Ginčai ir seksas

gincai-seksas.jpg
 
Tikriausiai kiekvienam teko girdėti pasakojimus apie draugų ar pažįstamų įnirtingus tarpusavio ginčus, kurie ne retai baigiasi dar karštesniu seksu nei įprastai. Kyla klausimas, kodėl po pykčių, nesutarimų, ne retai skaudžių vienas kito įžeidinėjimų seka beprotiškas seksas ir glamonės? Tai paaiškinti galima remiantis psichologiniais dalykais, vykstančiais žmogaus kūne.

Konfliktas dažnai įvardijamas kaip agresija, turintis glaudžių sąsajų su geismu. Kuo audringiau emocijos reiškiamos santykių aiškinimosi metu, tuo kyla stipresnis susijaudinimas, kurį gali patirti besiginčijančios poros. Nors iš pirmo žvilgsnio jie tą akimirką gali visai nenorėti intymių santykių, bet didelė tikimybė, kad jie tiesiog geis sekso.

Kai kurie psichologai šį reiškinį vadina Nerono sindromu. Istoriniuose šaltiniuose teigiama, kad skandalingasis imperatorius prieš seksą siaubingai įžeidinėdavo savo suguloves ir meilužes, norėdamas sužadinti agresiją ir sekso troškimą tuo pačiu metu.

Teigiama, kad kuo vienas iš partnerių temperamentingesnis, ginčo metu jis tiesiog ''išsikrauna'', kitaip tariant – nuleidžia garą, o ramesnio būdo žmogaus organizme vyksta visiškai priešingas procesas. Savyje išgyvendamas užplūdusią agresiją toks žmogus susijaudina labiau negu įprastai.

Žinoma, po įnirtingų ginčių seksas būna nepakartojamas, tačiau visur ir visada gyvenime svarbiausia seksas. Todėl jei tik įsiplieskus ginčui puolate glamonėtis ir mylėtis, užuot išsprendę konfliktą ir nesutarimus, ateityje dėk neišspręstų problemų Jūsų ir mylimojo keliai gali išsiskirti.

Aistra – pagirtinas dalykas, tačiau psichologai rekomenduoja meilės žaidimais užsiimti tik tada, kai pasiekiamas kompromisas ir problemos išsprendžiamos Atminkite: seksas neišsprendžia problemos, tik suteikia nedidelę pertrauką, kitaip tariant – leidžia pabėgti nuo nemalonumų. Vos tik emocijoms nuslūgus, visos problemos vėl grįš su didžiuliu trenksmu.

Suaugusiems.lt

Ar ginčai su antrąja puse dažnai baigiasi seksu?
 
Komentarai
Naujas komentaras