12 bučinių tipų ir technikų, dėl kurių norėsite daugiau bučiuotis

Kiss-Forehead.jpg
 
Kada paskutinį kartą su partneriu tiesiog bučiavotės be jokių užuominų į seksą? Kai poros reguliariai užsiima seksu, dažnai pasitaiko, jog paprastas bučinių malonumas pamirštamas. Tačiau bučiavimas dažnai suteikia visai kitokius pojūčius nei pats lytinis aktas, be to, bučiavimas yra intymumo ir artumo ženklas. Taigi, kodėl nesugrįžus prie paprastų dalykų? Išbandykite šiuos 12 skirtingų bučiavimosi technikų ir įrodykite sau ir partneriui, jog bučiniai leidžia parodyti meilę ir prisirišimą, o taip pat suartina partnerius.

Karališkas rankos pabučiavimas

Bene formaliausias bučinys – paduotos rankos pabučiavimas. Šis tradicinis ritualas nei kiek nekvepia potraukiu ar jausmais, tai yra pagarbus pasisveikinimas, priimtinas net tada, kai sveikinatės su nepažįstamu žmogumi. 

Oro bučinys

Oro bučinys yra tam tikras gestas, kuriuo iš tiesų nieko nepabučiuojate. Tai gali būti pasisveikinimo ar atsisveikinimo gestas, kuriuo parodote žmogui švelnumą.

Skruosto bučinys

Labai populiarus Europoje, Vienas ar du švelnūs bučiniai kiekvienam skruostui – pasisveikinimas, kuriuo pasakoma „kaip malonu tave matyti.“ Šitaip pasisveikinti galite su draugu, šeimos nariu, o kartais ir su nepažįstamu žmogumi. Jei taip po pasimatymo atsisveikina žmogus, kuris jums patinka, žinokite, jog taip parodoma, jog žmogus brangina su jumis praleistą laiką, tačiau nenori skubėti.

Pabučiavimas į kaktą

Šis bučinys nėra tipiškas, o tai padaro jį labiau įsimintinu. Toks bučinys ne tik šiltas ir parodo rūpestį, tačiau taip pat išreiškia meilę ne per seksualumo prizmę. Šis gestas dažniausiai rodomas žmogui, kuris turi ypatingą reikšmę jūsų gyvenime.

Eskimų bučinys

Kai kurios poros mėgsta pasitrinti nosimis, nes tai gana unikalu ir suteikia daugiau intymumo santykiams. Lūpos nesiliečia, tačiau šis bučinio tipas intymus be jokio seksualumo prieskonio. Nuostabu yra ir tai, jog turite būti arti partnerio, galite žiūrėti jam į akis ir jausti jo kvėpavimą. 

Vienos lūpos bučiavimas

Viskas paprasta – jūs bučiuojate partnerio viršutinę lūpą, kol jis bučiuoja jūsų aptinę, arba atvirkščiai. Tai tikrai viliojantis ir šiltas bučinys. Vienos lūpos bučinys labai žaismingas ir tikrai vilioja, tuo pačiu, leidžia nujausti, jog laukia daugiau... 

Prancūziškas bučinys

Šis bučinys atliekamas atvira burna ir su liežuviu – tai labai erotiška! Šis bučinys labai suartina, tačiau pasistenkite palikti jį miegamojo zonai.

Bučinys su įkandimu

Bučinys, kurio metu švelniai pakandžiojate partnerio lūpas ar bet kurią kitą kūno vietą, gali būti maloniai erzinantis. Įkandimo stiprumas priklauso nuo jūsų ir partnerio norų, tačiau pradėkite nuo švelnių, vos juntamų įkandimų. 

Driežiukų bučinys

Naudokite tik liežuvius, daugiau nieko. Šis bučinio tipas gali nuostabiai papildyti bet kokią preliudiją.

Kaklo bučinys

Kaklo bučiniai labai jaudina. Kaklas yra dažnai nuvertinama erogeninė zona, kurioje gausu delikačių ir ypatingai jautrių nervų.

Kūno bučiniai

Yra be galo daug kūno vietų, kurias tikrai verta bučiuoti, pavyzdžiui, krūtinė, pilvas, torsas, kojos ir užpakaliukas. Viskas priklauso nuo individo seksualinių norų ir jautrumo. Prisiminkite, kas patinka vienam žmogui, kitam gali nepatikti. Jei skirsite dėmesio partnerio kūno kalbai, sužinosite daug informacijos.

Spenelių bučiniai

Spenelių bučiavimas, laižymas ir čiulpimas tikrai nusipelnė atskiros kategorijos mūsų sąraše, juk tai tikrai nuostabus jausmas tiek moterims, tiek vyrams. Tačiau dar kartą primename, jog kiekvieno žmogaus seksualiniai polinkiai skiriasi, todėl komunikuokite su partneriu. Jei partneris dejuoja ir linksta prie jūsų – tai žalia šviesa jums, na o jei jo kūnas traukiasi ir įsitempia – nustokite. 

Lytinių organų bučiniai

Tai tikrai puiki vilionė! Partnerio lytinių organų bučiavimas jam dar dėvint apatinius bus nuostabi įžanga. Kai partneris ims maldauti daugiau, nuvilkite jo apatinius ir imkitės darbo!

Suaugusiems.lt

Ar dažnai bučiuojate partnerį?
 
Komentarai
Naujas komentaras