10 būdų sužinoti, kad ji simuliuoja orgazmą

e54d102835924c381cd6553f0d9ba2d8.jpg
 
2 komentarai
Manote, kad esate nuostabus lovoje, o partnerė entuziastingai palaiko šį jūsų įsitikinimą? Bet ar žinojote, kad kai kurios moterys taip tik padrąsina, paskatina savo partnerius, o iš tikrųjų tiesa slypi kažkur anapus... anapus jos apsimestinių orgazmų.

Beje, užbėgdami jūsų nusivylimui už akių skubame priminti: net jei partnerė apsimeta patirianti orgazmą, tai dar nereiškia, kad jūsų lovos reikalai – visai prasi. Moterys kartais taip pagražina tikrovę dėl tūkstančio kitų priežasčių. Pavyzdžiui, ji iš anksto žino, kad yra pernelyg pavargusi, nervinga, galbūt išgėrė per daug, o gal tiesiog mintys sukasi kur nors kitur. Tokiais atvejais ji ne tik žino, kad nepatirs orgazmo, bet galbūt ir nenori jo patirti. Tačiau taip pat neabejoja, kad tokia išankstinė nuostata tikrai nepatiks jums. 

Ir vis dėlto susikalbėjimas ir tikrosios padėties žinojimas poroje labai svarbu. Todėl verta pasidomėti ženklais, kurie jums akivaizdžiai parodys: tikruoju O čia nė nekvepia.

1. Suteikite jai orgazmą. Keistas patarimas, ar ne? Bet tik pajutę, kaip ši moteris iš tiesų jaučiasi orgazmo metu, galėsite sužinoti, kurie jos orgazmai – netikri. Daugiausia šansų suteikti moteriai orgazmą turi tie, kurie žino, kaip elgtis su jos klitoriu. O jei dar padovanosite jai didžiausią pasitenkinimą žaisdami su ja lūpomis ir liežuviu, abipusė nauda garantuota. Ji galės į valias mėgautis meilės žaidimais, o jūs iš labai arti pamatysite ir suprasite, kaip jos intymiausia vieta atrodo orgazmo metu. Kad kitą kartą neapsigautumėte.

2. Jai nuobodu. Vienas patikimiausių ženklų, kad jūsų mergina vaidina orgazmą, yra nuobodulys jos veide, dejonėse, judesiuose. Nors vertinant iš šalies tai atrodo gana komiška, tačiau atkreipkite dėmesį, jei ką tik monotoniškai ant jūsų šokinėjusi  mergina staiga aistringai išsiriečia, sudejuoja ir... baigia. Tai – išties ne kelias link O. Veikiau paprastas triukas greičiau visa tai baigti ir pagaliau imtis to, ko jai šią akimirką tikrai norisi – pavyzdžiui, saldžiai užmigti apsikabinus pagalvę. 

3. Kūno virpėjimas. Vienas dažniausių tikro orgazmo palydovų yra viso kūno virpėjimas. Kai kurios moterys gali suvaidinti net ir tai, tačiau toks išskirtinis aktorystės talentas duotas ne visoms, o ir tikrai ne visos moterys, vaidinančios orgazmą, skirs dėmesio šiai detalei. Taigi atkreipkite dėmesį, ar keičiasi jos raumenų būklė: orgazmo metu paprastai įsitempia viso kūno raumenys, moteris gali pradėti virpėti. Jei taip nėra – tai dar vienas ženklas, kad orgazmas skirtas tik jūsų akims apdumti.

4. Teatrališkos dejonės. Tiek tikrą, tiek netikrą orgazmą dažniausiai lydi išraiškingos dejonės. Ir šiuo atveju atskirti, ar moteris vaidina, galima tik tuo atveju, jei esate regėję ją patiriant realų orgazmą. Dejonės – labai individualus dalykas. Taigi jūs, stebėdamas iš šalies, galite atskirti, ar jos – panašios, kaip anksčiau, ar kitokios. Pati moteris savęs iš šono negirdi, todėl tikėtina, jog šios detalės imituodama orgazmą taip pat neįvertins. Vis dėlto sukluskite, jei dejonės atrodo paviršutiniškos ir labai teatrališkos, tarsi filme. Tokios dažniausiai ir būna suvaidintos. Nesuvaidinto orgazmo dejonės kur kas dažniau būna panašios į inkštimą, vaitojimą, murmėjimą, gargaliavimą, arba atvirkščiai – ji gali staiga pritilti, sustingti. Kitaip tariant, viską suprasite lygindami. Akivaizdu viena: vaidinti tikro orgazmo metu praktiškai neįmanoma, tad jei jos orgazmo įgarsinimas skamba kaip tiksli pornografinių filmų kulminacijos kopija – veikiausiai jis nėra tikras.

