Jei norite šiemet rasti meilę, darykite šiuos dalykus

True-Love-Section-2---1200_270025c6cad2b45aece3de2ead31e3b9_2000-1080x500.jpg
 
Su naujais metais ateina ir galimybė “perkrauti” tam tikras gyvenimo sritis ir pasiekti tikslus. Jei meilė yra jūsų prioritetas šiemet, yra daugybė dalykų, kuriuos galite pradėti daryti, jei norite ją surasti.

Galite pradėti vystyti planą, kurio pagrindinis tikslas šiemet – santykiai. Tada identifikuokite mažus žingsnius, kuriuos turite žengti, norėdami pasiekti tikslą. Pavyzdžiui, išmėginkite naują pasimatymų aplikaciją, ar pasikeiskite senas profilio nuotraukas, paprašykite savo draugų supažindinti jus su kuo nors. Gal būt jums vertėtų padirbėti su pasitikėjimu savimi, kai susitinkate naujus žmones? Sudarykite planą ir užrašykite jį, bei peržiūrėkite jį su draugais, kad gautumėte jų patarimų.

Ir kaip siekiant bet kokių tikslų, meilės paieškoms gali prireikti praktikos. Toliau skaitydami rasite ekspertų patarimus kaip surasti meilę šiemet.

Pirmiausia, rūpinkitės savimi

Kai jaučiatės gerai, lengviau atsiverti meilei ir būti emociškai atviresniu. Juk traukiate tą, kas pats esate, o ne tai, ko norite. Todėl, jei norite partnerio, kuris atitinka jūsų aukštus standartus, tada turite įsitikinti, kad pats atitinkate šiuos standartus. Kuo geriau jausitės, tuo greičiau rasite partnerį, kuris atitiks jūsų energiją. Ir nepamiškite kelti sau iššūkius, kad kiekvieną dieną tobulėtumėte!

Būkite aktyvus internete ir realybėje

Gali prireikti šiek tiek laiko, kol perprasite susitikinėjimo subtilybes, todėl svarbu praktikuotis. Būkite aktyvus pasimatymų programėlėse ar socialiniuose tinkluose, tačiau nepamirškite dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Bet tai nereiškia, kad turite persiplėšti. Tačiau aktyviai susipažindami su naujais žmonėmis, paįvairinsite savo pasimatymų strategiją ir padidinsite šansus sutikti tinkamą žmogų. O galiausiai, galite susirasti naujų draugų.

Emociškai nutraukite saitus su žmonėmis iš praeities

Skirkite kelias minutes ir įsivaizduokite save santykiuose, kokių trokštate. Kaip tie santykiai atrodo? Kaip jūs jaučiatės? O tada pagalvokite apie žmones iš praeities, kurie jus dar laiko ir nuspręskite ar jie galėtų suteikti jums tai, ko trokštate? Jei ne, nebijokite nutraukti ryšį. Yra žmonių, kurie įsitraukia į santykius tik todėl, kad labiau norėjo pačių santykių, o ne būti su tam tikru žmogumi. Kam laukti kažko, kas gali arba ne, duoti jums tai, ko norite?

Atsikratykite sąrašų

Nors gerai žinoti ko norite, gausite daugiau naudos, jei išmesite sąrašus ko norite iš santykių ar partnerio.

Mes niekada nežinome kokią paketą gausime su naujais santykiais. Sąrašas dalykų, kurių norite iš partnerio, nereiškia, kad esate išrankus ar gausite tai, ko nusipelnėte – jis ribojantis. Vietoje to, labai svarbu žinoti savo vertybes ir santykių tikslą. Jei yra chemija, būkite atviri galimybėms.

Dažniau sakykite “taip”

Yra milijonas priežasčių atsisakyti pasimatymo: esate per daug užsiėmęs, neturite bendrų draugų ir t.t. Visada lengviau pasakyti “ne” negalvojant, nei sutikti. Tačiau, jei dažniau sakytume “taip”, atsivertume galimybėms.

Raskite būdų tapti labiau matomu

Yra būdų, kurie padės įtraukti žmones ir su jais susipažinti į tai, ką jau darote. Jei kasdien dirbate iš namų, pasirinkite vieną ar dvi dienas per savaitę, per kurias pakeisite darbo aplinką į viešesnę. Jei sportuojate namuose, imkite sportuoti klube ar bėgiokite parke, tai sutiksite žmones su panašiais interesais. Tokie maži pokyčiai kasdienėje rutinoje padidina jūsų šansus sutikti partnerį.

Būkite čia ir dabar kasdien

Būkite čia ir dabar taip dažnai, kaip tai įmanoma, tai yra, imkite praktikuoti sąmoningumą kiekvienu momentu. Praktikuodami sąmoningumą, kasdien būsite čia ir dabar, o taip sumažės nerimas dėl dalykų, kurių negalite kontroliuoti. Tai nėra lengva, kai susitikinėjate. Tačiau būdami čia ir dabar sukuriame tinkamą erdvę ryšiui kurti su kitais, o tai yra būtina ieškant meilės.

Išlikite pozityvūs ieškodami meilės

Neleiskite praeičiai stabdyti jūsų nuo to, kas laukia ateityje!

Pozityvumas ir viltis ieškant meilės yra svarbiausia. Negatyvumas sukelia baimę, kuri virsta realybe. Todėl svarbu likti pozityviu. Galvokite, kad jūsų būsimasis partneris laukia jūsų visai čia pat. Taip pat rekomenduojame pasipraktikuoti prieš veidrodį: nusišypsokite sau ir stebėkite kaip keičiasi jūsų akys, kai pozityvi mintis keičia negatyvią.

Jei šiemet norite rasti meilę, gali prireikti daugiau darbo, nei jo dėjote praeityje. Tačiau, jei atsidursite sveikuose ir laiminguose santykiuose, tai verta visų pastangų.

Suaugusiems.lt

Ar šiemet tikitės atrasti meilę?
 
Komentarai
Naujas komentaras