5 klaidos, pražūtingos jūsų seksualiniam gyvenimui

potencija-santykiai-impotencija-libido-vyras-moteris-lova-63945740.jpg
 
3 komentarai
Santykiai gali sužlugti dėl daugybės priežasčių. Tačiau tarp dažniausiai pasitaikančiųjų minimas... seksas. Kaip tik šioje srityje daugybė porų susiduria su pagrindinėmis klaidomis, vedančiomis prie nesusikalbėjimo ir nebesikalbėjimo. Galbūt šias klaidas miegamajame jau darote ir jūs?

Pavojinga klaida: Medūzos sindromas

Įsivaizduokite į krantą išmestą medūzą. Ji tiesiog guli kaip kokia gliti masė ir nejuda. Tai – puiki metafora, kaip kai kurios moterys mėgsta elgtis lovoje. Štai kodėl toks reiškinys kartais vadinamas medūzos sindromu. Jos tiesiog guli lovoje ir tai vadina seksu. Jei, nepaisant nemalonios ironijos, šioje metaforoje atpažinote save, pats laikas būtų keisti situaciją. Kitaip jūsų partneris ims fantazuoti apie ką nors gyvesnio lovoje, o jūs apskritai nusivilsite ir meile apskritai, ir seksu konkrečiai. Jums padės paprastos technikos:

Apkabinkite jį. Užuot pasyviai gulėjusi, imkite judėti. Glostykite jo pečius, nugarą, apsivykite jį kojomis. Be abejo, tai – tik pradžia. Super paprasta pradžia, kuri gali tapti teigiamu ženklu malonių pokyčių link.


Parodykite balsą. Kiekvienas vyras turi savo ego. Ir kai sekso metu jie girdi komplimentus, padrąsinimus, jie jaučiasi geriau, jų ego pasikelia į naujas aukštumas. Taigi jei sekso metu jūs didesnę laiko dalį tylite, vyrui gali pasirodyti, kad jis nesuteikia jums malonumo. O jam tai tolygu visiškam fiasko asmeniniame fronte. Taigi kuo daugiau savo jausmų, pojūčių ir emocijų reikšite balsu (nebūtinai labai garsiai ir nebūtinai rišliais žodžiais), tuo labiau jis tikės tuo, ką daro, ir tuo labiau stengsis jus patenkinti. 


Meskite sau iššūkį. Bent kartą per savaitę išbandykite lovoje ką nors naujo. Pati nuspręskite, ką. Jei iki šiol jūs iš tiesų dažniausiai drybsodavote kaip medūza, jūsų antroji pusė tikrai entuziastingai pritars jūsų pasiūlymams, net jei jie ir bus tokie paprasti, kaip šuniuko pozą vietoje misionieriaus.

Pavojinga klaida: Jokių variacijų

Pastarasis patarimas sklandžiai atvedė prie antros didelės klaidos santykiuose, kuri vadinasi rutina. Visi puikiai žinome, kaip greitai ji pabosta. Tai – ne koks nors jūsų partnerio kaprizas, o tiesiog gyvenimo faktas. Taigi jei jūsų seksas vis toks pat, naudojate tas pačias technikas ir pozas, ilgainiui tai pabos. O nuobodulys miegamajame yra viena dažniausių ir populiariausių neištikimybės priežasčių. Štai kodėl labai svarbu kartkartėmis į savo sekso žaidimus įtraukti naujovių. Ką galite padaryti jau šiandien?

Keiskite vietą. Išmėginkite seksą kokioje nors kitoje vietoje. Net jei gyvenate vieno kambario bute ir variantų, ką galėtumėte pakeisti, nelabai yra, visada galite susikurti kitokią, įdomesnę atmosferą. Naujas apšvietimas, kita patalynė, derinama su naują poza ar azartiškesne preliudija, gali sukurti įspūdį, tarsi viskas aplinkui būtų kitaip.


Keiskite laiką. Įpratote mylėtis vakare, prieš miegą? Vadinasi, jau rytoj išmėginkite seksą vos nubudus. Arba dieną, net jei tam reikės trumpam grįžti namo per pietų pertrauką. 


Išbandykite ką nors naujo. Naujovių yra daug, bet jų pagrindiniai tipai yra keli: poza, technika, situacija. Kiekvienas šių tipų turi aibes variacijų, tad rinkitės, kas jums atrodo įdomiausia.

Pavojinga klaida: Kontrolės stoka

JAV Indianos universiteto atliktų tyrimų duomenimis 87 procentų vyrų mėgsta miegamajame patys kontroliuoti situaciją. Ir vis dėlto beveik visi vyrai tikina, kad jiems patinka jei jų partnerė kartkartėmis viską perima į savo rankas. Nebūtinai taip turi būti kiekvieną kartą mylintis. Išties užtenka retų išimčių, kad įspūdis liktų ilgam. 

Iš tiesų vyrai patys sau mėgsta priskirti dominuojamąjį vaidmenį sekse. Tačiau yra nieko prieš kartais pasikeisti rolėmis – tam, kad paįvairintų įprastą rutiną. Jei jums tokia patirtis atrodo rimtas išbandymas, pamėginkite tam tinkamai nusiteikti.

