6 skirtingi moters orgazmo tipai ir kaip kiekvieną iš jų patirti

d8746395f8292dae_shutterstock_125040923.jpg
 
Pradėkime nuo pagrindų: bet koks orgazmas yra geras orgazmas. Tačiau daugelis moterų nežino kaip patirti šešis skirtingus orgazmus tantros pagalba. Tantriniai orgazmai padeda atsikratyti gėdos jausmo, teisimo ir reikalauja susitelkimo, nepaisant to, ar esate patyrusi tūkstančius orgazmų ar nei vieno. Tantrinis seksas dažnai apibūdinamas kaip „kito lygio“ seksas, jis susideda iš tyrinėjimo, įgalinimo ir malonumo. Tantriniame sekse svarbu suprasti, kad orgazmas yra daug daugiau nei tik fizinis reiškinys.

Orgazmai svarbūs ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai todėl, jog jie priverčia susitelkti ties kūno potyriais, pamirštant tai, kas dedasi galvoje. Orgazmo metu prarandate ego (jausmą, kad esate izoliuotas nuo gyvenimo šaltinio). Mentaliai orgazmai padeda atsipalaiduoti, kūne išsiskiria tokie hormonai kaip seratoninas, dopaminas ir oksitocinas – visi šie hormonai padeda jaustis laimingu. Orgazmo būsena taip pat yra labai stiprios energijos būsena – kaip elektra, kuri pereina nuo lytinių organų, per stuburą ir visą nervų sistemą. Štai kas jums suteikia švytėjimą, lydintį visą likusią dieną – seksualinė energija, kuri ateina iš vidaus.

Taigi, norite patirti orgazmą, gal du ar dešimt? Štai 6 unikalūs būdai, kurie padės sustiprinti kūną, protą ir dvasią, o taip pat – pajusti nuostabų orgazmą.

1. Klitorinis orgazmas

Klitoryje yra per 8000 nervų galūnėlių – tai du kartus daugiau nei penyje. Šių nervų stimuliacija išskiria nemažą kiekį energijos. Tantroje, klitorinis orgazmas keliauja per kūną ir jaučiamas kaip „aukščiausia nata“.

Kaip patirti:

Galite tapšnoti, švelniai braukti, ar intensyviai masažuoti – visos technikos tinkamos. Piršto galiuku sukamaisiais judesiais masažuokite klitorio galiuką, kad susijaudintumėte, galite pradėti nuo mažesnių sukamųjų judesių, po truputį pereinant prie didesnių. Keiskite spaudimą nuo plunksnos lengvumo iki stipresnio.

Paspauskite klitorį, o po to braukite per jį. Tada nuslyskite pirštu iki klitorio pagrindo. Galite naudotis tiek vienu, tiek keliais pirštais.

Daugelis moterų sako, jog vienintelis būdas patirti orgazmą – klitorio stimuliacija. Tačiau jei išmoksite kitų technikų, suprasite, kad klitorinis orgazmas atveria kelią kitiems nuostabiems orgazmams patirti.

2. Vaginalinis orgazmas

Vagina sanskirto kalba vadinama „yoni“, o išvertus - „šventa vieta“. Tantrinėje filosofijoje vaginą laikoma begalinės meilės ir pagarbos vieta, taigi jos masažas turi pagerbti moterį ir suteikti jai malonumą.

Orgazmas jaučiamas maždaug gimdos kaklelio pagrinde, o jis energetiškai susijęs ir su psichologine ir su dvasine sveikata. Šio orgazmo energija keliauja nuo stuburo centro, aktyvuodama širdį.

Kaip patirti:

Padarykite kelis Kėgelio pratimus. Pradėkite nuo pozos, kurioje jaučiatės atsipalaidavusi ir susitelkite į kvėpavimą. Kvėpuokite giliai, lėtai ir iškvėpiant išleiskite garsą. Toks kvėpavimas padeda orgazmo energijai pasklisti po kūną. Šiam orgazmo tipui reikia, kad energija būtų susitelkusi ne tik klitoryje, o gilus kvėpavimas padės energijai cirkuliuoti visu kūnu. 

