Ženklai, rodantys, kad meilės tarp jūsų nėra

pora-78597721.jpg
 
Meilė - tai ne tik seksas ir laiko praleidimas drauge. Gali pasirodyti, kad esate pora, nes kartu leidžiate laisvalaikį ir aistringas naktis, tačiau tai dar ne viskas.

Tiek moterys, tiek ir vyrai, apsigauna, manydami, kad rimtai draugystei daugiau nieko nereikia. Jeigu dabar yra gerai, vadinasi, bus gerai ir vėliau. Bet ar taip mano jūsų antroji pusė?

Atkreipkite dėmesį į ženklus, kurie patikrins, ar jūsų santykiai turi ateitį.

Nesidomi tavimi 

Tu klausi, kaip praėjo jo / jos diena. Sulauki atsakymo, kad viskas buvo gerai ir daugiau nieko. Galbūt antra pusė pasiskundė, kas buvo blogai, tačiau tuo viskas ir baigėsi. Vėl bereikšmiai pokalbiai ir taip savaitė po savaitės.

Kitas variantas - tu daliniesi ateities planais, kuriuose jūs esate kartu, tačiau jis / ji tik pritariančiai linksi galva. Arba iškart tave stabdo, sakydamas, kad taip toli į ateitį planuoti tikrai nereikėtų. Juk judviem yra gerai taip, kaip dabar viskas yra, ar ne?

Jeigu antra pusė nesidomi kaip praėjo tavo diena arba sako, kad toli planuoti į ateitį nereikia, nes ir taip viskas gerai, turėtum sunerimti. Du vienas kitą mylintys asmenys tikrai domėsis, kas vyksta antros pusės gyvenime. Jūs abu planuosite ateitį ir kursite planus, kur kartu keliauti per atostogas ar ką padovanoti giminaičiams švenčių proga. Jeigu to nėra, reikėtų paklausti savęs, kodėl leidi savo laiką su žmogumi, kuris tavimi nesidomi?

Nerodo iniciatyvos

Pasiūliau savaitgaliui kur nors išvažiuoti, o jis sako, kad nenori. Jai pasiūlei išbandyti SPA malonumus, jau ir buvai suplanavęs, kur vyksite, tačiau ji atkirto, kad yra užsiėmusi. Na taip, galbūt ji ir yra užsiėmusi, o jis po darbingos savaitės būna toks pavargęs, kad nieko daugiau nesinori. Tokiu atveju reikia pasižiūrėti į situaciją iš šalies ir paklausti savęs, ar ne per dažnai tai kartojasi.

Kita situacija - jūs leidžiate laiką drauge, tačiau tu nepažįsti jo / jos draugų, ką jau kalbėti apie tėvus ir brolius ar seseris. Kartais draugų, o ne šeimos nuomonė kai kuriems žmonėms yra daug svarbesnė, nes šeimą ir kitus artimuosius mato rečiau, o su draugais, ypač gyvenančiais tame pačiame mieste ar rajone, yra palaikomas artimesnis ryšys. Jeigu jis / ji jau pažįsta tavo draugus, bet savo draugų nerodo, pagalvok, ką tai galėtų reikšti. Galbūt jis / ji nė nemato reikalo jūsų supažindinti?

Nerodo jausmų viešumoje

Kada paskutinį kartą bučiavaisi su mylimuoju viešumoje? Ar ji noriai paėmė tave už rankos? O gal jis tik nuvykus pas tave į namus pradėjo glaustytis prie tavęs ir sakyti meilius žodelius?

Palygink, kaip tavo antra pusė elgiasi šalia tavęs viešumoje ir tik dviese intymioje aplinkoje. Kaip keičiasi elgesys? O gal nėra jokių pasikeitimų?

Nuoširdžiai mylintis žmogus nebijos pabučiuoti tavęs viešumoje ar tiesiog paimti už rankos. Jeigu jo / jos elgesys pasikeičia vos tik judu pasiliekate vienu du, greičiausiai jūsų santykiai greitai pasibaigs. Arba tęsis toliau, jeigu nesiimsi jokių priemonių ir nepasikalbėsi su antra puse.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras