Ką daryti, jei ji vaidina sunkiai prieinamą?

seksas.jpg
 
Vieną akimirką ji – karšta ir aistringa, o kitą – it ledkalnis? Ką gi, tai – senas kaip pasaulis žaidimas. O žaisti jį (ir galbūt laimėti prizą) ar ieškoti kitos žaidimo partnerės – spręsti jums.

Meilė – kaip pokeris

Taigi pakalbėkime apie šią situaciją pragmatiškai. Susitikinėjimas, pasimatymai – iš pradžių tai daugiau žaidimas nei rimti santykiai, kad ir kaip šis periodas filmuose, knygose ir net poemose būtų liaupsinamas. Maža to, tai – ne bet koks, o azartinis žaidimas, tarsi pokeris, kur parteriai nuolat tiria, įtarinėja vienas kitą ir stengiasi kurį laiką nuslėpti nuo priešininko savo kortas, nesvarbu, ar jos būtų geros, ar visai niekam tikę. Galiausiai... kas nors vis tiek laimi. Meilėje dažniausiai – taip pat.

Taip jau susiklostė evoliucijoje, kad sunkiai prieinamas dažniau vaidina moterys, ne vyrai. Nes moterims, nuo seniausių laikų, turėti partnerį lytiniam kontaktui – ne problema (jei kalbama tiesiog apie sueitį, o ne apie partnerį visam gyvenimui). Tuo tarpu vyrams – atvirkščiai, tam, kad laimėtų savo „prizą“, turi kaip reikiant pasistengti ir užkariauti moterį. Taigi kalbant apie pasimatymus, būtent vyrui atiteko vaidmuo partnerio, kuris turi sudominti, sužavėti, rodyti iniciatyvą ir užkariauti. 


Vis dėlto kartais atrodo, kad moteris ne tiek domisi pačiu vyru, kiek tyčia žaidžia keistus žaidimus su jo ego. Ir toks įspūdis – ne be priežasties. Nepamirškime, kad santykiai anaiptol nėra kaip Holivudo filmuose vaizduojama intriga, kurią apibrėžtų posakis: atėjau, padariau įspūdį, ir ji – mano. Moteris, kuri turi privilegiją rinktis iš keleto kandidatų į jos lovą ir galbūt širdį, tiesiog privalo partnerius išbandyti prieš galutinai išsirinkdama kurį nors vieną iš jų. Priešingu atveju ji elgtųsi elementariai kvailai.
 

Viskas paprasta. Juk prieš pirkdami naują automobilį pamėginate jį šiek tiek pavairuoti, tiesa? Ieškant potencialaus partnerio elgiamasi taip pat. O kodėl gi turėtų būti kitaip? Santykiai iš žmogaus reikalauja laiko, energijos, emocijų. Ir niekada nėra garantijos, kad net ir pakankamai į juos investavus viskas bus rožėmis klota. Tad bent jau pradžioje, kol dar viskas yra pasirinkimo stadijoje, verta užsitikrinti maksimalią sėkmę.

Beje, sąvoka „sunkiai prieinama“ čia vartojama ne ta prasme, kad sekso nenusimato nei po pirmo, nei po penkiolikto pasimatymo. Kada suartėti intymiai – kiekvienai porai labai individualu. „Sunkiai prieinama“ šiuo atveju – tai moteris, kuri apskritai siunčia klaidinančius signalus ir neleidžia susivokti, ar judu – kartu, ar vis dėlto atskirai. Taigi net jei ir pirmąjį jūsų pasimatymą vainikavo aistringas seksas, gali būti, jog tai nieko nereiškia. 
 

Galbūt ji – išties kietas riešutėlis?

Vaidindama sunkiai prieinamą moteris visų pirma išbando, ar partneris iš tiesų yra rimtai nusiteikęs jos atžvilgiu. Ji privalo žinoti, ar jis tikrai domisi ja pačia, o ne tik ieško trumpalaikio nuotykio.

Ar ji iš tiesų sunkiai prieinama, ar tiesiog užsiėmusi? Susipažinote klube. Smagiai paplepėjote. Ji spėjo papasakoti, kad šiuo metu rašo magistrinį darbą ir dirba pilnu etatu. Susitarėte susiskambinti. Tačiau kitą dieną ji neatsiliepia telefonu ir neatsako į jūsų žinutes. Vakare, beveik prieš vidurnaktį, vis dėlto sulaukiate iš jos trumpo „Labos nakties“. Kitą dieną scenarijus kartojasi. Neskubėkite kaltinti jos, kad elgiasi egoistiškai. Prisimenate, ką jis sakė apie savo užimtumą? Labai gali būti, kad ji iš tiesų visą dieną elementariai neturi laiko jums atsakyti. O vakare – dar ir noro. Vyrams kartais sunku suvokti, kad moterys taip pat gali būti susikoncentravusios į karjerą kur kas labiau nei į santykius. Taigi šiuo atveju galbūt niekas jokių žaidimų nežaidžia – jums tik reikėtų kantriai sulaukti, kada ji ir vėl turės laisvą vakarą bei galės kur nors išeiti. 

