Bučiniai po oralinio sekso

237305-1600x1067-passionate-kiss(1).jpg
 
2 komentarai
Tikriausiai visi sutiksite, jog oralinis seksas nuostabus dalykas, kuriuo mėgautis galima į valias. Jis niekada nenusibosta, nes galima sugalvoti pačių įvairiausių jo variantų. Pradedant paprastu oraliniu seksu, kai mylimasis keičia savo padėtį, baigiant – abiems partneriams malonumą teikiančia ''69'' poza.

Tačiau nepaisant to, daugelis žmonių susiduria su klausimu/problema – ką daryti oraliniam seksui pasibaigus? Bučiuoji antrąją pusę ar geriau nuo to susilaikyti.

Aistringi bučiniai po oralinio sekso, puikus būdas dar labiau įaudrinti partnerį, pakurstyti aistrą ir visai nesvarbu, kam prieš tai buvo teikiamas malonumas. Jeigu oraliniu seksu mėgavotės Jūs, bučiuodamas partnerio lūpas dar galėsite justi savojo kūno skonį ir pasidalyti juo su antrąja puse. Ypač intymi akimirka – bučiniai po ''69'' sekso pozos, seksologai teigia, kad dalijimasis abiejų partnerių išskyromis, vienas geriausių būdų, padėsiančių pažinti partnerį ir užmegzti su juo glaudesnį tarpusavio ryšį. Tačiau iš kitos pusės – kai kurioms poroms tai bjauriausias dalykas pasaulyje, todėl po oralinio sekso bučiuotis jos nėra linkusios.

Klausiate, o kaip gi tokiu atveju siūlo elgtis seksualinis etiketas? Deja, jokių patarimų ir pasiūlymų šiuo atveju jis pateikti negali, kiekvienas žmogus elgiasi taip kaip jam atrodo priimtina.

Jei esate viena iš tų porų, kurioms bučiniai po oralinio sekso priimtinas dalykas, svarbiausia nepamirškite ir laikykitės tam tikrų higienos taisyklių. Juk pakanka tik vieno nesaugaus sekso atvejo ir tiek Jūs, tiek partneris galite užsikrėsti įvairiausiomis ligomis.

Jei vis dėl to nusprendėte mylimojo neapdovanoti karštu bučiniu po oralinio sekso, pasistenkite jam/jai apie tai pasakyti kaip galima subtiliau. Tai padaryti patariama dar prieš pradedant užsiimti oralinio sekso malonumais, o ne vos tik jiems pasibaigus. Tačiau jei bučinių baiminatės tik dėl galimo nemalonaus skonio burnoje, tokiu atveju galite naudoti prezervatyvą ar po to suvalgyti gaivią, mėtinę pastilę.  Kad ir ką pasirinktumėte, darykite tai saugiai, seksualiai ir su didžiausiu pasimėgavimu.

Išsukti nuo bučinio galima vieną, antrą kartą, tačiau atminkite, kad nuolatos to daryti nerekomenduojama, nes partneris gali likti stipriai nuviltas. Anksčiau ar vėliau antroji pusė ims elgtis taip pat ir vengti bučinių, o tokiai situacija esant, tikėtina, nuotaika nebus pati geriausia, jautresnio būdo asmenys gali ne juokais įsižeisti, užpykti.  

Tokiu atveju, kaip ir minėjome anksčiau, į pagalbą pasitelkite mėtinius saldainius arba tiesiog išsivalykite dantis, prieš toliau mėgaujantis intymiomis akimirkomis. Jam/jai sugrįžus veiksmas gali pakrypti kita linkme – padarykite vienas kitam atpalaiduojantį, o galbūt net aistringą erotinį masažą.

Juk meilės akto pabaiga priklauso tik nuo Jūsų abiejų noro ir fantazijų. Todėl nebijokite eksperimentuoti, mėgaukitės gyvenimu bei dėmesiu, gaunamu iš antrosios pusės.

Suaugusiems.lt

Ar mėgaujatės bučiniais po oralinio sekso?
Ar apdovanojate partnerį bučiniais po oralinio?
 
Komentarai (2)
Mes visada pasilaizom po oralino.
pasmus tik kunilingas,bet po jo visada buciuojames
Naujas komentaras