Dėmesio: mintyse ji jau pasiruošė būti neištikima!

stephanie-vilarinho-554cb83687e10.jpg
 
2 komentarai
Net jei neabejojate savo partnere, būkite tikras: būna gyvenime akimirkų, kai mintyse ji jau nusiteikia neištikimybei. Laimė, galbūt tai niekada ir nenutiks. Tačiau dėl visa ko kaip tik tada elkitės kuo atsargiau.

Išgąsdinome, o dabar šiek tiek nuraminsime: daugybė moterų niekada nesulaužo ištikimybės. Ypač jei savo santykius laiko laimingais. Taigi net ir kiek priblėsus aistros kibirkštims, savo partneriui lieka ištikimos: šiaip ar taip, moterims švelnumas, apsikabinimai ir nauji bateliai dažnai būna netgi svarbiau, nei eilinis orgazmas. 
 
Ir vis dėlto štai nemalonioji žinia: kai kurios dailiosios lyties atstovės vis dėlto pasuka į kairę. Tiesa, ne visada tai būna taip jau netikėta. Ir apskritai, gyvenime yra situacijų, kai moters neištikimybės pavojus padidėja kelis kartus. Jei apie jas žinosite ir imsitės atitinkamų veiksmų – tikriausiai užbėgsite įvykiams už akių. 

 
Provokuojanti situacija: Jai sukanka 25,30,35,40 ir t.t. 
 
Jubiliejus ar šiaip apvalesnė sukaktis daugumai moterų tampa savotišku slenksčiu, ties kuriuo susimąstoma: o ką įdomaus nuveikiau/patyriau/išgyvenau per pastaruosius 5 ar 10 metų? Dažniausiai visų pirma ji perkrato savo asmeninį gyvenimą, ir jei jis nėra toks nusisekęs, kaip jai norėtųsi, ji neišvengiamai susimąstys, kaip galėtų jį pataisyti. Ir vienas iš pasirinkimų – naujas romanas. Vadinamųjų gimtadienio neištikimybės atvejų triskart dažniau pasitaiko porose, kur moteris santykių nelaiko laimingais. 
 
Planas jums:
Būkite šalia. Yra mažiausiai 2 datos per metus, kai moteris tikrai nori savo partnerio šalia: tai Naujųjų Metų naktis ir jos gimtadienis. Jei tomis dienomis paliksite savo mylimąją vieną – vadinasi, stipriai padidinsite šansus, kad ji bus neištikima. Ir jokiu būdu nepamirškite jai dovanos. Ypač juvelyrinių dirbinių – tada moteris labiausiai įsitikins, kad ji jums rūpi, ją mylite ir vertinate. 
 

Provokuojanti situacija: Ją paaukštino 
 
Moterims ne mažiau nei vyrams patinka, kai sekasi karjera. Ir kai ji pasilypėja dar vienu laipteliui, kyla natūralus klausimas: na, ir kas toliau? Ką šis įveiktas etapas davė jai profesine prasme? O ką jis reiškia asmeniniame gyvenime? Jei tuo metu santykiuose – ne pats geriausias etapas, labai gali būti, kad ji panorės geresnės “karjeros” ir šioje srityje – taiga ims galvoti apie naujus santykius. Darbe įsitikinusi, kad sėkmė gali šypsotis, ji labiau stengsis taisyti ir savo asmeninius reikalus. 
 
Be to, apklausos rodo, kad didesnes pajamas turinčios moterys labiau linkusios būti neištikimos. Vašingtono universitete atlikta studija parodė, kad moterys, uždirbančios 75 tūkstančius ir daugiau dolerių per metus, pusantro karto dažniau išduoda savo partnerius nei tos, kurios per metus uždirba mažiau nei 30 tūkstančių dolerių. 
 
Planas jums: Džiaukitės jos sėkmė. Dauguma vyrų daro tą pačią klaidą ir tiesiog ignoruoja savo moterų profesinę sėkmę ar netgi reiškia nepasitenkinimą: juk naujos pareigos dažnai reiškia, kad nuo šiol ji turės daugiau darbo, namuose ją matysite rečiau. Dar blogiau jei tos pareigos – aukštesnės nei jūsų. Ir vis dėlto jei ji pajus, kad džiaugiatės kartu su ja, ji jausis namuose vertinama ne mažiau, nei darbe, mažiau tikimybės, kad puls ieškoti pritarimo ir įvertinimo kitur. 

 
Provokuojanti situacija: Jūs apsigyvenote kartu 
 
Taip, gali būti, kad ji pati pasiūlė jums pereiti į naują santykių etapą ir apsigyventi kartu. Tačiau dabar, kai judu esate kartu 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, kai dalinatės net ir menkiausiomis savo gyvenimo smulkmenomis, viskas pasikeičia: galbūt jums reikia daugiau erdvės, norisi pabūti vienam, nebe kalbėtis būnant kartu, o tiesiog patylėti. Kai kuriais atvejais moterims toks partnerio elgesys gali pasirodyti kaip ženklas, kad ji tapo nuobodi. Ir jei horizonte yra kas nors, kas šiuo metu rodo jai dėmesį, ji gali susidomėti kaip tik šiuo žmogumi.  
 
Ir dar viena svarbi smulkmena. Pradėjusios gyventi kartu su partneriu, dauguma moterų laukia kito žingsnio – sužadėtuvių žiedo ir vestuvių. Visa, kas yra iki tol – tik savotiška jaudinančio laukimo stadija. Jei ji užsitęs per ilgai, didės jos noras spartinti asmeninių santykių progresą: jei ne žengiant naują žingsnį su jumis, tai tiesiog pakeičiant partnerį. Susan Heitler, knygos „Dviejų jėga“ autorė, primena: „Įsisąmoninkite: dauguma moterų nori vestuvių ir trokšta turėti vaikų. Jei atidėliojate arba viena, arba kita – prisišaukiate riziką, kad pasirodys konkurentas, kuris jai suteiks ir viena, ir kita“. 
 
