Dviguba skverbtis arba kaip išmokti mėgautis analiniu seksu

NKkfaX4.jpg
 
Jeigu yra kas nors, ko dar nebandėte, tai visai nereiškia, jog tai nėra malonu! Daugelis žmonių taip ir nesiryžta išbandyti analinio sekso dėl visuomenėje plačiai paplitusių mitų. Iš tiesų, analinė stimuliacija gali atnešti naujų potyrių, o išdrįsę išmėginti tokį seksą, gali sau leisti mėgautis visai kitokiu, dar galingesniu ir ilgiau trunkančiu orgazmu.

Žinoma, nesėkminga pirmoji patirtis neretai užkerta kelią tolimesniems analiniams žaidimams. Tad prieš išbandant šią sekso formą, jokiu būdu negalima skubėti ir labai svarbu, būtų atsipalaidavus. Taip pat atminkite, kad sekso metu nei vienas iš partnerių neturėtų justi diskomforto ar skausmo.

Tad prieš išbandant analinį seksą svarbu  deramai tam pasiruošti...


Erotinis masažas – geriausia preliudija analiniam seksui

Ypač svarbu, jog nebūtų įsitempę dubens raumenys, tad siekiant atpalaiduoti sėdmenis rekomenduojamas erotinis masažas. Masažo metu naudokite erotiniam masažui skirtą aliejų ir didesnį dėmesį skirkite sėdmenims. Masažą pradėkite nuo lėtų judesių, o įsibėgėjus  preliudijai, ant mažojo piršto užtepkite lubrikanto ir perspėkite partnerę ką ketinate daryti (jokių staigių judesių!). Pirštą kiškite lėtai į išangę, vis giliau ir giliau, tačiau neskubėkite. Masažuokite tol, kol partnerė atsipalaiduos.


Jeigu moteris jaučia diskomfortą, pirštu grįžkite atgal ir vėl lėtai masažuokite, kol ji atsipalaiduos. Kada moteris nebejaus įtampos, galite į pagalbą pasitelkti ir analiniam seksui skirtus žaislus. Tuo pat metu, žaisdami su jos sfinkterio raumenukais, galite pereiti prie įprasto sekso. Bus patogu jei patenkinsite ją prieidami iš nugaros (šuniuko poza puikiai tiks).  Gali būti, kad neaprėpiamam „O“ pakaks tik vaginalinio įsiskverbimo ir nedidelių analinių sekso žaislų. Mylėkitės, improvizuokite ir į intymius žaidimus pasitelkite vibratorų ir analinius žaisliukus. 


Kokį lubrikantą pasirinkti
 

Tinkamo lubrikanto pasirinkimas – svarbi analinio sekso dalis. Tiesioji žarna neturi natūralios, reikiamos seksui drėgmės, o įprasto lubrikanto vaginaliniam seksui geriau nenaudoti. Analiniam seksui reikia riebesnio, ne taip greit įsigeriančio lubrikanto, tad rinkitės tam skirtus lubrikantus. 

 

Analiniai žaisliukai


Analiniai rutuliukai. Nuostabus žaislas pradedantiesiems. Ypač tiks rinktis tuos, kurių skresmuo palaipsniui didėja. Jie yra sukurti tiems, kurie jautriai reaguoja į analinę stimuliaciją ir nedrįsta patirti analinės skverbties. Prieš išbandydami juostą su rutuliukais, pirmiausia kiekvieną kamuoliuką gerai apčiupinėkite pirštais ir patikrinkite ar nėra aštrių įsikišimų, nelygumų. Taip pat patikrinkite ar karoliukai pakankamai tvirtai sujungti virvele. 

Sutepkite kamuoliukus lubrikantu ir švenliai stumkite juos į tiesiąją žarną. Virvelės gale esantis žiedas neleis įslysti visai grandinei. Kada kamuoliukai ištraukiami, sukeliama stipri stimuliacija. Vienoms galingesnį orgazmą padeda pasiekti tada, kada karoliukai ištraukiami orgazmo metu, kitoms prieš pat didijį „O“. Svarbiausia, nebijokite eksperimentuoti su šiai rytuliukais.

Analiniai kaiščiai.  Analiniai kaiščiai skirti naudoti sekso metu. Analinis kaištis yra kūgio formos, todėl jis lengvai juda viduje. Pradedantiesiems tai vienas geriausių sekso žaislų, skirtų pasiekti analinei stimuliacijai. Prieš pradėdami naudoti analinį kaištį, pirmiausia jį sutepkite tam skirtu lubrikantu. Žaisliuką lėtai įveskite į vidų ir stenkitės atsipalaiduoti. Žiedinis raumuo lengviau atsipalaiduos jei prieš įkišant kaištį giliai kvėpuosite ir nebūsite įsitempę. Norint suprasti kokį poveikį  analiniai sekso žaislai turi sfinkterio raumenims yra svarbi praktika. Tad  jei nieko nepajutote iš pirmojo kartu, nebijokite pažaisti su šiuo žaisliuku (geriausia įparsto sekso metu) antrą ar trečią kartą. 


 

Analinių žaislų priežiūra. Analinius sekso žaislus reikia kruopščiai nuplauti muilu ir karštu vandeniu, tačiau jokiu būdu jų nevirinkite. Taip pat galite naudoti tam skirtas dezinfekavimo priemones. Analinius karoliukus ar kaiščius rekomenduojama išmesti po 3 - 5 karto po panaudojimo, o jei norite ilgesnio naudojimo žaislo, vertėtų  atkreipti dėmesį į silikoninius sekso žaislus. Atminkite, kad negalima silikoninių sekso žaislų naudoti kartu su silikoniniais lubrikantais. Jie gali sugadinti sekso žaisliuką. Jeigu žaisliukas silikoninis, rinkitės analinius vandens pagrindo lubrikantus.
 

Pasiruošimas analiniam seksui

 • Jog analinis seksas nekeltų pasibjaurėjimo ir diskomforto, svarbu, kad tokiai skverbčiai nesutrukdytų gamtos reikalai. Tad analiniu seksu užsiimkite tik pasituštinus ir keletą valandų prieš seksą nevalgykite. Higienos tikslais taip pat galite naudoti specialias klizmutes prieš sueitį.
   
 • Po analinės stimuliacijos pirštais, nenusiplovus rankų, nelieskite jomis kitų intymių vietų. Galite naudoti latekso pirštines.
   
 • Analiniam seksui naudokite prezervatyvą ir būtinai jį pakeiskite jei pereisite prie vaginalinio sekso.
   
 • Kruopščiai nusikirpkite nagus, kad nemalonių pojūčių nesukeltų nagučiai, aštrūs kampučiai ar kiti nelygumai. 
   
 • Prieš išbandydami analinį seksą galite išgerti šiek tiek mėgstamo alkoholinio gėrimio ar išmėginkite afrodiziakus. Tai padės greičiau ir lengviau atsipalaiduoti, kas yra labai svarbu!


Sakoma, kad analiniam seksui moterys ryžtasi tik sulaukus 30 –ies metų. Tad jei dar nesate nusiteikusios tokiems žaidimams, galbūt organizmas tiesiog dar nėra tam pasiruošęs. Tačiau ar nedžiugina žinia, kad po tam tikro laiko, seksas gali įgauti visai kitą prasmę. 


www.suaugusiems.lt

Ar analinis seksas leidžia patirti galingesnį orgazmą?
 
Komentarai
Naujas komentaras