Ar įsimylėjote geriausią draugą? Štai kaip tai išsiaiškinti

Girl-and-guy-best-friends-having-fun-falling-in-love_1.jpg
 
Suartėjimas su žmogumi, kuris tapo geriausiu draugu, reikalauja tam tikro pažeidžiamumo lygio. Kai atsiveriate kitam žmogui, jau ir taip vaikštote plonu ledu mylėdami tą žmogų ir įsimylėdami. Tačiau kaip žinoti, kad iš tikro įsimylėjote geriausią draugą? Kas, jei priimsite apskaičiuotą riziką, tačiau sugriausite draugystę?

Savo jausmų geriausiam draugui kvestionavimas yra normalu. Jūs privalote savęs klausti, jei norite romantiškų santykių. Ir jei esate pasiryžęs galimai sugriauti draugystę, jei santykiai nepavyktų. Jei klausiate savęs ar mylite geriausią draugą, tam, kad būtumėte tuo tikri, turite paklausti savęs šių šešių klausimų:

Kokio tipo santykiai tai galėtų būti?

Pasiremdami tuo, ką žinote apie geriausio draugo gyvenimą, pagalvokite kokio tipo santykiai tai būtų, jei jie prasidėtų dabar pat. Ar jis ką tik išsiskyrė? Ar jis susitikinėja su keliais žmonėmis? Ar jis minėjo, kad nori kažko rimto? Pasvarstykite ar jo ateities lūkesčiai atitinka jūsiškius.

Ar jūs tikras, kad nenorite to, ko negalite turėti?

Juk žinote kaip sakoma – žolė visada žalesnė pas kaimyną. Prieš imdami apie tai kalbėtis, įsitikinkite, kad iš tikro mylite draugą, o ne idėją. Kartais troškimas to, kas nepasiekiama, padaro šį troškimą dar didesnį. Nenorime pasakyti, jog turite manyti, kad jūs su geriausiu draugu negalėtumėte palaikyti romantiškų santykių, tai nebūtinai yra draudžiama. Tačiau, jei jūs jaučiate, kad tai uždrausta, turėtumėte pasvarstyti, kas verčia jus taip jaustis.

Ar jūsų potraukis tik fizinis, ar ir emocinis?

Taigi, gal būt pajutote seksualinį potraukį vienas kitam, bet taip pat esate prie draugo prisirišęs ir psichologiniame lygmenyje? Įsitikinkite, kad tai nėra tik cheminė reakcija, tačiau jausmai yra intymesni, paremti asmenybe. Tai išsiaiškinti galite pažvelgę į buvusius santykius, ar prisiminę tą kartą, kai jautėte tokį jausmą. Ar tas jausmas sprogo, ar visgi tai truko ilgiau? Pažinodami save lengviau rasite atsakymą.

Ar pasitikite juo?

Tarp geriausių draugų dažniausiai pasitaiko didelė atsakomybė ir ilga draugystės istorija. Ar esate įsitikinęs, kad šiuo žmogumi galite pasitikėti? Ar jis praeityje yra padaręs ką nors, kas sumažino jūsų pasitikėjimą juo ir privertė kvestionuoti lojalumą? Tai labai svarbu apsvarstyti, prieš žengiant į santykius, tačiau neimkite teisti draugystės. Net ir puikiausiose draugystėse pasitaiko visko.

Kaip tai paveiks jūsų draugystę?

Ar jūsų draugystė su tuo žmogumi pakankamai stipri, kad ištvertų potencialų atstūmimą? Paklauskite savęs ar judu tai ištvertumėte, jei draugas nesijaučia dėl jūsų taip pat. Jei jausmai abipusiai, judu tikrai pasikalbėsite apie viską, kas lauktų, jei pradėtumėte romantiškus santykius. Tačiau, jei jausmai nėra abipusiai, turite būti pasiruošęs tai priimti, taip pat turite pasiruošti priimti tai, kad draugui gali prireikti laiko „suvirškinti“ tai, ką pasakysite.

Svarbiausia: ar jis daro jus laimingu?

Svarbiausias dalykas, kurį turite apsvarstyti yra toks: kaip draugas jus verčia jaustis kasdien? Ar jis skatina jus būti savimi? Ar jis jus palaiko? Ar jis prajuokina jus, kai abejojate savimi? Svarbiausia, kad abu turite vienas kitą daryti laimingais. Jei taip ir yra ir esate romantiškai suderinami, tada verta pamėginti.

Suaugusiems.lt

Ar kada teko aukoti draugystę vardan meilės?
 
Komentarai
Naujas komentaras