Zodiako ženklai, kurie vis dar myli savo eks

astrologija-64598141.jpg
 
1 komentaras
Vidutiniškai prireikia bent trijų mėnesių, norint pamiršti eks meilę, tai paaiškėjo po tyrimo, atlikto 2017 – aisiais. Tačiau kai kuriems, nepaisant to, kiek praėjo laiko, ar su kiek žmonių susitikinėjo po to, meilė eks neišgaruoja. O, pasak astrologų, jų gimimo diena gali paaiškinti kodėl taip yra.

Kai astrologas sudaro asmeninį meilės horoskopą, jis ima žiūrėti į jūsų Mėnulį, kuris atsako už emocijas, arba Venerą, kuri atsakinga už meilę. Jei tarp Mėnulio ir Veneros yra tokių sudėtingų planetų kaip Neptūnas ar Šironas, jūs galite papulti į tokias situacijas, kai užstringate santykiuose.

Pavyzdžiui, jei jūsų Veneros opozicijoje yra Šironas, jūs galite mėginti nuolat pataisyti santykius, kuriems lemta žlugti. Jei Neptūnas daro įtaką jūsų Venerai ar Mėnuliui, jūsų meilės supratimas neįžemintas, todėl jūs, greičiausiai, įsimylėsite tą, kuris nėra jums tinkamas.

Taigi, kurie ženklai labiausiai linkę mylėti eks? Štai ką astrologai sako apie Saulės ženklus:

Jautis (Balandžio 20 – gegužės 20)

Žemiškasis jautis puikiai žinomas dėl savo lėtumo, tiesą pasakius, tai lėčiausias iš visų zodiakų. Tam, kad jautis pamiltų, prireikia šiek tiek laiko, tačiau, kai jis įsimyli, jis įsimyli smarkiai. Jei šią energiją sujungtumėte su valdančia Venera, gausite ženklą, kuris sunkiai pamiršta savo buvusią meilę ir skaudžiai išgyvena išsiskyrimus.

Pasak astrologų, jautis ypač romantiškas ir mato savo partnerį kaip sielos draugą. Jie patikimi, todėl yra lojalūs. Jie labai ilgai mąsto besirinkdami savo partnerį, o kai investuoja savo laiką ir pastangas, jie liūdi, kai to netenka. Štai kodėl jaučiai dar ilgai galvoja apie savo eks.

Skorpionas (Spalio 23 – Lapkričio 21)

Kaip ir jautis, skorpionas įsimyli iš lėto, o dar lėčiau atsigauna po išsiskyrimo. Skorpionai neinvestuoja savo laiko ir energijos į bet ką.

Jie labai susitelkę į santykius, todėl skorpionai gana apsėsti meilės sąvokos ir yra linkę būti prie krašto, net jei ir žmogus nėra kartu. Kai santykiai baigiasi, skorpionas jaučia ryšį su eks, net tada, jei buvusi antra pusė jau pajudėjo į priekį. Jie taip pat mano, kad jų ryšys su eks gilesnis, nei su bet kuo, kas jų dar laukia.

Žuvys (Vasario 19 – Kovo 20)

Žuvys negali pamiršti savo eks dar ilgai po skyrybų. Žuvims sunkiai sekasi su ribomis, o skyrybų atveju jos dažnai perdeda. Ir todėl, kad žuvis valdo Neptūnas (vaizduotės, sapnų ir dvasingumo planeta), žuvys dažnai į meilę žiūri fantazuodamos.

Žuvims nerūpi ar santykiai jau baigėsi, šis ženklas ir toliau mėgina likti eks gyvenime kokiu nors būdu. Todėl natūralu, kad jausmai eks niekur nedingsta.

Žinoma, čia tik trumpa apžvalga, o astrologija pasakys jums daugiau, jei domėsitės. O jei norite daugiau sužinoti apie tai, susiraskite astrologą, kuris sudarys jūsų meilės horoskopą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
O jaigu esu avinas ir man ligiai taip pat kaip jaučiui?
Naujas komentaras