Ženklai, liudijantys apie moters neištikimybę

pora-73820806.jpg
 
3 komentarai
Kai kurie vyrai pripažins, kad tikrai sunku nuspėti, kada moteris meluoja, o tuo labiau, - kada susitikinėja su kitu. Mes skubame į pagalbą – pateiksime ženklus, kurie liudija apie moters neištikimybę.

Telefono skambučiai

Atkreipkite dėmesį, kaip dažnai partnerei skambina, ir, žinoma, kuriuo paros metu. Jei ji išeina kalbėtis į kitą kambarį, tai taip pat gali būti ženklas. Vis dėlto, moterys kartis mėgsta niekam negirdint pasišnekučiuoti su draugėmis, ir tai nebūtinai reiškia neištikimybę.

Susitikimai su draugėmis

Žinoma, santykiuose svarbu vienas kitam užtikrinti ir šiek tiek erdvės. Jei Jūsų partnerė pradėjo su draugėmis susitikinėti vis dažniau, ir pasibuvimai užsitęsia iki vėlumų, tai gali reikšti, kad ji neištikima.

Ji dažosi eidama į sporto klubą

Žinoma, kai kurios moterys daro taip nuolatos, tačiau jei ji taip anksčiau  nesielgė, tai gali būti ženklas, kad ji nori prieš kažką atrodyti gražiau.

Ji kitaip kvepia

Gali būti, kad tai – ne nauji jos kvepalai, o tiesiog vyriški kvepalai susimaišė su jos. Jei užuodžiate cigarečių kvapą, nors ji nerūko, gali būti, kad ji buvo su kažkuo, kas rūko, ir tas kažkas – nebūtinai jos draugė.

Ji vengia akių kontakto

Atkreipkite dėmesį, kaip ji atsakinėja į klausimus apie tai, kur buvo ir ką veikė. Jei  ji vengia žiūrėti į akis, gali būti, kad meluoja.

Nebenori mylėtis

Jei partnerė vis dažniau atsisako mylėtis ar išsisukinėja, gali būti, kad ji tai jau darė su kažkuo kitu.  Kartais atsitinka ir priešingai – ji ima vis labiau eksperimentuoti lovoje, prašo padaryti kažką  nauja. Tai taip pat gali būti dėl to, kad ji „prisimokė“ to iš kito vyro.

Žinoma, nereikėtų būti paranojikais, kartais šie ženklai pasiteisina, tačiau jei kas nors jau ilgą laiką neduoda ramybės – tiesiog atvirai pasikalbėkite.

Suaugusiems.lt

Ar esate buvę neištikimi?
 
Komentarai (3)
Kur kas svarbiau, ar mielas gyvenimas su žmona, tame tarpe ir seksualinis, negu besąlygiška ištikimybė. Per daug ji sureikšminama, mano nuomone. Tik gal meluoti nereikėtų, apgaudinėti, o tiesiog leisti vienas kitam kartais "prasiblaškyti".
nu nx tokie straipsniai reikalingi. prisiskaito vyrai ar moterys, ima įtarinėti, gadinasi gyvenimą sau ir kitiems. Sex pažinčių portalas, o propaguoja katalikiškas vertybes. Verčiau parašytumėte kaip nuslėpti neištikimybę, o ne kaip atpažinti...
Dalis tiesos yra.
Naujas komentaras