Ar įmanoma būti draugais su EKS?

Flirt-does-friendship-between-man-and-woman-exist-700x500.jpg
 
Visiems taip nutinka. Susitikinėjate keletą nuostabių mėnesių, kol įsidrąsinate pripažinti, kad nieko nebus. Tačiau juk turėjote tiek bendro ir nuostabiai leidote laiką vienas su kitu! Supratote, kad romantiška ateitis su šiuo žmogumi neįmanoma, bet kodėl privaloma visiškai nutraukti ryšį? Ar įmanoma likti draugais? Štai ką jums gali patarti ekspertai:

1. Prireiks laiko atvėsti.

Dažniausiai prireikia bent trijų mėnesių tam, kad galėtumėte pradėti draugystę su eks. Reikia leisti nuslopti skausmui prieš bet kokį bandymą užmegzti draugiškus santykius su buvusiuoju.

2. Nesimylėkite su buvusia simpatija.

Taip, tą tikrai būtina paminėti. Gali būti, kad svarstėte tapti draugais su privalumais, tačiau tai, greičiausiai, prasta mintis. Jei norite būti draugais, toks elgesys gali sukelti painiavą. Labai mažai tikėtina, kad žmogus, kuriam jautėte romantiškus jausmus, taps jūsų draugu su privalumais ir tokie santykiai bus sveiki ir subalansuoti.

3. Nubrėžkite ribas.

Kai pasibaigs atvėsimo periodas, geriausia vėl pradėti bendrauti neutraliose vietose ir kartu su kitais draugais. Tokiu būdu užkirsite kelią galimybei atsidurti su eks lovoje.

4. Pagalvokite, ką apie jūsų draugystę manys naujieji partneriai.

Labai svarbu suprasti, kaip draugystė su eks paveiks bet kokius kitus jūsų santykius. Jei jūsų naujasis partneris nesidžiaugia tuo, kad palaikote ryšius su buvusia meile, turėtumėte į tai atsižvelgti. Jei neatkreipsite į tai dėmesio, jūsų naujai draugystei gali iškilti sunkumų.

5. Įsitikinkite, kad neliko nuoskaudų.

Neturėtumėte draugauti su buvusiuoju, jei negalite ramiai diskutuoti apie praeities klaidas ir apie tai, kodėl išsiskyrėte. Jei ignoruosite bet kokias praeities problemas, dėl kurių nutraukėte santykius, tai naujoji draugystė tikrai nebus maloni ir sveika.

6. Paklauskite savęs kodėl norite būti draugais su eks.

Kartais žmonės nori tapti draugais su buvusia meile dėl to, kad tokiu būdu išvengtų gedulo periodo po skyrybų. Žinoma, jei iš tikrųjų mėgstate leisti laiką su tuo žmogumi, turite daugybę bendrų draugų,  interesų ir hobių, tai draugystė atrodo visiškai natūralus reiškinys. Tačiau įsitikinkite, kad nemėginate romantinio ryšio keisti platoniniu vien tam, jog norite, kad buvęs tiesiog liktų jūsų gyvenime bet kokia kaina.

Suaugusiems.lt

Ar palaikote draugiškus santykius su buvusia meile?
 
Komentarai
Naujas komentaras