Analinis seksas ir sutepimas: kad slystų lyg per sviestą

hottt(2).jpg
 
Priežasčių, kodėl poros užsiima analiniu seksu gali būti daugybė. Tai malonumas, netradicinio sekso troškulys, seksualinio gyvenimo įvairovė ar tiesiog smalsumas. Jei jūs vis dažniau pasvarstote apie galimybę išbandyti šią sekso rūšį – pirmyn!

Tačiau, neskubėkite. Jog  analinis taptų malonus tiek jums, tiek jūsų partneriui , prieš pasineriant į analinius džiaugsmus, atkreipkite dėmesį į vieną dalyką - sutepimą!
 

Lubrikantas ir analinis seksas

Mylintis įprastu vaginaliniu būdu  lubrikantas tikrai nebūtinas, jei tik  moteris neturi nusiskundimų dėl susijaudinimo. Tačiau analiniam seksui jaudulys įtakos neturi. Kad ir kokios būtumėte įsiaudrinusios, natūraliai sudrėkti šiai zonai nėra lemta, o be drėgmės verčiau nė nebandykite užsiimti tokia sekso praktika. Na, nebent jūs turite polinkį į sadizmą ir skausmas jums patinka. 
 


Malonumo priešas – žaizdos ir įtrūkimai
 

Gydytojai sutinka, jog analinės skverbties metu lubrikanto naudojimas yra būtinas. Išangės raumenų žiedas lengviau susitrauks ir išsiplės, kada drėgmė ten bus pakankama. Santykiaujant esant sausai analinei angai galimi išangės įtrūkimai, kraujavimas. Tokiu atveju,malonumo ne tik nebus, bet turint nesaugių lytinių santykių tikimybė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis yra didesnė nei užsiimant vaginaliniu seksu. 

 

Natūralūs skysčiai ir analinis seksas
 

Kai kurie  žmonės esant visiškai ekstremaliomis sąlygomis, lubrikantą keičia natūraliais organizmo skysčiais, tokiais kaip seilės arba sperma. Juk jie visada po ranka.  Tačiau tokia praktika analinio sekso metu užsiimti nerekomenduojama, nes organizmo skysčiai greit susigeria , o toks seksas didina diskomforto ir išangės bei penio pažeidimo riziką. Be to, toks natūralių skysčių derinys analinėje angoje –  nehigieniškas ir net pavojingas derinys. Seilėse bei spermoje  galima rasti įvairių patogenų. Tad jei po ranka neturite lubrikanto, verčiau analinį seksą palikite kitam kartui. 


Muilas ir kitos "panacėjos"

Muilas, dušo geliai, šampūnas ir kita buitinė chemija  gali pagerinti slydimą, tačiau tokia “apkrova” dirgina išangės ir tiesiosios žarnos rezorbaciją. Muilas į išangę yra maždaug tiek pat “naudingas” kaip ir muilas į  burną.

Riebalai, tepalai, kosmetiniai aliejai ir pieneliai, riebūs kremai yra labiau priimtini nei muilas ir kitos higienos priemonės, tačiau riebalai ir naftos produktai turi žalingą poveikį prezervatyvų medžiagai (pavyzdžiui, lateksui).  Tai reiškia, kad jei analinio sekso metu naudosite šias priemones vietoj lubrikanto, turėsite nesaugius lytinius santykius net jei ir naudosite prezervatyvą. Kita vertus, su nuolatiniu partneriu galima mylėtis ir be barjerinės kontracepcijos. Tačiau net ir tada tikimybė užsikrėsti E. coli ar kitais patogenais išlieka.  

Specialūs lubrikantai analiniam seksui

Vandens pagrindo lubrikantai jau ilgą laiką išlieka  pirmaujančiose pozicijose ir yra vieni populiariausių tepalų analiniam, vaginaliniam  ir net oraliniam seksui. Vandens pagrindo lubrikantai palyginti su kitais turi mažiausiai cheminių medžiagų ir labai retais atvejai sukelia neigiamas organizmo reakcijas. Be to, analiniai vandens pagrindo lubrikantai lengvai nusiplauna nuo kūno ir nepalieka dėmių ant drabužių. Dažnai į vandens pagrindo lubrikantus įeina specialūs dezinfekuojantys ar skausmą malšinantys komponentai (pavyzdžiui, alijošius) . 
 

Riebalų pagrindo tepalai ir analinis seksas

Preparatai į kurių sudėtį įeina riebalai ir aliejai pasižymi labai geromis minkštinamosiomis ir ilgai drėgmę išlaikančiomis savybėmis, tačiau  turi vieną bet.  Riebalų pagrindo lubrikantų ir kremų nerekomenduojama naudoti su latekso prezervatyvais. Ekspertai pataria, jei nenorite į nieką keisti riebalų pagrindo lubrikantų, tuomet rinkitės prezervatyvus, kurie pagaminti iš kitų sintetinių medžiagų (pavyzdžiui, poliuretano).
 

Silikoninis lubrikantas analiniam seksui

Silikoninio pagrindo lubrikantai paremti vienomis moderniausių gamybos technologijų. Jie yra sukurti naudoti su prezervatyvu arba be jo, tad  prieš įsigydami silikoninio pagrindo lubrikantą, visada žiūrėkite aprašymą. Silikono pagrindo lubrikantai pasižymi geresnėmis slydimo ir drėgmės išlaikymo savybėmis nei vandens pagrindo lubrikantai. Be to šiuos lubrikantus idealiai tinka naudoti seksui vonioje arba duše, nes jie yra sunkiau nuplaunami. 
 

O kaip dėl vazelino?

Vazdelinas dažnai minimas anekdotuose apie kitą galą (“Valentino dieną jis nėjo pas savo merginą be vazelino”). Tačiau tai nėra pats geriausias sutepimas. Pagrindinis šio garsaus “pagalbininko”  trūkumas tas, jog vazelino negalima naudoti kartu su latekso prezervatyvais (apie poliuretano prezervatyvus  tikslių duomenų nėra). Taip pat į kai kurių vazelinų ar  lūpų balzamo sudėtį įeina papildomų komponentų, kurie gali sukelti alergines organizmo reakcijas.  

 

Analinis gali būti slidus, ankštas ir labai malonus, tačiau jei nesilaikysite rekomendacijų ir analiniam seksui būsite visai nepasiruošę, nereikėtų stebėtis, jog viskas baigėsi didžiuliu skausmu, plyšusiu prezervatyvu ir ligomis. Tinkamai nusiteikite ir pasiruoškite šiai sekso praktikai bei pasirinkite tokį lubrikantą, kuris būtų tinkamiausias būtent Jums!www.suaugusiems.lt

Ar naudojate lubrikantą?
 
Komentarai
Naujas komentaras