Ar dažnai tenka susidurti su partnerio nenoru mylėtis? (savaitės tema)

sumazejes-noras.jpg
 
3 komentarai
5 priežastys, kodėl ji nustojo domėtis jumis kaip partneriu ir... kaip tai pataisyti? Keletas mėnesių, kol jūsų santykiai yra nauji – tikra palaima: jūs negalite atitraukti rankų vienas nuo kito, mylitės du, tris ir daugiau kartų per dieną. Jums patinka beprotiškas seksas, seksas netikėtose vietose, seksas kaip porno filmuose ir apskritai – visoks seksas.

Orgazmas po orgazmo, o smegenys vis sprogsta endorfinų pliūpsniais, taigi abu jaučiatės įsimylėję, gyvenate vienas kitu. Ir štai aistrų audros atplukdo jus į ramybės užutėkį. Sekso šiek tiek sumažėja, judu tampate lėtesni, nuosaikesni, nei santykių pradžioje. Tai normalu. Bet kas, jei jaučiate, kad sekso – akivaizdžiai per mažai, arba ji apskritai nustojo jūsų norėjusi? Šiuo atveju vertėtų paspėlioti, kuri iš penkių priežasčių būdinga būtent jūsų santykiams? 

Priežastis: Ji įprato nesimylėti. Abstinencija skatina abstinenciją. Be sekso apsieiti visai nesunku, jei ji patiria stresą, yra pavargusi ar pernelyg užsiėmusi. Ir kai sėkmingai pragyvenate be sekso keletą dienų, dienos pradeda kauptis sniego kamuolio principu: ima rastis savaitės be sekso, kol pagaliau susivokiate, jog jos virto mėnesiais! Kuo ilgiau gyvenate be sekso, tuo sunkiau susigrąžinti į savo įprastą gyvenimą sekso sesijas be stabdžių. 

Prevencinės priemonės. Kad ir kaip būtumėte įsisukę į gyvenimo rutiną, raskite laiko malonioms naujovėms, atokvėpiui, kurį praleistumėte drauge – net jei jis truks vos 5 minutes. Ką tai reiškia? Siųskite vienas kitam seksualias žinutes, kur nors eidami susikibkite rankoms, išsimaudykite kartu ar pamasažuokite jai kaklą, nugarą. Šie dalykai ne visada reiškia įžangą į seksą, tačiau neabejotinai suteikia seksualumo visai savaitei, o kai pagaliau darbai bus nustumti į šalį – ji bus labiau linkusi poilsį paįvairinti seksu. 

Kaip pataisyti padėtį? Mylėtis – tarsi važiuoti dviračiu: kad ir kaip seniai būtumėte tai darę, įgūdžiai išlieka. Tiesiog reikia netingėti ir daryti tai, net jei nesate ypatingai nusiteikę. Inicijuokite kasdien naujas artumo akimirkas – taip ir vėl sugrįšite į formą. 

Priežastis: Ji mąsto apie išsiskyrimą. 

Jei moteris ruošiasi skirtis su partneriu, paprastai pirmu išsiskyrimo pranašu tampa nežinia kur pradingęs seksas. Tačiau neskubėkite jaudintis – vien sekso nebuvimas dar nėra vienareikšmiškas signalas. Taigi jūs dar turite laiko ir priemonių jausmams susigrąžinti! 

Prevencinės priemonės. Būkite mielas ir patikimas. Gerbkite savo partnerę, būkite tokiu žmogumi, kurį norisi turėti šalia. Jei toks ir esate, bet ji vis tiek nori jus palikti – turėkite omeny, jog kartais praėjus aistrai žmonės pamato, jog yra nesuderinami, ir nieko padaryti nebegalima. 

Kaip pataisyti padėtį? Paklauskite jos. Užuot spėliojęs, įtarinėjęs ir būgštavęs, pasikalbėkite. Ir nepulkite į neviltį, nesielkite agresyviai – leiskite jai išsikalbėti, o kuo jaukiau šalia jūsų ji jausis, tuo daugiau jums pasakys, ar padėtis iš tikrųjų tokia liūdna. Beje, išsiskyrimas paprastai nevyksta be priežasčių. Leiskite jai išsakyti, kas tarp jūsų, jos nuomone, vyksta ne taip. Ir atsiminkite: tai – ne kaltinimai jums, o suteikta proga pasitaisyti. Pasinaudokite ja! 

Priežastis: Ji nebesijaučia seksuali. 

Ne taip jau retai kai moteris priauga svorio ar yra ką tik pagimdžiusi, ji nesijaučia seksuali. Tam, kad moteris rodytų iniciatyvą meilės žaidimams, ji turi visiškai pasitikėti savimi. Tai tiesiogiai susiję su seksualiniais santykiais ir seksualumu. 

