Analinis seksas: daugiau malonumo, mažiau - baimės

siknele.bmp
 
Norite išbandyti analinį seksą, bet vis dar baiminatės, kad skaudės, bus nemalonu ir nešvaru? Šie patarimai padės jums pajusti mažiau baimės ir patirti daugiau malonumo!

Analinis seksas – vis dar sudėtinga tema. Apstu žmonių, kuriems šis seksas – visiškas tabu. Kitiems tai – tiesiog nepatogi pagunda. Deja, esama ir tokių, kurie kartą pabandę daugiau apie tai nenori nė pagalvoti. Šiai grupei dažniausiai atstovauja moterys, kurių neigiama patirtis privedė prie išvados: analinis seksas tikriausiai malonus tik vyrams! Yra ir tokių moterų, kurios kategoriškai atsisako išbandyti analinį seksą, nes jau yra girdėję neigiamų atsiliepimų iš kitų moterų – draugių ar nepažįstamų pašnekovių interneto forumuose. 

Tiesą sakant, dauguma siaubo istorijų šia tema prasideda daugmaž vienodai: partneris norėjo tai išbandyti, ji – abejojo, taigi jis paprasčiausiai nutaikė progą, kai moteris glamonių metu buvo atsipalaidavusi, ir įsiskverbė. Ką pajuto ji? Netikėtumą ir skausmą. Taigi ar realu, kad ši moteris vėliau norės išbandyti analinį seksą dar kartą, jei šį kartą patyrė savo kailiu: tai ne tik ne malonu, tai – skausminga! Tiesą sakant, toks netikėtas partnerio ėjimas apskritai yra ne kas kita, o išprievartavimas!

Tačiau visai kitokia patirtimi dalinasi moterys, kurios prieš pirmą kartą išmėgindamos analinį seksą apie tai daug kalbėjosi su partneriais, pačios morališkai ruošėsi, joms buvo smalsu, knietėjo išbandyti. Jos ne aklai tenkino partnerio erotines fantazijas, jos pačios apie tai fantazavo ir troško patirti. Daug supratingumo, dar daugiau lubrikanto, žinojimas, kad pati gali kontroliuoti, kiek partneriui įsiskverbti, ir absoliuti, neginčijama galimybė bet kurią akimirką visa tai baigti – tiek užtenka, kad smalsumas nugalėtų šiokį tokį diskomfortą iš pradžių, o paskui užlietų ir malonumo banga!
 


1. Neskubinkite įsiskverbimo. Įžanga turi būti pakankamai ilga ir jaudinanti. Prieš analinį įsiskverbimą moteris turi būti labai susijaudinus, o kartu ir atsipalaidavusi. Nepakenktų net ir orgazmas prieš tai.

2.  Romantika padeda. Taip, net ir ta paprasta romantika, kurią dabar taip madinga nuvertinti. Rožės, žvakės, gurkšnelis vyno ne tik padeda atsipalaiduoti – ji leidžia moteriai pasijusti labiau vertinamai, atkreipia dėmesį, kad partneris ne tik ieško malonumo sau – jis iš tikrųjų rūpinasi, kad gera būtų abiem.

3.  Pažinti save. Kaip ir įprastas seksas, analinis seksas reikalauja kuo geresnio savęs ir savo pojūčių pažinimo. Todėl švelnus išangės masažas ir piršto ar keleto pirštų įsiskverbimai (būtinai suteptų lubrikantu!), atlikti pačios masturbuojantis, gali tapti puikia treniruote ir atpalaiduojamąja priemone. Kita vertus, tai gali padėti ir apsispręsti, ar tikrai to nori, ar ne. Jei pirštas nesukėlė neigiamų emocijų – masturbuodamasi išbandyk ir analiniams malonumams skirtus sekso žaislus. Tik iš pradžių rinkis mažiausią jų dydį.


4. Jaustis keistai – natūralu. Visi žinome, kad analinis seksas, nors ir sparčiai populiarėjantis, vis dar yra paženklintas savotiškais tabu. Todėl natūralu iš pradžių jaustis keista, gal kiek nepatogiai. Svarbiausia – nepamiršk, kad eksperimentuoti – lygiai taip pat natūralu!

5.   Tamsi paklodė – tai, ko reikia. Ne tik švaros maniakėms, bet ir šiaip puikius higienos įgūdžius turinčioms merginoms mintis, kad po tokio sekso ant paklodžių liks dėmių, primenančių tai, ką darėte – nemaloni. Nuo šio jausmo išgelbėtų sąmoningai prieš tai užtiesta tamsi paklodė. Jei norėsi, po to ją galėsi pakeisti.6.  Pirmiausia – masažas. Išangės sritis labai jautri, todėl ją taip pat reikia prieš tai paruošti. Padės švelnus masažas, glamonės. Duok ženklą partneriui, kai pasijusi pakankamai atsipalaidavusi.

