Žingsnis į kitą lygį: kaip permiegoti su drauge?

 
5 komentarai
Ji graži, linksma ir judu esate draugai. TIK draugai, ir nieko daugiau. Bet kodėl? O ką, jei paprastą draugystę pavertus tokia, iš kurios galima išpešti ir kūniškų džiaugsmų?

Pakelti savo markę ir tapti geidžiamu nėra sudėtinga, jei žinai, kaip tai daryti ir kaip pasinaudoti iš pirmo žvilgsnio nekaltomis smulkmenomis. Tokiomis kaip:

>> Pasisėdėjimas su porele. Taip, tam geriausiai tinka draugas, kuris rimtai draugauja su mergina. Dabar tereikia vis dažniau draugiškai pasėdėti keturiese: jis – su mergina, jūs – su (kol kas tik) drauge. Taip nori nenori ji nesąmoningai ima save tapatinti su jūsų mergina, o jauki kavinės aplinka ir šilti kitos poros santykiai tik dar labiau sustiprins šį susitapatinimą.

>> Atviras pokalbis apie buvusiuosius. Kadangi esate draugai, galite drąsiai jos paklausti, kokios buvusių vaikinų savybės jai labiausiai patiko. O tada pamėginti jas prisitaikyti ir dažniau parodyti. Tiesa, tik ne tas, kurios iš principo jums nėra būdingos, pavyzdžiui, kad esate šimtaprocentinis abstinentas, vegetaras ir rytais praktikuojate jogą...

>> Leistis slaugomam. Susirgote ir leidote jai išvirti arbatos su medumi. Puiku, nes kai žmogus daro gera kitam, jo organizme išsiskiria daugiau oksitocino – hormono, kuris yra atsakingas už prisirišimo jausmą.

>> Truputis distancijos. Kasdien matotės, kas vakarą skambinatės, o darbo metu „skaipinatės“? Nieko nebus. Profesionalų pasiūlymas: verčiau pamėginkite suretinti jūsų susitikimus. Pajutusi, kad kažkas pasikeitė, mergina supras, kad iš savaime suprantamo kasdienybės rakando staiga tapote tuo, kurio ji pasiilgsta ir kurį nori matyti. Tiesa, jei susitikimai taps tokie reti, kad matysitės kartą per pusmetį, vadinasi, šitas patarimas nebuvo naudingas.

>> Pritemdyta šviesa. Triukas paprastas: prieblandoje žmogaus vyzdžiai išsiplečia – lygiai taip pat, kaip ir tuomet, kai jis ko nors geidžia. Todėl tokia užuomina apie „įsimylėjimą“ kur kas palankiau nuteiks bičiulę tolimesniems veiksmams.

>> Anksčiau ar vėliau teks imtis veiksmo. Bent jau pamėginti ją pabučiuoti atsisveikinant. Jei „pasirašys“ – plano įgyvendinimas beveik baigtas. Jei išsisuks – atrodo, būsite sugadinęs ne tik šviesią intymesnio suartėjimo perspektyvą, bet galbūt ir draugystę.

 
Komentarai (5)
Čia jūsų patarimas? pabandyti pabučiuoti su rezultatu arba laimėsi arba ne? Tikrai neskamba profesionaliai.
Arba tapsite dar geresniais drauugais, labiau pasitikinciais vienas kitu, ne pora, taciau draugais siejancius tvirtesniu rysiu, kas zymiai lengviau gali isaugti i pilnavercius poros santykius =] manyciau, kad pasekmes priklauso nuo charakterio, jei tu nesugebetum su tuo susitvarkyti tai ir nepradek =]
tai kaip tik draugais tik ir gali buti po sekso, nes vienaip ar kitaip draugyste negalima, vistiek bus 'noras' jei ne is vaikino tai is merginos puses tada ;)
ar verta rizikuoti, gera drauge rast sunku?
Manau neverta gadinti draugystes seksu, nes po sekso vistiek nebeliksi draugais
Naujas komentaras