Grupinio sekso psichologija

vyrai.jpg
 
Ekspertai pripažįsta, kad grupinio sekso psichologija dar nėra visiškai ištirta. Kodėl gi žmonės renkasi išbandyti grupinį? Pasak mokslininkų grupinis seksas domina tam tikros kategorijos asmenis.

Tai liečia jaunus žmones, kurie dar nėra aiškiai suformavę savo lytinės orientacijos, ir jie yra pasirengę eksperimentuoti. Grupinį renkasi ir seksualinės mažumos bei biseksualūs asmenys. Grupinis seksas leidžia patirti tos pačios lyties lygybę ir kai kas grupiniame sekse randa išeitį, kaip išsivaduoti iš slapto ilgesio tos paties lyties atstovui. Ir nors grupinio sekso metu tos pačios lyties asmenys gali ir nesimylėti, pakanka vien regėti nuogą kito žmogaus kūną. Taigi, grupinis yra puiki išeitis patenkinti savo pačias slapčiausias seksualines fantazijas susijusias su potraukiu tai pačiai lyčiai. 
Grupinis seksas dažnai traktuojamas kaip paskutinė viltis frigidiškoms moterims, kurios bando įveikti savo frigidiškumą ir tiems, kurie turi didesnių ar mažesnių seksualinių nukrypimų. Vienų seksualiniai poreikiai gali būti labai aiškūs, kitų užslėpti. Grupinis seksą renkasi pavyzdžiui, tie, kurie turi polinkį į ekshibicionizmą, vojerizmą ar kitus nukrypimus. Psichologai teigia, kad grupinis seksas taip pat suburbia žmones, kurie yra linkę į sadizmą ar mazochizmą.

O kas labiau linkę išbandyti tokį seksą, vyrai ar moterys? Ekspertai mano, kad didžiąja dalimi vyrai yra labiau linkę įsitraukti į grupinio sekso nuotykį, o moterims grupinis  dažniau sukelia traumas. Pavydas, vienas didžiausių priešų, kodėl moterys nesiryžta išbandyti threesome, kada dalyvauja dvi moterys ir vienas vyras. Heteroseksualių vyrų, gyvenančių poroje apklausos  taip pat atskleidžia, kad didžioji dalis vyrų nenorėtų dalintis savo partnere su kitu vyru. Taigi ,lyčių klausimu, atrasti kompromisą gali būti labai nelengvas uždavinys.Ir vis dėlto, pažinčių svetainių forumuose bei skelbimuose tenka išvysti tokių pasisakymų: “Mano žmona sako, kad ji norėtų išbandyti grupinį” arba “Mano žmona nori grubaus sekso”. Ką tai reiškia? Akivaizdu, kad laikai pasikeitė ir moterys apie grupinį nori ne tik žinoti, bet ir tai išbandyti.  Tad vyrams tenka ieškoti abiems priimto varianto, kaip patenkinti grupinio sekso fantaziją.

Vienas populiariausių sprendimų, kuris leidžia surasti kompromisą, tai seksas tarp porų, kada porelė ieško kitos porelės. Tokia grupinio sekso sudėtis leidžia psichologiškai atsipalaiduoti, nes sumažėja pavydo rizikos faktorius, o bendri porų interesai leidžia greičiau suartėti emociškai. Tokie patys dviejų porų poreikiai abiems porelėms yra puikiai suprantami, todėl yra lengviau atsikratoma įvairių baimių, o poras susaiksto labai stiprūs bendri poreikiai. 
Tačiau net ir tada, kada lyg ir sutariama dėl grupinio sekso padėties, pritrūksta ryžto  tai išbandyti . Pagrindinės to priežastys dvi. Pirma, vienas iš partnerių bijo prarasti antrąją pusę, jog per tokį suartėjimą nebūtų nueita per toli.  Bijoma, kad partneris ar partnerė įsimylės ir pabėgs. Tad viena labai svarbi sąlyga prieš atveriant duris tokiai patirčiai – abipusis pasitikėjimas tarp partnerių. Antras dalykas, kodėl bijoma pasinerti į tokias pažintis, tai nesaugumo jausmas. Šiuo atžvilgiu turi būti didelis dėmesys skiriamas saugumui. Pirmiausia turėtumėte būti pakankamai apsirūpinę barjerine kontracepcija ir prezervatyvas turėtų būti keičiamas prieš mylintis su kitu partneriu. Taip pat privaloma naudoti naują prezervatyvą, kada po analinio sekso pereinate prie vaginalinio.

Žinoma yra ir trečioji priežastis, kodėl emociškai patogus seksas tarp porelių gali sukelti dvejonių. Tai visiems tinkamų sekso pozų pasirinkimas ir lankstumo klausimas. Šiuo atžvilgiu, seksas trise galbūt gali būti net patogesnis už keturių seksą. Taigi, jei svarstote išbandyti grupinį seksą, pirmiausia reikėtų gerai apsvarstyti, kokia grupinio rūšis jums yra priimtiniausia ir kokiu būdu mylintis gausite didžiausią pasitenkinimą. Neskubėkite nuspręsti ir nepulkite stačia galva  ieškoti kitos porelės, trečio vyro ar moters. Pirmiausia, ką turėtumėte padaryti, tai atvirai pasikalbėti. Papasakokite savo partneriui kas jus labiausiai jaudina, kokia sekso poza norėtumėte mylėtis,o  kas jums sukeltų neigiamas emocijas. Atminkite, tik atviri pokalbiai leis pasiekti kitą santykių lygmenį ir padės surasti sprendimą, tinkamą abiems. - SEX PAŽINTYS -

Ar praktikuojate grupinį?
 
Komentarai
Naujas komentaras