Erotiškiausių dovanų TOP 10: dovana su seksualia potekste

Things-to-Do-As-a-Couple.jpg
 
Valentino dienos dovana gali nustebinti, pralinksminti bei suteikti didžiulį pasitenkinimą. Kartais dovanojant dovaną, nebūtini net žodžiai. Te Valentino dienos dovana kalba pati už save!


Ji nebūtinai turi būti brangi,  madinga ar prašmatni. Ir ne dovanos kainoje slypi esmė. Gali užtekti ir mažos smulkmenėlės tam, kad pataptumėte  tikrų tikriausia Kleopatra , o jūsų intymus gyvenimas apsiverstų aukštyn kojomis, pažaidus vaikišką žaidimą. Netikite? Tada greičiausiai jūs nemėgstate eksperimentuoti ir žaisti. O veltui. Juk tik drąsūs eksperimentai veda prie pačių didžiausių atradimų.

 

Rekomenduojame TOP 10 erotiškiausių, ekstremaliausių bei naujiems potyriams nuteiksiančių Valentino dienos dovanų.


1. Intymūs aksesuarai

Grandinėlės,  Swarovski kristalai, širdelės, burbuliukai – pasirinkite ko trokšta jūsų širdis, o tiksliau – krutų speneliai! Tokie intymių kūno zonų papuošalai sužadins bet kurio vyro geismą ir nuteiks  geidulingam Valentino nakties nuotykiui . Itin drąsioms moterims rekomenduojame dar intymesniu papuošaliuku papuošti pačią intymiausią kūno vietelę, o norinčios šio to subtilesnio, bet ne mažiau erotiško, patariame rinktis klubų papuošaliuką.


 

2.  Lošimo kauliukai

Tai šmaikšti, nebrangi, bet daug žadanti dovana! Jei norite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, tačiau nedrįstate apie naujas sekso pozas ar vietas pasakyti savo partneriui ar partnerei, padovanokite lošimo kauliukus. Toks azartiškas lošimas - viena paprasčiausių ir efektyviausių priemonių į intymesnius, įnoringesnius ir energingesnius lovos žaidimus!


 

3. Vandens žaidimai

Lova, tikrai ne vienintelė vieta meilės preliudijai. Ar nesinorėtų šlapesnio ir kiek kitokio sekso? Palepinkite save  ir savo antrąją pusę  SPA procedūromis ir sukurkite meilės ir jaukumo oazę tiesiog vonioje. Jog SPA malonumai suteiktų daugiau jaudulio, įsigykite ir padovanokite savajai Valentinai ar Valentinui vandeniui atsparų sekso žaislą. Rinkitės tokį vibratorių ar masažuoklį, kuris būtų atsparus vandeniui. Seksas vandenyje bus dar įdomesnis ir erotiškesnis, jei į šlapius žaidimus įtrauksite vieną, kitą elementą,  tinkamą naudoti vandenyje.
4.  Kažkas juokingo, bet labai seksualaus

Galbūt nedrįsytate savo mylimajai ar mylimajam įteikti vibratoriaus ar masturbatoriaus, tačiau trokštate romantiškos ir seksualios užuominos į meilės preliudiją? Tokiu atveju seksualūs suvenyrai bus puiki dovana. Padovanoję šmaikščias šlepetes su krūtų imitacija, šokoladinius kūno dažus ar  varpelį “Laikas seksui” parodysite savo Valentinui, kad esate pasiruošusios išbandyti kažką naujo ir kiek nepadoraus!
5.  Valgomi apatiniai

Jūsų mylimasis tiesiog dievina saldumynus! Padovanokite jam tikrą desertą. Lai saldžias ir skanias kelnaites jis tiesiog suvalgo nuo jūsų kūno. Antras  Valentino dienos šventimo etapas – dar skanesnis desertas, tai Jūs!


 

6.  Meilės eliksyras

Afrodiziakai  – senovės graikų meilės deivės Afroditės vardu pavadintos įvairios augalinės ir gyvūninės kilmės medžiagos, skatinančios lytinį potraukį, aktyvumą, potenciją. Pasijauskite lyg deivė ir suteikite savo mylimajam progą pasimylėti su pačia karščiausia, gražiausia ir nežemiškiausia moterimi - Jumis!  Keli meilės lašiukai prieš meilės aktą ir jūs jau devintame danguje.


7.  Erotinė fotosesija

Kas geriau nuteiks intymiai meilės preliudijai nei surengta profesionali erotinė fotosesija! Tokios sesijos suteiks kiekvienai moteriai daugiau pasitikėjimo savimi, o foto objektyvas išlaisvins jos plastiškus  judesius ir laikyseną. Ir net nebūtina ieškoti tikro profesionalo, galbūt ne ką prastesnis fotografas esate jūs? Pasidalinkite vienas su kitu erotine Valentino nakties fotosesija!


8. BDSM rinkinys

Galbūt labai knieti išbandyti grubų seksą ir patirti bent dalelę to, kas yra  vadinama vadinama BDSM? Pasinaudokite Vasario 14 – osios proga ir padovanokite Jai arba Jam  rinkinuką į kurio sudėtį įeitų  antrankiai, botagėlis,  penio movas, akių raištis ir kiti sex atributai. Jei tik jus vilioja mintis patirti  aukos ir seksualinio maniako susidūrimą, nusiteikite tokiam žaismingam nuotykiui!


 

9.  Varpos žiedas

Tai mažas, bet abiems labai naudingas žaisliukas. Varpos žiedai vienas mėgstamiausių sekso pagerinimo žaislų. Pirmiausa varpos žiedai mėgiami dėl savo pagrindinės paskirties  - tvirtos ir ilgiau trunkančios erekcijos. Antra, varpos žiedai gali turėti įvairiausių pagerinimų. Kas jus labiausiai sujaudins: vibruojantis žiedelis su klitorio stimuliatoriumi, ar didesnis vibracijos intensyvumas kylant kūno temperatūrai? Aštresnių pojūčio mėgėjams rekomenduojame išbandyti varpos žiedą “Kengūra”. Šis žaisliukas  leis sekso metu  patirti ir analinę stimuliaciją. 


 

10.  Stimuliuojantys kremai ir lubrikantais

Tokia dovanėle tikrai nustebinsite jį arba ją per Valentino dieną. Nesiūlome  įpakuoti lubrikanto ar stimuliuojančio kremo į dežutę su kaspinu ir įteikti visa tai mylimajai į rankas. Galbūt nesate linkę vaikytis tokių tradicijų ir dovanos įteikimo ceremonija visai ne jums. Puiku! Niekada nereikia savęs prievartauti ir daryti to,  ko nesinori. Tačiau paslapčia išsitrauktas stebuklingas kremas gali kur kas labiau nustebinti nei gražiai supakuota ir deramai apipavidalinta dovana. 


 

Jeigu jau esate viską išbandę ir nieko naujo nesužinojote, o tokiomis  dovanomis lepinate save ir savo partnerį kur kas dažniau nei tik per Valentino dieną, tada įteikite jam auksinės varpos apdovanojimą! Tegul jis žino, kad yra vertas geriausio meilužio titulo!www.suaugusiems.lt

Ar jau žinote ką padovanosite savo Valentinai/Valentinui?
 
Komentarai
Naujas komentaras