5. Laikas. Jei moteris jus nuolat bando įtikinti, jog orgazmas ją ištinka itin greitai – veikiausiai ji jį tik suvaidina. Tam, kad patirtų orgazmą, moteriai reikia vidutiniškai 20 minučių meilės žaidimų, pradedant preliudija ir baigiant didžiuoju O. Be abejo, būna išimčių, kai staigi aistra užplūsta ir prasiveržia labai greitai. Ypač tais atvejais, kai savo žaidimus pradėjote gerokai anksčiau, tegul ir be fizinio kontakto – pavyzdžiui, kaitinote vienas kitą SMS žinutėmis ar seksualiomis užuominomis. Ir vis dėlto jei jos orgazmas nuolat prasiveržia labai greitai, juolab jei tuo metu nė nebūnate pradėjęs stimuliuoti jos klitorio, žinokite, susidūrėte su viena situacija iš dviejų: arba jūsų moteris išties hiperseksuali, arba ji tiesiog vaidina. Taigi kaip manote, kuri situacija atrodo realesnė?

6. Prakaitas. Jo moteris niekaip nesuvaidins. Tiesa, orgazmo metu prakaito lašeliai ant jos kaktos visai nebūtini. Ir vis dėlto jei pajutote, kad jos oda sudrėko, ypač – kaktos sritis ir pakinkliai, veikiausiai ji – tikrai nevaidina. Nebent mylitės karštą vasaros dieną, kai termometro stulpelis peršoko 30 laipsnių padalą.

7. Makšties susitraukimai. Tai – dar vienas labai svarbus orgazmo palydovas. Patikrinti, ar jie yra, ar ne, visai nesunku. Moteriai patyrus orgazmą, gimdos susitraukimai yra ir juntami, ir matomi. Juos galite apčiuopti palietęs jos lytines lūpas pirštais arba priglaudęs ten penį. Šie susitraukimai yra greiti ir šiek tiek skiriasi nuo Kegelio pratimų, kuriuos moteris gali daryti sąmoningai. Valingai sutraukinėjant makšties raumenis šie susitraukimai būna kur kas lėtesni, ritmiškesni, o tikrojo orgazmo trūkčiojimai – trumpučiai, tolygiai retėjantys.

8. Po orgazmo ji tyli arba tuojau pat skuba į vonią. Jei mylėjotės su prezervatyvu ir jai nėra prasmės tuojau pat nusiprausti higienos sumetimais, greitas sprintas į vonią turėtų priversti jus sunerimti. Gali būti, kad ji išties yra nusivylusi ir bando tai nuslėpti, arba baigs tenkinti save pati, be jūsų pagalbos. 

9. Neįprastai ilgai nepasiekia orgazmo. Jei jūsų moteris anksčiau dejuodavo ir vaitodavo jau po 5 - 10 minučių sekso, o pastaruoju metu jai prireikia visų 20 (pamenate tą seną gerą statistinį vidurkį?), gali būti, jog anksčiau ji orgazmus imituodavo, bet pagaliau liovėsi tai dariusi ir dabar kyla į aistros kalną sąžiningai, be apsimetinėjimo. Nekaltinkite ir neskubinkite jos. Mėgaukitės meilės žaidimais ir džiaukitės, kad pagaliau jūsų aistra – tikra. Juk nenorite, kad po jūsų kandžių pastabų ji grįžtų prie senų įpročių, tiesa?

10. Ji nuolat patiria daugybinius orgazmus. Daugybinis orgazmas – pakankamai retas reiškinys, o jei jūsų moteris tokius patiria nuolat, skamba per daug gerai, kad tai būtų tiesa. Kur kas labiau tikėtina, kad ji taip nori jus padrąsinti ir paskatinti. Logika paprasta: kol jūs džiugiai įsivaizduojate, kad ji baigia vėl ir vėl, iš tiesų ji taip stengiasi paįvairinti jūsų meilės žaidimus ir pati kyla link tikrųjų aukštumų. Taip, tai gerokai keista. Tačiau kai kurios moterys tiesiog dievina tokį scenarijų.

Suaugusiems.lt

Ar dažnai vaidinate/pastebite suvaidintą orgazmą?
Ar esate suvaidinęs / suvaidinusi orgazmą?
 
Komentarai (2)
Jie nesupras. Čia per aukštas pilotažas jiems
Mažai tokių vyrų, kurie galetu tai suprast. Jiems čia per subtilus ir sudėtingi niuansai :))
Naujas komentaras