Ką daryti ir ko nedaryti, kai partneris negali pasiekti orgazmo

sex-attachment-reason-1566265129.jpg
 
Viena dažniausiai pasitaikančių seksualinių problemų – sunkiai pasiekiamas orgazmas. Apie 21% moterų ir 8% vyrų jauname amžiuje (16-21 m.) sako, jog patiria sunkumus pasiekdami orgazmą. O ką daryti, kai partneris negali baigti? Tai gana jautri bėda ir į ją reikia jautriai sureaguoti.

Visų pirma, prisiminkite, kad nors ir orgazmas yra labai malonus ir smagus pojūtis, geram seksui ir puikiam seksualiniam gyvenimui jis nėra būtinas. Kai kurie jaučia spaudimą patirti orgazmą ir tai tampa priežastimi kodėl orgazmo nebūna. Be to, žmonės ima jaudintis tik dėl to ar patirs orgazmą ir nebekreipia dėmesio į visus kitus pojūčius, jaučiamus sekso metu. Labai svarbu nespausti partnerio dėl orgazmo, nes tai sumažina jo tikimybę. Leiskite žinoti, kad esate čia tam, kad padėtumėte, jei partneris to nori, bet pripažinkite, jog kartais orgazmas tiesiog neįmanomas ir tai yra normalu. 

Negalvokite apie tai kaip apie problemą

Kaip ir daugelis seksualinio gyvenimo aspektų, nesugebėjimas patirti orgazmo nėra problema tol, kol tai nepridaro jums bėdų. Taigi, jei jūs mėgaujatės preliudija ar lytiniu aktu, nepaisant to, ar patyrėte orgazmą ar ne, neverskite partnerio jaustis taip lyg kažkas su juo būtų ne taip. Nesugebėjimas patirtį orgazmo su partneriu yra labai dažnas, o seksu galima mėgautis ir be pabaigos. Būkite supratingi ir palaikykite partnerį, jei ši problema jam nėra problema.

Nepriimkite to asmeniškai

Yra daugybė galimų priežasčių, dėl kurių partneris negali patirti orgazmo ir tai neturi nieko bendro su jumis. Partneriui esate labai patrauklus ir jūs darote viską teisingai (nors pasidomėkite, gal ką nors galėtumėte padaryti geriau), tačiau kartais mūsų kūnai tiesiog nebendradarbiauja. Nesugebėjimas patirti orgazmo gali kilti dėl nerimo, menko savo kūno pažinimo. Ir taip, problema gali kilti ir dėl partnerio technikos, tačiau viskas gerai. Visada galima mokytis kaip patenkinti partnerį. Svarbiausia tinkamai priimti atsiliepimą.

Nenusiminkite

Jei įžeidžiamas jūsų ego, neparodykite to partneriui. Kai kurios moterys tiesiog apsisuka ir ima ignoruoti partnerį ir tada pradeda kalbėti apie tai, kas buvo blogai. Deja, tokios reakcijos tik prisidės prie to, kad partneris ir kitą kartą nesugebės pabaigti. Nieko tokio jaustis įskaudintam, išsigandusiam ar susirūpinti. Tiesiog susidorokite su šiais jausmais asmeniškai ir pabandykite švelniai sau parodyti, kad taip jaustis neverta. Priminkite sau, kad kūnai ne visada veikia taip, kaip mes to norime.

Neskubinkite partnerio

Jums gali pasirodyti, kad nešvankios kalbos ar kas nors panašaus, padės partneriui pasiekti tinkamą nuotaiką. Tačiau svarbu daryti tai švelniai ir neparodyti, kad partnerį spaudžiate greičiau baigti. Neklauskite ar jis jau netoli, nes tai privers partnerį jausti spaudimą. Tai erzina, atitraukia dėmesį ir nepadidina malonumo. Vietoje to pabandykite paklausti „ar tai tau patinka?“, kad partneris įsijaustų į pojūčius.

Pabandykite suprasti partnerį

Puikus būdas suprasti kodėl partneris negali patirti orgazmo yra suvokimas ką patiria partneris. Yra didelė tikimybė, kad kažkuriuo metu jūs taip pat negalėjote baigti taip paprastai kaip to norėjote. Paklauskite savęs kokios reakcijos jūs norėtumėte susilaukti iš partnerio tada.

Pasiūlykite kitokį užsiėmimą

Jei tai ką darote jūsų partneriui nepadeda, paklauskite ar jis nenorėtų išmėginti ką nors kito. Pavyzdžiui, gal partneriui labiau patiktų oralinis seksas, o ne penetracija. Nesutelkite dėmesio tik į penį ir vaginą. Stimuliuoti partnerį galite pirštu, liežuviu, rankomis ir net sekso žaislais. Tyrimai patvirtina, kad seksualinė įvairovė svarbi orgazmui patirti, todėl išmėginkite naujų sekso pozų. Prisiminkite, nėra gero ar blogo būdo orgazmui patirti, todėl tyrinėkite.

Pasakykite partneriui, jog jis neturi gėdytis, jei nori sustoti

Nespauskite partnerio patirti orgazmą ir leiskite jam žinoti, kad nelaukiate kol jis baigs ir viskas gerai, jei jis bet kada norės nutraukti aktą. Tai padės nesusitelkti į orgazmą ir sugrąžins malonumą. Jei paklausite partnerio ar jis norėtų padaryti pertrauką, taip pat sumažinsite spaudimą.

Paklauskite partnerio kas jam patinka

Vietoje klausimo „kas privers tave pajusti orgazmą?“ klauskite kas gali padėti mėgautis momentu.

Labai svarbu kalbėtis su partneriu apie viską, todėl pokalbiai apie partnerio patirtį, poreikius ir norus taip pat yra svarbūs. Kartu atrasite geriausius būdus patenkinti vienas kito poreikius. Tik prieš tai turite suprasti tuos poreikius.

Suaugusiems.lt

Ar jūsų partneris dažnai nepatiria orgazmo?
 
Komentarai
Naujas komentaras