Aklas seksas: uždenk akis ir jį nustebink!

naked_couple_bed_sex_blindfolded.png
 
2013 metais amerikiečių portalas LoveHoney atliko sekso užrištomis akimis tyrimą. Tyrimas atskleidė, jog 69% respondentų bent kartą gyvenime yra turėję lytinių santykių užrištomis akimis. Ir nieko nuostabaus, juk neregiai pasižymi geresne klausa, uosle, lytėjimo pojūčiais. Tad kodėl gi nesustiprinus visų šių jutimų lovoje, pasitelkiant akių raištį?

Be viso to,  seksualinį jaudulį dar labiau sužadina nežinomybė ir staigmenų laukimas iš partnerio. Pripažinkite, visa tai skamba labai patraukliai!

Akių raiščio pasirinkimas

Pirmiausia pasirinkite akių raištį. Tai gali būti ypatinga kaukė ant akių, šifoninis, šilko šalikas arba kaklaraištis. Svarbiausia, jog naudojamas audinys nepersišviestų, būtų švelnus, o mazgas tvirtai laikytųsi ir neišslystų. 

Preliudija kažkur kitur, bet ne miegamajame

Nepradėkite preliudijos užmerktomis akimis miegamajame, tai pernelyg nuobodu. Geriau užriškite akių raištį partneriui vakarienės metu. Tada duokite jam paragauti kažką skanaus , pavyzdžiui, braškių, medaus ir šokolado. Paskaninkite visa tai aistringais bučiniais ir leiskite jam saldžius skanėstus nulaižyti nuo jūsų lūpų. Taip pat derėtų atminti, jog  seksualiojoje virtuvėje pokštauti ne vieta. Galbūt jums būtų labai įdomu, kaip jis reaguotų paragavęs čili “skanėsto”, tačiau taip geriau nejuokauti. Jūsų antroji pusė tokio sekso ir preliudijos metu negalės jaustis atsipalaidavęs, nepasitikės jumis, o tai mažų mažiausiai neromantiška. Tęsiant skanumynų temą, pasikraukite energijos ir pačios, po mažu nurenkite partnerį (pradžiai pakaks tik marškinėlių, jei jus traukia pėdutės – apnuoginkite jas), tada  apliekite, ištepkite jį ledais ar grietinėle, laižykite desertą tiesiai nuo jo kūno ir mėgaukitės. 

Užrištomis akimis į miegamąjį

Vis dėlto aklumas yra lengva vergystės forma, todėl partneriai turi visiškai pasitikėti vienas kitu. Jog žaidimas teiktų daugiau malonumo nei įtampos, kalbėkite su partneriu ir nepalikite ilgesniam laikui jo vieno. 

Kai užsitarnausite partnerio pasitikėjimą, galite judėti į miegamąjį. Padėkite jam nueiti iki miegamojo ir kai judu atsidursite lovoje, imkitės aktyvesnių veiksmų: erotinis masažas, bučiniai, laižymas, erogeninių zonų stimuliavimas,  panaudojant spenelių spaustukus, malonumų plunksnelę, malūnėlį – erzintoją ar kt. (prieš panaudojant tam tikrus žaislus, būkite tikros, jog jam tai priimtina).

Kūno žemėlapio gidas ir netikėtumo elementas

Prieš liečiant  ir glamonėjant erogenines zonas, būkite nuoseklūs (pavyzdžiui, bučiuojant ausis, lėtai pereikite prie kaklo, tada krūtinės bei skrandžio). Nuoseklūs bučiniai, lytėjimas liežuviu suteiks ypatingo jaudulio, o netikėtas bučinys, pakštelėjimas į kitą (toli viena nuo kitos esančią) kūno dalį,  padės nematančiajam pasiekti aukščiausią susijaudinimo tašką. Glamonių metu taip pat galite pasitelkti ir vibruojančių žaislų (masažuoklį ar vibratorių). 

Aklųjų žaidimai išves jį iš proto

Kitas neįprastas, tačiau itin malonus būdas, padėsiantis partneriui ir jums patirti neįtikėtinų pojūčių, tai  įvairių medžiagų panaudojimo žaidimai. Preliudijos metu lieskite, glostykite partnerį  panaudojant šilko skaras, askomą, plunksną ir kitus malonius kūnui dalykėlius. Taip pat galite atlikti erotinį masažą, o pačios dėvėkite švelnaus audinio chalatą. Netikėti jūsų apdarų prisilietimai deramai nuteiks kiekvieną meilužį!

Kitas rekomenduojamas žaidimas užrištomis akimis, tai temperatūrų žaidimai. Derinkite vaško lašinimą kartu su ledo kubelių panaudojimu. Tokie kontrastingi prisilietimai sustiprins jo lytėjimo pojūčius. 

Jeigu nutarėte išbandyti seksą užrištomis akimis, jokių būdų nereikėtų atsisakyti sekso pozos "69".  Jei šioje srityje nepatyrėte daug malonumo, aklumas padės atsiskleisti visiems teigiamiems oralinio sekso aspektams (pageidautina, jog akių raištį dėvėtų abu partneriai). 

Sekso užrištomis akimis taisyklės

Seksas užrištomis akimis gali atrodyti nekaltai įdomus, tačiau  saugumo taisyklės žinoti svarbu:

  • Akių raiščio dėvėjimas nėra pavojingas žmogaus sveikatai, tačiau jeigu aklumas jums sukelia didžiulę baimę ir stresą, verčiau šio malonumo atsisakyti. Ši taisyklė ypač galioja tiems, kuriems yra diagnozuota klaustrofobija. 
  • Nenaudokite storo audinio akių užrišimui: jis gali sukelti diskomfortą ar palikti žymes. Tai pat būkite tikri, jog akių raištis neuždengia aklojo ausų bei įsitikinkite, ar rišant mazgą, į jį nepateko plaukų.
  • Nepalikite aklojo partnerio vieno, ypač tada, jei aklasis nėra gerai susipažinęs su aplinka.
  • Kalbėkite, informuokite akląjį prieš atliekant tam tikrus veiksmus (pavyzdžiui, prieš panaudojant tam tikrus BDSM elementus), tačiau palikite vietos intrigai ir paslapčiai. 

Seksas užrištomis akimis, tai pasitikėjimo, improvizacijų, pažinimo ir erotinės įtampos žaidimas. Kokius elementus nuspręsite pasitelkti judu su partneriu, priklauso tik nuo jūsų fantazijų  bei susitarimo. Išdrįskite pasimėgauti vienas kitu užmerktomis akimis. Visa tai jūsų gyvenimui suteiks daugiau jaudulio ir paslapties!


Suaugusiems.lt

Ar praktikuojate seksą užrištomis akimis?
 
Komentarai
Naujas komentaras