Tinkama proga. Nei iš šio, nei iš to pradėti dominuoti? Ne kiekvienai moteriai tai paprasta. Ypač tokioms, kurios jau yra pripažinę sau medūzos sindromą. Tam, kad psichologiškai nusiteiktumėte kitokiems žaidimams, gali pasitarnauti reali gyvenimo proga. Darbe gavote pagyrimą? Išlaikėte egzaminą? Nusipirkote pritrenkiančius batelius? Visa tai gali tapti žaisminga priežastimi tarti: „Gulkis, brangusis, šiandien vadovauju aš!“


Veiksmų planas. Vadovauti gal ir paprasta, bet... ką daryti? Jei jūsų sekso fantazija pastaruoju metu užgniaužta (priešingu atveju juk nebūtumėte patekusi į rutinos pinkles), išlaisvinti ją pavyks ne iš karto. Pradžiai galite tiesiog kartoti tai, ką esate mačiusi filme: bučiniai, glamonės, vienas - kitas įsakmiu tonu išsakytas prašymas, ką partneris turėtų daryti. Vėliau, jei negimė jokių genialių idėjų, galite tiesiog žaisti su savimi, jaudinti partnerį lūpomis ar ranka, kol abu pajusite artėjantį orgazmą.


Malonumas. Ko siekia demonstratyviai vadovaujantis partneris? Akivaizdu – patirti malonumą. Taigi stenkitės susikoncentruoti į tai, kas būtent teikia malonumą jums. Liepkite partneriui liesti tas vietas, kur norite būti liečiama, komanduokite – šiurkščiau ar švelniau, įsiklausykite į savo kūno pojūčius ir elkitės taip, kad būtų malonu jums. Taip savo partnerį nustebinsite pasikeitusia situacija, o pati įgysite drąsos elgtis kitaip nei esate įpratusi.

Pavojinga klaida: Seksas kaip ginklas

Kad ir kokie būtų santykiai – geresni ar blogesni – seksą naudoti kaip ginklą griežtai draudžiama. Nesuplausi indų – jokio sekso! Jei grįši po vidurnakčio – sekso nesitikėk! Tai situacijos, kurių pasitaiko ne tik anekdotuose, bet ir realiame gyvenime. Be abejo, natūralu, kad tada, kai vieną partnerį nuvargina buities darbai, sekso jis nenori. Arba neketina laukti, kol iš užsitęsusio renginio grįš antroji pusė ir saldžiai užmiega. Visa tai – gyvenimiška ir savaime suprantama. Svarbiausia – tai neturėtų būti pateikta kaip neperspjaunamas argumentas ginčų ar konfliktų metu. 

Seksas yra pernelyg malonus ir savarankiškas užsiėmimas, kad jį būtų verta painioti su buitimi ar tarpusavio nesutarimais. Ką turite išsiaiškinti – aiškinkitės, jei įsižeidėte, supykote, jaučiatės nevertinama – apie tai ir diskutuokite. O seksas tegul lieka seksu, malonumu abiems, o ne saldainiuku, duodamu už paklusnumą.

Pavojinga klaida: Jokio oralinio arba blogas oralinis

Bene vienintelis dalykas, blogesnis nei jokio oralinio – tai blogas oralinis. Jei norite išties seksualiai patenkinti savo partnerį, turėtumėte tai daryti ne tik noriai, bet ir gerai. 

Pradėkite rankomis. Taip, oralinis daromas burna, nieko nesupainiojome. Vis dėlto dar prieš pradedant darbuotis lūpomis ir liežuviu, reikia įžangos, kurią geriausia atlikti rankomis. Ir tai – labai svarbi dalis. Tiesiog įsmukite rankomis prie jo penio ir pradėkite švelniai glamonėti.

Nepamirškite sėklidžių! Vyro penis labai jautrus. Bet sėklidės – taip pat seksualiai jautri jo genitalijų dalis. Taigi skirkite dėmesio ir šiai vietai, tiek prieš pradėdama oralinį, tiek oralinio metu.

Pradžiai – bučiniai ir laižymai. Prieš apžiojant jo penį, pradėkite nuo švelnesnių variacijų. Jausmingai bučiuokite ir laižykite. Ir tik paskui tęskite intensyvesniais jausmais.

Suaugusiems.lt

Ką darote, kad seksualinis gyvenimas netaptų rutina?
 
Komentarai (3)
Medūzos čia nesilanko :))))
Čia viskas iš moters pusės pateikta. Ji medūza ir pan. O jei vyras nelinkęs eksperimentuoti? Nors skundžiasi, kad viskas tampa rutina. Kaip prie jo prieiti, jei pasiūlius pasimylėti čia ir dabar (vonioje, virtuvėje), jis pasimeta, nuleidžia viską juokais. O suplanuoto sekso irgi vengia.. koks tai sindromas???
Na siam straipsniui dedu pliusą, bet ar ji isgirs meduzos? :)
Naujas komentaras