8 vietos, puikiai tiksiančios kokybiškam greitukui

fast-sex-5.jpg
 
Žmonės dar niekada taip neskubėjo, kaip skuba šiais laikais ir dėl šios priežasties, greitas seksas itin populiarus. Taigi, kai nusprendžiate greitai pasimylėti ir pasimėgauti tuo ne miegamajame, įsitikinkite, kad jūsų nepastebės kiti!

Spūstis

Niekas nemėgsta užstrigti spūstyje, tačiau negalime sugalvoti geresnio būdo, nei skirti šį laiką pasimėgauti antra puse. Ir nors lytinis aktas gali būti ne pats geriausias sprendimas, tačiau greitas oralinis, naudojant diskretų mažo dydžio vibratorių, gali padėti prastumti valandą ar kelias ir patirti malonumą neįprastoje vietoje!

Savitarnos skalbykla

Tai viena labiausiai jaudinančių vietų, kuriose galite greitai pasimylėti, bet kuriuo paros metu. Naudokitės skalbimo mašinų vibracija, o jei jaučiatės pašėlusiai, galite tuo pačiu metu ir išsiskalbti.

Liftas

Mes manome, kad seksas lifte yra gan rizikingas ir jaudinantis, nes tai reikalauja labai daug planavimo ir ši galimybė pasitaiko ne itin dažnai. Tačiau, tai jums abiem suteiks jaudulio, rizikos, be to smagiai praleisite laiką.

Turbūt būtų protinga išsirinkti aukštesnį pastatą, nebent esate nusiteikę pasinaudoti STOP mygtuku, tačiau nerekomenduojame to daryti!

Autobusas

Kelionės autobusu tikrai turi kažką įdomaus. Ar jaudulys kyla dėl kelionės į naują vietą, o gal dėl jaučiamos vibracijos, o gal dėl paprasčiausio nuobodulio?
Kad ir kaip būtų, jei esate dideliame kelionėms skirtame autobuse ir abu to norite, na, penkios sėdynes gale yra ne be priežasties, tiesa?

Kino teatras

Ir nors seksas kine tikrai nėra pati originaliausia idėja, greitukas kine tikrai suteiks aštresnių pojūčių, jei dėmesio ekranui išlaikyti nebegalite. Išsirinkite filmą, kurį jau kurį laiką rodo kine, kino salėje bus mažiau žmonių, atsisėskite jums patogiose vietose, pavyzdžiui, galiniame kampe, ir mėgaukitės.

Vestuvės

Meilė tvyro ore, šampanas liejasi laisvai, o judu staiga užplūdo noras. 

Vestuvės ir ypač vestuvių šventės, yra iš tikro gana saugi erdvė greitukui. Vestuvių šventės dažnai vyksta viešbučiuose, todėl juose rasite privačią vietelę tik judviem, o daugelis žmonių vis tiek nepastebės, jog dingote.

Matavimosi kabina

Vyrai daugiau nebesiskųs dėl moterų apsipirkinėjimo. Moteris vyrų skyriuje yra daug mažiau keista, nei atvirkščiai, todėl įsmukite į kabiną ir pasidžiaukite!

Suaugusiems.lt

Ar mėgstate greitukus?
 
Komentarai
Naujas komentaras