8 priežastys vienos nakties nuotykiui

shutterstock_311606123.jpg
 
3 komentarai
Sekso nauda sveikatai neabejoja niekas. Su kiekvienu orgazmu jaučiate kaip gerėja savijauta. Žmonės, kurie reguliariai mylisi gyvena ilgiau, mažiau nerimauja, rečiau skundžiasi dėl širdies ir kraujagyslių ligų tiesiog yra laimingesni žmonės. Bet yra viena problema. Ką daryti jei neturite nuolatinio partnerio ar partnerės? Kai kuriems žmonėms atsakymas vienas – vienos nakties nuotykis.

Nors įvairiausi tyrimai neatskleidžia vieningos nuomonės, kaip atsitiktinis seksas veikia žmogaus organizmą, faktas tas, kad yra daugybė socialinių ir kitų veiksnių, kurie vienaip ar kitaip gali įtakoti tokį seksą.

Nors kai kurie vyrai ir moterys smerkia atsitiktinius lytinius santykius ir jų vengia kaip maro, kiti žmonės tiesiog jais mėgaujasi. Vieni šį džiaugsmą gali turėti kiekvieną dieną, kiti – tik progai pasitaikius, o treti saugo save tai vienintelei ar vieninteliam. Tačiau dažnai vieniši žmonės sekso malonumą gali sau leisti kur kas dažniau nei galima pamanyti.

Devynios priežastys, kodėl turėtumėte pasinerti į vienos nakties romaną.

 

1. Jūs įsitikinę savo seksualumu ir lūkesčiais

Svarbiausia atminti, kad vienintelis dalykas, kuriuo  turėtumėte būti įsitikinę, tai  patrauklumas ir lūkesčiai, o galimybė, tai proga patirti didžiulį ir ne tokį jau dažną malonumą. Atsitiktinis seksas gan reta proga vienišiams. Tad vienos nakties nuotykis vienišiems žmonėms įgauna kitą vertę. Jei pasitikite savimi, tada nėra ko dvejoti. Pirmyn!


2.Noras patirti kažką naujo

Vienos nakties nuotykis – ne tik galimybė mėgautis lytiniais santykiais, bet tai puiki proga išmokti kažką naujo. Nesvarbu ar sužinosite šį tą naujo apie save, ar išmoksite naujos sekso technikos, tokia patirtis bus naudinga. Juk visada džiugu, kai yra galimybė išmokti kažką naujo.

 

3. Dvigubų standartų atsisakymas

Kaip bebūtų, gyvename ne laukinėje gamtoje, o visuomenėje, kurioje yra laikomasi moralės nuostatų ir tam tikrų standartų. Todėl jei moteris atsiveda nakčiai vyrą, kaimynai jai gali daugiau nebebūti tokie mieli, o tokia moteris bus laikoma paleistuve. Tačiau vienintelis asmuo prieš kurį  turėtumėte jausti kaltę ar gėdą, tai  esate jūs patys. Tai jūsų gyvenimas ir tiktais jūs geriausiai žinote ar atsitiktinis seksas ką nors įskaudins, ar ne. Nepaisymas nuomonės, kuri iš esmės nėra svarbi, gali padėti išmokti patenkinti savo poreikius.

 

4. Puikus prasiblaškymo būdas

Sedėjimas prie kompiuterio, užkandžių valgymas ar bokalų kilnojimas su draugais gali tiesiog atsibosti. Kiekvieno širdis trokšta artumo ir meilės, o kai to nėra ima varginti liudesys ir žmogaus ilgesys. Atsitiktinis seksas vienas iš geriausius prasiblaškymo būdų.  O kas svarbiausia, jis nekelia žalos, priešingai nei kai kurie kiti įpročiai siekiant “nužudyti” laiką.
 


5. Streso įveikimas

Problemos darbe, nuolatinė įtampa ir nuovargis yra viena dažniausių  priežasčių, kodėl vis daugiau ir daugiau jaunų žmonių suserga nervų, širdies ir kraujagyslių ligomis . Vien dėl tokios statistikos reikia pagalvoti apie profilaktines priemones. O ar ne puikus būdas  sumažinti stresą ir įtampą - seksas? Mokslininkų jau seniai įrodyta, kad lytiniai santykiai gerina kraujo apytaką, o sekso metu organizmas gamina vadinamąjį laimės hormoną – serotoniną. 
 

6. Anonimiškumas veža

Kai kuriems žmonėms pažintis – svarbus žingsnis į artimesnius santykius, tačiau nemažai yra ir tokių žmonių, kuriiuos jaudina nežinomybė ir anonimiškumas. Kartais mylimasi su žmogumi net nežinant jo vardo. O kam? Jeigu nesiekiate pažintimi užmegzti ilgalaikių santykių, seksas su nepažįstamuoju seksui gali suteikti kiek kitokią prasmę. Tokie intymūs santykiai tikrai atneš daugiau intrigos bei jaudulio nei mylintis su pažįstamu vyru ar moterimi. 
7. Laikas pakeisti vibratorių

Kad ir kokių gerų bebūtų  moteriškų ar vyriškų sekso žaislų, žmogaus niekas nepakeis. Juk seksas ne tik intymių kūno vietų stimuliacija! Kaip sakė "Sekso ir miesto" herojė Carrie Bradshaw: "Kad ir kaip myliu vibratorių, man reikia jausti vyro svorį ant savęs”. Tais atvejais, kada norisi kūniško artumo, vienos nakties nuotykis garantuos ne tik orgazmą, bet ir kūno šilumą!8. Neįpareigojantis seksas

Kartais mūsų fantazijoms išsipildyti sutrukdo tokios savybės kaip kuklumas ar nenorėjimas įžeisti partnerio. Tad seksualinės svajonės neretai taip ir lieka tik svajonėmis. Tačiau neįpareigojantis seksas su nepažįstamu žmogumi leidžia lengviau atsipalaiduoti, o žinojimas, jog tą žmogų matote pirmą ir paskutinį kartą leidžia įgyvendinti slapčiausius troškimus ir išlaisvina nuo bet kokių įsipareigojimų!


Sako, kad moterys mylisi tada, kai jos nori, o vyrai -  kada gali. Tačiau kartais moterys ignoruoja savo norus dėl visuomenėje priimtinų moralės nuostatų ar kitų priežasčių. O ar nesmagu kartais į viską pažiūrėti kiek paprasčiau? Juk kartais norisi tik gero sekso ir nieko daugiau!


www.suaugusiems.lt

Aresate turėję vienos nakties nuotykį?
 
Komentarai (3)
Gal kuri noretu?
O kas ryte?
Straipsniu to nepavadinsi.... ;)
Naujas komentaras