7.   Lubrikantas – po ranka. Jis šiame eksperimente – itin svarbi dalis. Kad pojūčiai būtų kuo malonesni, lubrikanto prireiks ir tavo išangei, ir partnerio pasididžiavimui. Analiniam seksui geriausia tinka vandens pagrindu pagaminti lubrikantai. Jei labai bijai skausmo, rinkis lubrikantą su šaldančiu poveikiu – jis efektyviai malšina nedidelį skausmą.

8.  Sargio taisyklės. Taip, šio daikčiuko prireiks. Ir nepamiršk pati bei primink dar kartą partneriui, kad prezervatyvą būtina pakeisti jei po analinio sekso pereinate prie vaginalinio! Išangės bakterijos jokiu būdu neturėtų atsidurti makštyje!

9.    Atsipalaiduok. Gali būti šiek tiek nemalonu. Jei skaitai šitą tekstą – vadinasi, analinis seksas tave domina, ir tikrai nenori, kad būtų nemalonu. Deja, būsime atviri: šiek tiek nemalonių pojūčių vis dėlto tikriausiai bus. Jie – laikini. Svarbiausia – visada žinok (ir su partneriu tai aptarkite!): kai tik nebenorėsi, jis sustos.

10.    Perimk kontrolę. Tai taip pat labai svarbu. Analinio sekso metu visą veiksmą kontroliuoti turėtų moteris. Šiaip ar taip, būtent jai tai – visiškai nauji pojūčiai, nauja patirtis, taigi kaip viskas turėtų vykti (t.y. įsiskverbimo gylis, frikcijų dažnumas, stiprumas) reguliuoja ji, pasikliaudama savo pojūčiais. Ir jokiu būdu ne atvirkščiai: net ir tokio sekso patirties turintis partneris nežino, kaip jausiesi tu.


11.    Dvigubas malonumas. Vienas patikimiausių būdų garantuoti malonumą – papildoma stimuliacija. Todėl paragink partnerį vieną ranką uždėti tau ant klitorio, arba, jei nori, išbandyk stimuliaciją vibratoriumi: juo galima vedžioti per klitorį arba įvesti į makštį.

12.    Klizma ar depiliacija – nebūtini. Jei neabejoji, kad šios procedūros tau suteiks daugiau pasitikėjimo savimi – be abejo, gali joms ryžtis. Tačiau manančioms, kad toks pasiruošimas jau pats savaime labai nemalonus – neverta. Kur kas geriau entuziastingai laukti naujos patirties nei pereiti skausmingo pasiruošimo barjerus prieš tai: kai kam jau vien tokia perspektyva gali užgesinti norą.

13.    Kvėpavimas – svarbu. Atrodytų, tai – natūralus dalykas, ir kvėpuoti tikrai neužmirši. Tačiau jei įsitempusi ir sulaikiusi kvėpavimą lauksi įsiskverbimo, gali skaudėti stipriau. Todėl pasistenk prieš pat partneriui įsiskverbiant giliai įkvėpti, o jam skverbiantis iš lėto iškvėpti orą.

14.    Atpalaiduojanti poza. Pradžiai geriausia išbandyti tokią pozą, kuri tave geriausiai atpalaiduoja. Vieniems tai – šuniukas, kitiems – poza, kai moteris guli ant nugaros, pririetusi kelius prie krūtinės. Vertinant objektyviai, patogiausia turėtų būti poza, kai moteris guli ant nugaros, po klubais pasikišusi keletą pagalvėlių. Nors jei judviems labiau prie širdies kitokia poza – pasikliaukite savo intuicija.


15.    Pradžia – su sekso žaislais. Lengviausias ir maloniausias būdas pradėti – tai sekso žaislai, skirti analinei stimuliacijai: analiniai kamščiai, rutuliukai ir kt. Jie, kaip ir įsiskverbimas pirštu, padeda pratempti išangę, kad būtų galima įvesti penį. 

16.   Orgazmas – įmanomas. Nusiteikti, kad analinis seksas bus kažkas tokio, ką reikia „ištverti“ – vadinasi, nepatirti jokio malonumo. Verčiau susikoncentruok į tai, kad analinis seksas yra pilnavertis būdas malonumui pasiekti. Ir taip, orgazmas analinio sekso metu yra įmanomas! Be to, orgazmą pasiekti galima ir tada, kai analinio sekso metu stimuliuojamas klitoris arba makštis. Taigi ne „ištverk“, o ieškok, kokia stimuliacija labiausiai užveda!

