate ir jūsų santykių fantazijos nesusijusios su realybe, gali būti, kad mylite ne tą.

Lengva save teisti, kai santykiai griūna arba grįžti prie to paties tipo žmonių, kurie nėra geriausias pasirinkimas. Tačiau visada save užjauskite.

Jūs nepadarėte nieko blogo ir tai nekeičia jūsų vertės ar gebėjimo pritraukti kitą. Tai paprasčiausiai reiškia, kad pasirinkote tai, kas netinka jums. Jei norite rasti tinkamą žmogų, pradėkite nuo pradžių. Išėjimas iš situacijos, kuri nėra tinkama jums, gali būti sudėtingas. Tačiau, jei rasite drąsos tai padaryti, tada galėsite sukurti santykius su žmogumi, kuris jus mylės ir gerbs.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras