Grupinis seksas

Favim_com-6344.jpg
 
Grupinis seksas – didžiausia nuodėmė ir amoralus dalykas, kuris... egzistuoja jau ne vieną tūkstantį metų. Juk seksas su daugiau negu vienu žmogumi be jokios abejonės įkaitina vaizduotę, kaip reikiant įaudrina, o ir praskaidrina visas ertonines fantazijas.

Tikriausiai niekas negali pasakyti, kada žmonėms pirmą kartą į galvą šovė mintis išbandyti grupinį seksą, tačiau kaip matome smalsumas visgi nugalėjo ir užėmė viršų. Tačiau atliktų tyrimų rezultatai byloja, jog net pirmykščiais laikais grupinis seksas buvo plačiai naudojamas. Tai reiškia, jog mūsų protėviai anaiptol nebuvo šventuoliai.

O tais laikais, apie kuriuos mes jau žinome daug geriau, grupinis seksas buvo laikomas įprastu dalyku. Bakchanalijose, senovės romėnų šventėse, skirtose vyno ir linksmybės dievui Bakchui, buvo siūlomos „šventos“ masinės orgijos.

Iš pradžių šios šventės buvo skirtos tik moterims – vyrų į jas neįleisdavo.Grupinis seksas – kaip kulto elementas – šventėse buvos skiriamas dieviškosioms būtybėms garbinti. 

Tam tikra grupinio sekso atmaina yra laikomas svingas. Tokį seksą praktikuojančios poros teigia, kad tai itin sustiprina jų santykius, leidžia atsiskleisti seksualumui. Tačiau tokie santykiai visuomenėje nėra vertinami teigiamai, veikiau priešingai – smerkiami.

Psichologai byloja, kad grupiniu seksu bandoma išspręsti asmeninių santykių problemas. Tačiau neretai čia suveikia posakis - norėjo kaip geriau, išėjo kaip visada. Pavyzdžiui, gali būti, kad gelbėdama santykius ir svingui pasiryžusi pora gali tik dar labiau pabloginti padėtį, jei vienam iš partnerių tokie santykiai bus nemalonūs.

Prieš nuspręsdami išbandyti grupinį seksą, įsidėmėkite, kad tokia sekso atmainai pavojinga žmonėms, patyrusiems psichologines traumas, bei tiems, kurie tuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus asmeniniame gyvenime. Pasak specialistų, dažniausiai noras tiesiog pasilinksminti, jiems baigiasi dar didesne krize arba depresija.

Pasitaiko atvejų, kai žmonės tampa priklausomi nuo grupinio sekso ir jie jau nebegali mylėtis su vienu partneriu, nes įprastas seksas nebe patenkina įprastų, kasdienių poreikių ir nebeteikia jaudulio.

Jei visgi nusprendėte išbandyti grupinį seksą, įsidėmėkite keletą vertingų patarimų.

1. Išbandykite seksą trise tik jei abu partneriai to nori, o ne tik kažkuris vienas. Jei abu partneriai sutinka išbandyti seksą trise, tačiau vienas iš jų yra skeptiškai nusiteikęs ir sutinka eksperimentui tik tam, kad įtiktų mylimąjam, sumanymo geriau atsisakyti. Nes linksmybėms pasibaigus priekaištų lavinos tikrai neišvengsite.

2. Lovoje – jokių draugų ar giminaičių. Seksas ir pinigai griauna draugystę, todėl į meilės guolį kviesti artimųjų nereikėtų. Bet kokiu atveju visi būtumėte susikaustę, jaustumėte įtampą, o ir viskam pasibaigus gandų bei apkalbų išvengti nepavyks. O juk lovos reikalai itin asmeniškas dalykas, kurio aptarinėti su kitais tikrai nenorėtumėte.

3. Išankstinis susitarimas. Privalote nuspręsti, kokios lyties atstovą norėtumėte matyti savo miegamajame. Nieko keisto, jei mylimoji norės matyti dar vieną vyrą, o mylimasis – simpatišką merginą, todėl šį klausimą reikėtų išspręsti iš anksto. O galbūt norėsite pasikviesti abu?

4. Laikas ir vieta. Grupinis seksas toks paprastas atrodo tik pornografiniuose filmuose. Realiame gyvenime viskas daug sudėtingiau. – viskas kitaip. Norite išvengti nesklandumų ir nejaukumo jausmo? Iš anksto susitarkite, kur viskas vyks (Jūsų namuose, viešbutyje ar kur kitur) ir koks Jūsų įsivaizduojamas veiksmo scenarijus.

Suaugusiems.lt

Grupinis seksas - viena iš Jūsų seksualinių fantazijų?
 
Komentarai
Naujas komentaras