6 dalykai, kuriuos vyrai nori, bet nedrįsta pasakyti

seksas-74871662.jpg
 
Klausimas, kuris niekaip neduoda ramybės tūkstančiams moterų visoje planetoje – ką jis galvoja? Tikriausiai šis klausimas kamavo Ievą, kada jiedu su Adomu buvo išmesti iš Rojaus. Nuo tada, mažai kas pasikeitė ir moteris visada troško žinoti, kas gi dedasi jo galvoje.

Suprasti, ką vyras iš tikrųjų galvoja gali būti nelengvas uždavinys, o apie tai kažkas turėtų parašyti Talmudą. Tačiau pabandykime atskleisti paslapties šydą ir pasistenkime įminti mįslę -  kas gi vyksta vyrų mintyse.

 

 

“Aš nebijau įsipareigojimų, aš tiesiog noriu būti tikras.”

 

Mitas, jog vyrai bijo rimtų santykių. Neseniai atliktas amerikiečių žurnalistinis tyrimas parodė, kad vyrai nori gyventi santuokoje, o ne likti visam gyvenimui be jokio statuso. Juos,  kaip ir moteris, taip pat domina ilgalaikiai įpareigojantys santykiai. Vyrai nori sukurti šeimą. Tyrime dalyvavo 12000 vyrų ir moterų. Tyrime dalyvavusiems vyrams buvo užduotas klausimas: “Kokia jūsų nuomonė apie šeimyninį gyvenimą, ar geriau gyventi santuokoje ir sukurti šeimą, ar nėra jokio skirtumo”? Rezultatai parodė, kad 66% vyrų nori sukurti laimingą šeimą, o tarp moterų šis atsakymas siekė 51%. Taigi, patys vyrai išsklaidė mitą, jog jie bijo įsipareigojimų ir  rimtų santykių. 

 

"Aš turiu jausmus, bet man sunku juos išreikšti."


Moterys dažnai kaltina vyrus nejautrumu, savanaudiškumu ir emocijų stoka. Galbūt tai būtų galima taikyti kai kuriems vyrams, tačiau tikrai ne visiems. Tiesą sakant, šiuos žodžius galima taikyti ne tik vyrams , bet ir visai visuomenei. Tai yra socialinė problema, tačiau vyriškos lyties atstovus tai pažeidžia labiausiai. “Vyrai neverkia” – šiuos žodžius mėgsta sakyti tėvai savo atžaloms. Tačiau, tai, kad net jauni vyrukai nelinkę demostruoti ašarų, visai nereiškia, kad jie nejautrūs ir neturi širdies. Toks jausmų ir emocijų slopinimas turi pasėkmių. Kaip rodo praktika , būtent vyrus dažniau ištinka širdies priepoliai ir juos dažniau nei moteris kamuoja problemos susijusios su širdies ligomis. Faktas, kad lėtinis stresas, emocijų slopinimas kenkia vyrų širdžiai. Taigi, šiuo atveju, moteris turėtų būti kanresnė savo mylimajam ir visai nereikia skubėti jo kaltinti nejautrumu, jeigu tik saugote savo brangiojo sveikatą. 

 

"Žinoma,  mano kraujyje yra testosterono, bet tai nereiškia, kad aš seksualinis maniakas."

 

Šiuolaikinių moterų pasaulio suvokimas neretai primena karikatūrą iš žurnalo – vyrai, tai neandertaliečiai, kurie negali kontroliuoti savo gyvuliškų instinktų. Tačiau daugelio moterų nuostabai – vyrai nėra primatai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.  Iš tiesų dauguma vyrų apie seksą negalvoja kaip apie įprastą darbą. Jiems svarbi vieta, laikas ir tai, su kuo mylėtis. Šiuolaikinė visuomenė visiškai natūraliai suvokia savo seksualines fantazijas, o  jų turi tiek vyrai, tiek moterys. Galbūt jis trokšta pasimylėti su savo mylimąja lifte, tačiau ji su tokia fantazija nesutinka. Jis gerbia jos sprendimą ir mylisi tamsoje po antklode. Taigi, vyrai linkę gerbti moteris ir jie pasiryžę aukotis vardan mylimo žmogaus. 

 

"Viskas, ką jūs girdėjote apie vyrų ego , tai tiesa."

 

Daugelis psichologų rekomenduoja vyrų ego įsivaizduoti kaip balioną. Jis gali išsipūsti įvairiomis proporcijomis. Jūs jį galite švelniai pūsti ir vėl išleisti, arba galite išpųsti, o tada paimti auskarą ir susprogdinti jį.  Pirmieji du variantai yra priimtini, tačiau trečiasis gali būti mirtinas. Toks ego balionas atspindi dviejų žmonių santykius. Jeigu moteris nori išlaikyti gerus santykius, geriau pirma pagirti, o po to – koneveikti, tada vėl pagirti.  Tačiau atminkite, kad skarmalotas kamuolys niekada nebus išsipūtęs.

 

"Man reikia laisvės ir nepriklausomybės, ir aš nenoriu būti po padu."

 

Deja, žinoma, bet tai tiesa. Vyrai bijo būti po moters padu. Tai taikoma įvairiausiuose gyvenimo aspektuose – tie kas nori, tikrai nepraleis galimybės flirtuoti su kitomis moterimis, o kas turi šeimą – neatsisakys savo karjeros ir draugų. Šiuo atveju moters pyktis neatneš naudos. Jeigu jis planuoja išvykti savaitgaliui į komandiruotę ar susiruošė su draugais paslidinėti, užuot priekaištavus, geriau suplanuokite šį tą įdomaus ir jūs. Jeigu matote, kad jis flirtuoja su kitomis moterimis, niekas nedraudžia jums pavydėti!Svarbiausia atminti, kad žmona vyrui nėra jo mama. Gali būti, kad kuo didesnę laisvę jam suteiksite, tuo jis jos mažiau norės. 


"Aš noriu, kad būtų galima papasakoti apie savo troškimus, baimes ir svajones, be baimės, kad ji užsipuls mane."

 

Vyrai turi ką papasakoti moterims, bet retai tą daro. Kodėl? Nes jie bijo branduolinio sprogimo ir audringų jūsų emocijų. Vyrų akimis, moteris yra tiksinti bomba ir vienas neatsargus žodis apie jūsų kilogramus ar išvaizdą, ir jis jau žino, kad sekso gali nebūti visą savaitę. Tad gal ir nėra ko pykti , kada paklausus savo mylimojo apie išvaizdą, aprangą  ar makiažą, nesulaukiate komentaro. Juk jis gali jus stipriai  įžeisti. Tokios moters reakcijos tiesiog užblokuoja tolimesnį jo ir jos bendravimą. Tada tampa visai nesvarbu, ar kalbėsitės apie savo išvaizdą ar apie jo svajones bei baimes, vyras tiesiog nebenorės su jumis dalintis savo mintimis, nes bijos sukelti cunamį. 

 


Jeigu norite išlaikyti santykius ir išgirsti ką jis galvoja, stenkitės taip neįsižeisti dėl jo išsakytos kritikos. Nuolatiniai pykčiai ,įžeidinėjimai ir įsižeidinėjimai gali tapti rimta skyrybų priežastimi. Kada pokalbiai tampa įtempti ir nemalonūs, jų tiesiog nebesinori turėti, o kai nėra  atviro bendravimo, nebelieka ir to, kas vienytų dviejų žmonių draugystę.

 


Suaugusiems.lt

Ar pasakojate mylimajai/mylimajam savo svajones?
 
Komentarai
Naujas komentaras