17.   Koks jausmas? Kad ir kaip norėtųsi viska aprašyti gražiai ir estetiškai, šį kartą pakalbėkime atvirai ir be užuolankų. Taip, kai penis skverbiasi į analinę angą, apima keistas jausmas, tarsi tuštintumeisi. Maža to, kad raumenys geriausiai atsipalaiduotų, rekomenduojama kaip tik tuo metu iškvėpti ir stumti orą iš išangės, tarsi iš tikrųjų tuštintumeisi. Nesibaimink, to „iš tikrųjų“ nenutiks. Tai – tik klaidingas įspūdis, kurį sukuria ant tiesiosios žarnos sienelių išsidėstę nervų galūnės. Iš pradžių užteks, kad partneris įvestų tik galvutę. Paprašyk sustoti. Duok sau keletą minučių priprasti prie keisto jausmo. Ir tada, jei norėsite, galėsite tęsti.

18.    Valgyk daugiau maistinių skaidulų. Tiesą sakant, nors ir nedidelė, bet vis dėlto reali tikimybė, kad tavo tiesiojoje žarnoje bus susikaupę šiek tiek jų turinio liekanų, yra. Kad šią tikimybę dar labiau sumažintum, likus keletui dienų iki analinių bandymų valgyk daugiau maistinių skaidulų turinčio maisto – tai padės žarnynui efektyviau išsivalyti. Ir vis dėlto jei nutiks taip, kad pastebėsi dėmių – nesijaudink, tai – natūralu.

19.    Pradėti labai, labai lėtai – normalu. Kai tik jis bus viduje, labai, labai lėtai judėkite pirmyn-atgal. Gali praeiti nuo 5 iki 10 minučių, kol tavo raumenys atsipalaiduos ir praeis tas keistai nejaukus jausmas: ar tik nesituštinu?

20.    Dėmesys – į save! Kaip jau minėta, analinis seksas – tai ne kieno nors fantazijų tenkinimas. Tai būdas patirti abipusį malonumą. Todėl susikoncentruok į save ir savo pojūčius. Ne visam laikui – tik tiek, kad pasijustum patogiai ir galėtumėte ramiai tęsti.


 

21.    Blogai jei jis – pernelyg įsijaus. Tai – dar viena priežastis gerai apgalvoti pozą, kad galėtum viską kontroliuoti pati. Per greitas, per veržlus, pernelyg energingas analinis seksas – dažniausia priežastis, kodėl moteris tokio sekso metu gali būti sužeista arba visam laikui atsisakys minties tai pakartoti. Jei nesi tikra, ar partneris pajėgs kontroliuoti save, geriausia poza – atsigulus ant šono. Taip kada panorėjusi galėsi lengvai jį sustabdyti, be to, ši poza leidžia patogiai pasiekti klitorį papildomai stimuliacijai.

22.    Kalbėkitės atvirai. Visą laiką bendrauti ir bendradarbiauti – labai svarbu. Todėl prieš aktą aptarkite, kas tau kelia didžiausią baimę, kokie nepatogūs momentai kelia abejonių. Įsitikink, kad partneris rūpinasi, kaip tu jautiesi, ir būk atvira, neslėpk, jei bus nemalonu. Jei nuspręsi, kad šiam kartui tiek ir užteks – puiku. Nieko blogo, jei kol kas dar nepasieksite finišo tiesiosios. Svarbiausia – kad pabandėte, ir bet kada galite liautis. Nepamirškite: jums reikia laiko. Ir skubėti tikrai nėra kur.

23.    Prireiks drėgnų servetėlių. Pasiruoškite iš anksto, tegul pakelis drėgnų servetėlių būna šalia – jei kartais nešvarumų iš tikrųjų būtų, viską bus galima greitai ir lengvai sutvarkyti.

24.    Bendraukite. Ne tik prieš savo bandymus aptarkite, kaip jaučiatės. Kalbėkitės apie tai ir mylėdamiesi, ir po to. Lik atvira jo pasiūlymams, norams, fantazijoms, bet iš jo reikalauk to paties: jums abiem turi būti patogu, ir tikrai neprivalai daryti nieko, dėl ko abejoji ar ko nenori.

25.    Jei nepatiks – tiesiog pamiršk tai. Apstu žmonių, kuriems analinis seksas tiesiog nepriimtinas. Jiems neverta net bandyti. Yra ir tokių, kurie pabandyti nori, tačiau, nepaisant visų pastangų, įspūdis – vis tiek labai nemalonus. Tuomet tiesiog liaukis ir pamiršk šią idėją. Galbūt kada nors dar kils mintis pakartoti ką nors panašaus, o gal ir ne – kaip norėsi, taip ir bus!


www.suaugusiems.lt

Ar naudojate analiniam seksui skirtus žaislus?
 
Komentarai
Naujas komentaras