Jis to nori, o ji – ne. Ką daryti?

pora.jpg
 
2 komentarai
Tai –situacija, su kuria susiduria daugybė porų. Ir joje, atrodytų, savaime užprogramuotas konfliktas. Vienam teks nusileisti. Tai, be abejo, sukelia diskomfortą. Ar įmanoma ką nors pakeisti?

Kas negerai?

Nors pasitaiko ir tokių situacijų, kai suartėjimo nori moteris, o vyras – ne nuotaikoje, vis dėlto kur kas dažnesnis variantas, kai sekso pageidauja vyras. Ir šią problema poros bando spręsti įvairiai. Vieni vyrai tiesiog pradeda švelnias glamones tikėdamiesi, kad moteris vis tiek susijaudins, kiti griebiasi gudrybės, užmaskuotos po „masažu“: pasiūlo atpalaiduojantį masažą, vėliau mėgindami jį paversti erotiniu. Tačiau dažnai net ir tokie, atrodytų, tikrai suveikti turintys triukai, niekur neveda, tik sukelia dar didesnį nusivylimą: o jei moteris net ir po visų šių partnerio pastangų atsisako sekso? 


Vyrai dažniausiai klysta manydami, kad moterį labiausiai užves būtent fizinis kontaktas. Vis dėlto jei partnerė seksui nenusiteikusi, jo nenori – fizinis kontaktas ją gali veikiau suerzinti nei realiai sujaudinti, nes jūsų švelnumas ir glamonės vers ją pasijusti įpareigota. Jei ji pajus, kad žadėtas atpalaiduojamasis masažas pereina į erotiką, kils natūralus nepasitenkinimas: tikėjosi vienokio efekto, bet paaiškėjo, kad jūsų „paslaugumas“ – apsimestinis, nes jūs vis dėlto siekiate kitokių tikslų. 
 


Pradėkite kitaip

Vis dėlto seksologai tikina, kad jos griežtą „ne“ įmanoma paversti „o taip!“. Ir tai – kur kas paprasčiau, nei manėte. Visų pirma – reikia pradėti tinkamai. Moteris gali būti nenusiteikusi seksui, bet neprieštaraus kitokios formos artumui. Galbūt kaltas darbe patirtas stresas, kokie nors nemalonumai, trukdantys atsipalaiduoti? Visa tai normalu, išties pasitaiko gyvenime. Ir didesne problema tampa tada, kai vyras mėgina užmegzti kontaktą lyg niekur nieko, ignoruodamas jos nenorą leistis į erotinius žaidimus.

Ką turėtų daryti sumanus partneris? Seksologai pataria: pasikalbėti. Tiesiog paklauskite, kaip ji jaučiasi, kas trukdo atsipalaiduoti ir pasiteiraukite, ką jūs galėtumėte padaryti, kad jos savijauta pagerėtų?

Tokia strategija nebūtinai iš karto pakeis jos mintis, bet jau pats klausimas, domėjimasis nuteiks atsipalaidavimui, o atsipalaidavus „ne“ iš tiesų greičiau virsta „taip“. Galbūt iš tiesų galite jai pagelbėti su kokiais nors buities darbais ar pasiūlydamas problemos, visą dieną neduodančios jai ramybės, sprendimą? O gal šiandien jos troškimas labai akivaizdus – tiesiog valandėlę pasilepinti kvapnioje vonioje, tik ji iki šiol apie tai nepagalvojo?


 

Daug žadantis pažadas

Jei reikalai ir toliau nejuda link sekso, galite užduoti ir kitą klausimą: ar galėtume rytoj suplanuoti erotiškesnį vakarą? Taip jūs vienu šūviu nušausite du zuikius: pirma, parodysite jai, jog kuo puikiausiai suprantate jos šiandieninį nenorą ir nepykstate dėl to, antra, paraginsite ją nusiteikti seksui rytoj. Jausdamasi suprasta ir dėkinga už jai suteiktą erdvę šiandien, rytoj partnerė jus gali labai maloniai nustebinti geresne nuotaika ir... visais kitais savo firminiais triukais.

Paprasta, bet patvirtinta moksliškai: jei parodysite supratingumą ir toleruosite kartkartėmis atsirandantį partnerės nenorą mylėtis, labiau tikėtina, kad ji bus motyvuota parodyti iniciatyvą kitą kartą. Parodykite jai, kad galite palaukti, ir nedarykite spaudimo be – ir jau visai neturkus maloniai nustebsite, kad jos „ne“ tampa retesni!www.suaugusiems.lt

Dėl kokių priežasčių atsisakote sekso?
 
Komentarai (2)
Straipsnis i pievas. nurasyta is laikrasciu
Pasvingirioti ne taip paprasta. Turėtų ta porelė jums patikti, kaip jūsų antrąją puse.
Naujas komentaras