Ženklai, rodantys, kad jis vengia įsipareigoti

jis-ir-ji-52bd96de0444d(1).jpg
 
3 komentarai
Turbūt visi sutiks, kad santykiai gali būti sudėtingi. Ir niekam nėra paslaptis, kad kai kurie vyrai nėra linkę įsipareigoti. Vis dėlto, kaip moteriai suprasti, kad vyras, su kuriuo susitikinėja, nėra linkęs įsipareigoti? Pateiksime ženklų sąrašą, kurie parodo, kad tikriausiai Jūsų išrinktasis niekada nepasipirš:

Jis – pagarsėjęs mergišius

Žinoma, galite tikėtis, kad būtent Jūs būsite ta vienintelė, kurią jis pamils ir nenorės paleisti. Realybė kiek kitokia: tikrai ne kiekvienas mergišius anksčiau ar vėliau nusprendžia pasirinkti vieną partnerę ir užmegzti monogamiškus santykius.

Kaip atskirti, kad jis – mergišius? Mergišiai paprastai vengia pasakoti, kur ir su kuo eina, ką veikia, niekada neatsiliepia, kai jam skambinate, o vėliau iš niekur nieko atsiranda, kviesdamas susitikti. Jei Jūsų simpatija taip elgiasi, tai – rimtas ženklas, kad jam tikrai nesate vienintelė.

Jis nesidomi Jūsų gyvenimu

Jei susitikę užsiimate tik seksu, ir niekad neturėjote ilgo ir atviro pokalbio, tikėtina, kad jūs tesate sekso partneriai, o iš to retai išsivysto rimti santykiai. Naivu tikėtis, kad seksas peraugs į ką nors daugiau.

Jūs nesate jam pati svarbiausia

Jis vangiai atrašinėja į SMS žinutes, neatsiliepia į skambučius, nuolat teisinasi, kad yra užsiėmęs. Mieliau renkasi praleisti laiką su draugais nei su Jumis, ir nekviečia prisijungti. Juk akivaizdu, kad jis neteikia Jums pirmenybės? Jei iš tiesų jį domintumėte, taip nenutiktų.

Jis nesupažindina Jūsų su šeima ir draugais

Žinoma, jei neseniai susipažinote, nieko tokio, tačiau jei jau kurį laiką susitikinėjate, ir nesate mačiusi nė vieno jo draugo, verta sunerimti.

Jis kalba apie savo buvusią

Nesvarbu, ar jis  apie ją atsiliepia teigiamai, ar neigiamai: jei jis kalba apie savo buvusią, vadinasi, jis jos dar nepamiršo.

Jis vengia kalbėti apie santykius

Jei Jūs pradedate kalbėti apie santykius ir įsipareigojimus, o jis nukreipia temą - tai aiškus ženklas, kad jis vengia įsipareigoti.

Jis nekalba apie bendrą ateitį

Jei jis nė karto neužsiminė apie atostogas kartu ar bendrą išvyką, tai taip pat gali reikšti, kad jis nėra linkęs įsivaizduoti Jūsų kartu ateityje.

Žinoma, jei visai neseniai pradėjote susitikinėti, visai normalu, kad jis nenori kalbėti apie bendrą ateitį ir įsipareigojimus. Jei esate pažįstami tik savaitę, nereikia tikėtis, kad jis pradės planuoti bendrą ateitį ar puls pažindinti su šeima. Jei susitikinėjate ilgą laiką, ir pastebite bent vieną išvardytų ženklų – tai gali būti rimtas pavojaus signalas, kad jis nenori rimtų santykių su Jumis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Nu jo pritariu mot
O kaip cia reiketu suprasti isipareigojima? Jei draugauti su zmogumi neturint kitu tada po savaites.
po 5-8 metu
Naujas komentaras