Kėgelio pratimams atlikti reikia išmokti suspausti ir atleisti vaginos raumenis. Tam nėra būtini nei vaginaliniai kamuoliukai, nei penis viduje, tačiau tiek kamuoliukai, tiek penis padės pajusti raumenis. Vaginalinį orgazmą pasiekti padės, jei makšties raumenis įtempsite iškvėpdama ir įsivaizduosite orgazmą kaip baltą šviesą, kylančią iš gimdos kaklelio iki pat galvos

3. G-taško orgazmas

Kaip patirti:

Kad rastumėte savo G-tašką, sulenkite du pirštus ir įsiskverbkite jais į vaginą. Ieškokite nedidelio švelnaus, panašaus į kempinę, plotelio. Pamasažuokite jį pirštais, judėkite greitai ar lėtai – kaip norisi jums. Galite papildomai stimuliuoti klitorį.

Nenustebkite, jei tokia stimuliacija sukels ypač didelį susijaudinimą ir lubrikaciją, o taip pat – moterišką ejakuliaciją.

4. Spenelių orgazmas

Shyama puja yra jausmingas krūtų masažas, kuris išlaisvina moterišką energiją. Shyama tantroje yra širdies deivė. Sakoma, kad malonumas, patiriamas per krūtis ir spenelius, pažadina meilės ir ryšių deivę. Na, o šių laikų moksliniai tyrimai palaiko senoves tradicijas. Spenelių stimuliacija išskiria oksitociną, kuris suteikia pasitenkinimo ir meilės jausmus. 

Krūtų stimuliacija galite užsiimti kaip savęs patenkinimo praktika, arba galite užsiimti tuo miegamajame su partneriu.

Kaip patirti:

Pradėkite nuo pilvo lietimo. Braukite aplink bambą, šonkaulius ir srityje aplink krūtis, kad save sugundytumėte. Neskubėkite. Šio masažo paslaptis – malonumo krašto radimas, kai kūnas reaguoja tarsi maldaudamas dar. Tačiau neskubėkite, nespauskite savęs. Kai nebegalėsite kentėti, iš lėto imkite liesti spenelius labai švelniais judesiais, pajuskite kaip kietėja speneliai, o tada pradėkite švelniai juos žnaibyti. Kai kūnas ims tinkamai reaguoti, tęskite masažą, įtraukdamos Kėgelio pratimus.

5. Daugkartinis orgazmas

Kaip patirti:

Naudokitės tomis technikomis ir lieskite save taip, kaip jums atrodo geriausia ir anksčiau yra suteikę maloniausius orgazmus, tačiau prieš tai kiek pailsėkite ir atsipalaiduokite po jau patirto orgazmo. Gali būti, jog jums, kaip ir daugumai moterų, prireiks pasitelkti kelias skirtingas technikas ir stimuliuoti kelias zonas. Be to, kai išmoksite užlaikyti orgazmą, išmoksite ir patirti viso kūno daugkartinius orgazmus.

6. Energinis orgazmas

Trumpai tariant, energiniai orgazmai nutinka tada, kai įvaldote kundalini seksualinę energiją ir ji, vos tik jums panorėjus, lengvai keliauja kūnu.

Prisiminkite, tantriniai metodai netinka greitam orgazmui. Kai išmoksite sujungti kūną ir protą ir susitelkti į malonumą bei judančia energiją, galėsite valdyti laimės hormonų išsiskyrimą. O kokia viso to prasmė? Kai suvoksite orgazmą kaip šventą seksualumą, tai padės pozityviau galvoti apie save ir kitus, taip pat suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. Užplūstanti energija ir hormonai padarys jus švytinčia ir patrauklia, taip pat pritrauks pozityvių žmonių ir patirčių. 

Suaugusiems.lt

Ar dažnai patiriate orgazmą?
 
Komentarai
Naujas komentaras