Žodžiai, stiprinantys meilę

 
4 komentarai
Kartais nė nesusimąstome ką gali reikšti žodžiai. Žodis gali įžeisti, įskaudinti, tačiau gali ir pakylėti, suteikti jėgų ir ryžto, paskatinti gyventi toliau ir mylėti.

Kokius žodžius savo antrajai pusei nė nesusimąstydami turime sakyti, kad Jūsų porą lydėtų amžina meilė ir laimė?

Pateiksime Jums sąrašą žodžių junginių, kurie turi tapti Jūsų gyvenimo dalimi.

1. „Džiaugiuosi, kad esi su manimi“. Priminkite tai savo antrajai puselei, kad jis nė akimirkai nepamirštų, jog branginate tai, ką turite šalia.

2. „Aš Tave myliu“. Šiuos žodžius mes turi kartoti kiekvieną dieną visiems, kuriuos mylime. Prisiminkime ir palepinkime šiais žodžiais mamą, tėtį ir, žinoma, mylimąjį.

3. „Aš Tave suprantu“. Jei Jūsų mylimasis grįžo iš darbo ir pasakoja apie sunkią dieną, apie neįveiktas užduotis, būtinai palaikykite jį, apkabinkite,  švelniu tonu pasakykite jam, jog savo meilę puikiai suprantate.

Matote, viskas labai paprasta. Tereikia kiekvieną dieną savo antrajai puselei priminti apie juntamus meilę bei aistrą, kurstyti jausmus ir neleisti jiems išblėsti. Mūsų kuriama laimė priklauso tik nuo mūsų pačių.   

 
Komentarai (4)
Jei mes nuolat apsiribotume tik tokiais žodžiais, tų žodžių yra begalė... ir savi sukurti daug geresni nei kažkoks šablonas.
O kiek jau metų jūs gyvenate kartu su savo antra pusele, kad tvirtinate, kad tai iliuzija, monotonija ir pan.?
Mes tai kartojame kiekvieną dieną, ir dar tik aštuoniolika metų ;-)
Jo... Trys junginiai... Pfff... Nepakanka to... Monotonija...
visa tai iliuzija:D
Naujas komentaras