Ar turėtumėte partneriui pasiūlyti praleisti šventes kartu?

Christmas-santa-hats-couple-tree-lights-wine-date-romance-holidays-winter-bigstock-Young-Couple-In-Love-Sitting-B-259825981.jpg
 
Jei šiemet pradėjote susitikinėti su nauju partneriu, turbūt susimąstėte ar turite pakviesti jį praleisti šventes drauge ar ne. Ir nors švenčių laikotarpis judu gali suartinti, jis taip pat gali kelti stresą. Ir todėl, kad tai bus pirmosios šventės kartu, nežinote kaip tai klostysis. Ir todėl, kad šventės jau ne už kalnų, pats laikas aptarti su partneriu planus, ypač, jei galvojate pakviesti jį praleisti šventes su jumis. Tačiau ar jūsų santykiai tikrai tam pasiruošę?

Šventės kelia stresą visiems. Padauginkite tai iš dviejų žmonių, pridėkite šeimą ir įberkite šiek tiek lūkesčių – greičiausiai gausite scenarijų, kuriame streso lygis bus didesnis, nei būnant vienumoje. Nėra jokio nusistatymo apie tai kiek laiko turite susitikinėti, kad galėtumėte šventes leisti kartu, svarbiau yra jūsų santykių progresas.

Kiekvieni santykiai juda savu tempu. Ir nors kvietimas partnerį praleisti šventes kartu gali atrodyti nekaltai, tai gali sukelti netikėtus iššūkius.

Ar partneris pasiruošęs susipažinti su jūsų šeima?

Jei tik ėmėte susitikinėti, paskutinis dalykas, kurio norėsite, kad jūsų senoji močiutė imtų klausinėti kada judu tuoksitės, primindama, kad būdama jūsų amžiaus jau pagimdė. Jokiems naujiems santykiams nereikia tokio spaudimo, kad ir kaip mylite savo senelę.

Susipažinimas su šeima, be abejonių, yra didžiausias iššūkis leidžiant šventes su partneriu. Partneris visada jaučia stresą, mėgindamas sužavėti jūsų artimuosius, o tai gali sukelti nerimą net ir labiausiai savimi pasitikinčiam žmogui. Jei jūsų šeima didelė ir visi susirenka per šventes ar tarp jūsų artimųjų ir mylimojo yra didelių kultūrinių skirtumų, tai gali kelti bėdų. Turite įsitikinti, kad partneris yra pasiruošęs ir susitvarkys su viskuo.

Ar jūsų santykiai pakankamai brandūs?

Nėra jokio nustatyto laikotarpio, po kurio galėtumėte partnerį pasikviesti kartu švęsti šventes. Kai kurie žmonės žino, kad jiems lemta būti kartu jau po mėnesio, o kai kuriems prireikia metų tam išsiaiškinti. Negalite santykių brandos matuoti mėnesiais ir dienomis. Tačiau tai spręsti galite paklausę savęs vieno klausimo: “Ar didžiuojuosi būdamas su šiuo žmogumi?” Galite būti laimingas dėl naujų santykių, bet nesijausti pakankamai tvirtai, kad galėtumėte partnerį kviesti kartu praleisti šventes su savo šeima. Kai gerai jaučiatės dėl savo santykių statuso ir žinote, kad partneris bus šalia, kai bus sunku, tada žinote, kad esate pasirengę šventes leisti kartu. O jei ne, tai yra normalu.

Ar matote bendrą ateitį su partneriu?

Malonu turėti žmogų, su kuriuo kartu galite ruoštis šventėms ir jas sutikti. Tačiau šventinis laikotarpis gali sukurti jausmą, kad nauji santykiai turi judėti greičiau, nei iš tikrųjų. Savo šeimai turėtumėte pristatyti tik tokį žmogų, su kuriuo matote ilgalaikę ateitį. Švenčių praleidimas su kažkuo gali būti itin svarbus. Jei nesate visiškai tikras dėl savo partnerio, pakviesdami jį švęsti kartu galite susikurti daugybę problemų. Įsitikinkite, kad santykius suprantate vienodai, prieš nuspręsdami kartu leisti šventes.

Ką švenčių leidimas kartu reiškia jūsų partneriui?

Švenčių leidimas kartu yra intymus užsiėmimas, kuris rodo, kad partneris jums rūpi ir norite gilinti santykius su juo. Tačiau nemanykite, kad tai tą patį reiškia ir jūsų partneriui. Kai kurie žmonės tai mato kaip didelį žingsnį santykiuose, tačiau kitiems tai eilinis užsiėmimas su partneriu. Labai svarbu apie tai pasikalbėti ir išreikšti savo jausmus bei lūkesčius. Tai taip pat gali pradėti pokalbį apie jūsų šeimų tradicijas ir nerašytas šeimos taisykles.

Kad ir kaip malonu būtų leisti šventes su partneriu, labai svarbu apsvarstyti ar jūsų santykiai tam tikrai pasirengę. Jei jaučiate, kad metas tinkamas, pasikalbėkite apie tai su partneriu. Atvira diskusija gali padėti nuspręsti kas šiemet geriausia jūsų santykiams.

Suaugusiems.lt

Ar jau per pirmuosius santykių metų praleidote kartu didžiąsias metų šventes?
 
Komentarai
Naujas komentaras