Prevencinės priemonės. Pastabos, kad jos kūno formos pakito į blogąją pusę, jums pačiam – tikrai ne į naudą. Kur kas svarbiau palaikyti savo partnerę, rodyti daugiau dėmesio apskritai ir, jei reikia, padrąsinti ją išsikalbėti. Jei ji nepatenkinta savo svoriu – pasisiūlykite kartu su ja keisti gyvenimo būdą, daugiau sportuoti, valgyti sveikesnį maistą. Jei priežastis – kūdikis, stenkitės jai daugiau padėti jį prižiūrint, bent keletą kartų per savaitę pasisiūlykite likti su kūdikiu, kad ji galėtų išeiti ne visos šeimos, o tik savo reikalais – į grožio saloną, susitikti su draugėmis ar tiesiog pasivaikščioti po parduotuves. 

Kaip pataisyti padėtį? Svarbiausia – nebaksnokite pirštu į jos problemas ir nekaltinkite jos, kad tas problemas iškėlė aukščiau jūsų santykių. Pasikalbėkite su ja – bet tik apie tai, kaip jaučiatės jūs: kad jums trūksta fizinio ir emocinio artumo, kad norėtumėte, jog abu vienas kitam skirtumėte daugiau dėmesio. Klauskite, ko reikia jai, kaip galėtumėte jai padėti, kad jaustųsi geriau? Kai kalbėsite apie savo poreikius, būkite atsargus: nenukreipkite pokalbio kita linkme, apie tai, ką Ji daro negerai – tik tada jūsų partnerė jus išgirs ir nepasijus dar labiau spaudžiama. Priežastis: ji neištikima. Bene blogiausias scenarijus – kad ji su jumis nebesimyli, nes gauna kūniškų malonumų kažkur kitur. Tiesa, kad prieitumėte tokios išvados, vien fakto, kad mylitės labai retai – negana. Turėtumėte stebėti ir kitus signalus. 

Prevencinės priemonės: Stebėkite, ar nesikeičia jos elgesys? Gal bendraudama su jumis ji tarsi laikosi saugaus atstumo? Jos telefonas netikėtai suskamba vidurnaktį? Ji pradėjo rakinti savo telefono klaviatūrą, pareina namo vėliau, kaip nors pakeitė savo įpročius? Jei pamatysite bent keletą šių ženklų greta fakto, kad ji nesimyli – gali būti, kad išties apčiuopėte opią problemą. 

Kaip pataisyti padėtį? Jei ji jums neištikima, turite du pasirinkimus: skirtis arba atleisti ir gyventi su ja toliau. Jei tikitės santykius tęsti – būtinai išsiaiškinkite, kodėl ji buvo neištikima? Galbūt jai stigo jūsų dėmesio? O gal kaip tik – rodėte jo per daug, tiek, kad jai norėjosi sprukti? Ne visada moters neištikimybė reiškia, kad kaltas jos vyras. Dėl to kalti abu partneriai, taigi reikėtų ilgo ir atviro pokalbio, kas jūsų santykiuose buvo ne taip, kad juose atsirado vietos trečiam. Priežastis: Lovoje jai nuobodu Žmogus, kuriam seksas atrodo nuobodus, gali elgtis dvejopai: arba skatinti seksualinio elgesio naujoves, kad susidomėjimas ir vėl sugrįžtų, arba tiesiog atsisakyti sekso. Ir jei tik laiku neidentifikuojama problema – labai tikėtina, kad seksas dingsta iš gyvenimo kaip malonumo daugiau nebeteikianti pramoga, kaip beprasmė veikla, be kurios galima lengvai apsieiti. 

Prevencinės priemonės: Vieniems – stipriau, kitiems – silpniau, bet tokie gyvenimo be sekso periodai ateina beveik visoms poroms. Nuslūgus pirmosioms aistroms su drugelių plevenimu pilve, dingsta ir kūniško artumo poreikis, natūraliai kyla noras užpildyti savo santykius kitokia bendra veikla. Svarbiausia tokioje situacijoje – liautis galvojus ir lyginus, kiek sekso būdavo anksčiau, ir kiek – dabar. Vietoje kiekybės, šiame periode reikėtų pasirūpinti kokybe. Pasistenkite, kad seksas nebebūtų toks monotoniškas, ieškokite naujovių. 

Kaip pataisyti padėtį? Prevencija ir klaidų taisymas šiuo atveju – vienodi. Stenkitės paįvairinti savo seksualinius žaidimus: ieškokite naujų pozų, jaudinančių patirčių, mylėkitės vis kitose vietose, įsigykite sekso žaislų. Skaitykite erotinę literatūrą, žiūrėkite erotinius filmus drauge. Būkite nuoširdūs vienas kitam: jei kažkas jums atrodo nuobodu – taip ir pasakykite. Ir čia pat pasiūlykite, ką dar norėtumėte išbandyti.

 

Suaugusiems.lt

Ar dažnai tenka susidurti su partnerio nenoru mylėtis?
 
Komentarai
Naujas komentaras