Planas jums:
Gyvenimą kartu vertinkite ne kaip galutinį tikslą, o kaip dar vieną žingsnį suartėjimui. Dažniau pasikalbėkite apie savo ateities lūkesčius, apie jos vaidmenį jūsų ateityje. Jei po metų bendro gyvenimo vis dar jai nepasipiršote – būtinai aptarkite, ko laukiate, kodėl nežengiate kito žingsnio. 

 
Provokuojanti situacija: Ji galvoja, kad buvote jai neištikimas. 
 
Neištikimybė, paskatinta keršto – dažnas reiškinys. Moterims toks žingsnis padeda atgauti sumenkintą savivertę bei pasijusti vėl trokštama ir geidžiama. Jei jūs buvote jai neištikimas (arba jei ji taip galvoja), vadinasi, ji jaučiasi nemylima, nevertinama ir mažiau geidžiama – priešingu atveju juk neieškotumėte, kuo ją pakeisti.  
 
Toks saldaus keršto troškimas – labai žmogiškas. Tai nereiškia, kad ji, vos išaiškėjus dviprasmiškai situacijai, lėks ieškotis vienos nakties nuotykio. Tiesiog jei jums išgyvenant šį sudėtingą santykių etapą greta jos atsiras dėmesio vertas vyras – didelė tikimybė, kad ji pasinaudos proga. 
 
Planas jums:
Jei atsidūrėte tokioje situacijoje, kai jūsų santykiuose atsirado vietos neištikimybei, svarbiausia – netylėkite, kalbėkitės su partnere apie tai. Pasak statistikos, pateikiamos Peggy Vaughan knygoje „Monogamijos mitas“, 86 procentai porų, aptarusių partnerio neištikimybę ir iš naujo apsvarsčiusių savo santykius, liko kartu. Palyginimui, net 59 procentai porų, po partnerio neištikimybės vengusių šios temos, išsiskiria.  Kita vertus, jei šalia jūsų – paranojiška moteris, kuri įtarinėja jus neištikimybe visai be reikalo, vadinasi, ji kenčia nuo menkos savivertės, ir jūsų užduotis tokioje situacijoje – kuo dažniau ją pagirti, paskatinti, padrąsinti, parodyti, kaip ją mylite ir vertinate. Taip pakelsite jos pasitikėjimą savimi, ir sumažinsite įtarumą. 
 
Provokuojanti situacija: Ji negauna pakankamai 
 
Oksitocino, hormono, stiprinančio tarpusavio ryšius, lygis organizme šokteli 3-5 kartus prieš pat orgazmą. Šio hormono poveikis moterims intensyvesnis nei vyrams. Todėl per seksą moterims išsivysto didesnis prieraišmas prie partnerio.  
 
Jei seksualinių kontaktų tarp jūsų per mažai, ji tai gali interpretuoti kaip ženklą, kad yra jums nepatraukli, kad jūsų santykiuose kažkas pasikeitė. Ir tai – pakankamai akivaizdus postūmis ieškoti kito partnerio, su kuriuo ji jaustųsi labiau vertinama.  
 
Seksualinių santykių atšalimas taip pat gali reikšti, kad tarp jūsų atsirado neišsakytų problemų. Jei apie jas ir toliau nekalbėsite bei nemėginsite spręsti – jūsų santykiams iškilo rimta grėsmė. 
 
Planas jums:
Dažniau mylėkitės. Kiek kartų per savaitę – individualus klausimas. Vadovaukitės principu, kad po metų, praleistų kartu, sekso gali šiek tiek sumažėti lyginant su tuo, kiek kartų mylėdavotės santykių pradžioje. Bet šis sumažėjimas neturėtų būti labai didelis. Jei jūsų partnerė teigia, kad sekso jai reikia kur kas mažiau, nei anksčiau – ieškokite priežasties, kodėl taip nutiko. 

 
Provokuojanti situacija: Ji nori nutraukti santykius 
 
Dar viena priežastis, kodėl moteris gali būti neištikima: ji nori jus mesti, tik nežino, kaip tai pasakyti. Taigi neištikimybė gali tapti svaria priežastimi tai padaryti, neįvardijant kitų problemų. Arba tiesiog nieko neaiškinant ir nesiteisinant. “Tu man skiri per mažai dėmesio” – moteriai tai raginimas spręsti problemą, o ne priežastis nutraukti santykius. O štai pradėtas naujas romanas – tai jau rimtas argumentas dėti tašką. Nepaisant to, kad pagrindinė problema galbūt yra ta pati – ji jaučiasi gaunanti per mažai dėmesio arba nepatenkinami kiti jos poreikiai. 
 
Planas jums
: Laisvė!!! Jei ji nusprendė jus mesti, iš šių santykių beprasmiška tikėtis ko nors gero, todėl neverta laikytis jų įsikibus. Partneris, kuris tarpusavio problemas sprendžia pradėdamas naują romaną tam, kad galėtų išsisukti nuo senojo – nepatikimas, jei šį kartą ir pavyktų ją susigrąžinti, kitą kartą ji veikiausiai elgsis taip pat. Taigi ji nori išeiti? Palinkėkite gero vėjo ir mėgaukitės atgauta laisve! 


www.suaugusiems.lt

Ar ketinate būti neištikima/neištikimas?
 
Komentarai (2)
manau kad atvirksciai, labai protingos
Kvailos bitches
Naujas komentaras