Galbūt jūs jai tiesiog neįdomus? Tikriausiai tikitės, kad būtumėte tą seniai supratęs. Bet juk kartkartėmis ji su jumis akivaizdžiai flirtuoja, būna miela. Deja, vos jūs žengiate žingsnį pirmyn – ji jus atstumia. Ir vėl viskas iš naujo. Ką gi tai reiškia? Veikiausia tai, kad jūs jai kaip partneris visai neįdomus. Tačiau tai, kad su ja flirtuojate, paglosto jos ego. Taigi ir žaidžiate šilta-šalta, kol vienam iš jūsų nusibos. Nieko nepadarysi, žinoti, kad kažkas jumis žavisi, dėl jūsų kovoja, rodo jums dėmesį – galingas narkotikas, kurio atsisakyti labai sunku. Net jei iš anksto akivaizdu, kad dėmesio rodytojas į rimtesnius santykius pretenduoti negali. Taigi šiuo atveju geriau savo žaidimą baigti kuo anksčiau. Ir jei jūs jau penkis kartus kvietėte ją susitikti, o ji tempia laiką ir nesako nei „taip“, nei „ne“ – pats metas jums pačiam pasakyti „ačiū, nebereikia“.
 

Bet jei vis dėlto šansų turite...

Taigi jums vis dėlto atrodo, kad šansų – yra, tik kol kas ji vis dar žaidžia ir tikrina jūsų ketinimų rimtumą. Tuomet veikite kaip nugalėtojas.
 

Stenkitės šiek tiek daugiau. Maždaug 70 procentų pasimatymų pastangų gula ant vyrų pečių. Parodykite savo ketinimų rimtumą – sudominkite, suintriguokite ją. Tai nereiškia, kad per dieną turėtumėte parašyti 15 žinučių daugiau, nei jūsų menamas konkurentas. Tai reiškia, kad turite rašyti ypatingai. Vien šypsenėlėmis jos dėmesio nepelnysite. Visų pirma – nepatingėkite jai paskambinti ir pasikalbėti. Tai rodo, kad iš tiesų galvojate apie ją ir norite susitikti, o ne šiaip sau rašinėjate žinutes per nuobodų susirinkimą. Pasistenkite, kad jūsų pokalbis ar žinutė ją pralinksmintų, priverstų nusijuokti. Nusiųskite įdomią nuorodą – ką nors, kas, žinote, ją sudomins. Būkite pasirengęs išklausyti, kaip prabėgo jos diena, kas ją pradžiugino, nuliūdino. Jei tik turite galimybę – pasistenkite, kad jūsų dėmesys virstų darbais. Nusiųskite jai gėlių ar pasiūlykite padaryti pertrauką ir pakvieskite 15 minučių į kavinę prie pat jos darbo. Tokios malonios staigmenos moterims ypač patinka, nes, viena vertus, niekuo jos neįpareigoja, antra – yra trumpos, spontaniškos, taigi neprailgs. O svarbiausia – tokie dalykai parodo, kad jos gyvenimas gali būti kupinas džiaugsmo ir malonių netikėtumų, jei tik jame būsite jūs.
 

Pasitikėkite savimi, bet neperlenkite lazdos. Žaisti sunkiai prieinamą galima labai skirtingai. Ji gali būti ir griežto auklėjimo, katalikiškų pažiūrų gera mergaitė, ir tikra kalė, nuolat pademonstruojanti, kad jai į viską – į jus taip pat! – nusispjaut. Kartais ir vienas, ir kitas kraštutinumas veikia kaip tikras magnetas. Moterims tai – vienas iš būdų patikrinti, ar gebate išlaikyti šaltą protą esant dideliam spaudimui. Ir ar nepalūšite jos siekdamas. Taigi tokioje situacijoje turėtumėte parodyti, kad pasitikite savimi, bet ir gebate prisitaikyti prie aplinkybių. Atkreipkite dėmesį į tokias smulkmenas, kaip laikysena, kūno kalba, manieros – viskas, ką galite išnaudoti rodydamas savo pranašumą. Tačiau rodydamas pasitikėjimą savimi, nepameskite iš akių pagrindinio tikslo – moters, kuriai norite patikti. Nes jei tik kils pagunda įsižeisti ir duoti atkirtį – viskas, žaidimas baigtas, jūs pralaimėjote.
 

Žaiskite jos žaidimą. Jei ji vaidina sunkiai prieinamą, kodėl gi jums nepabandžius to paties? Juk jei jau žaisti – tai žaisti, meskite jai iššūkį. Padarykite taip, kad ji jūsų šiek tiek pasiilgtų. Bent jau kartais. Jei esate įsitikinęs, kad ji išties slapta jus išbando, vadinasi, ji iš tiesų trokšta jūsų dėmesio. Taigi keletą savaičių rodykite jai dėmesį: skambinkite, rašykite žinutes, komentuokite jos nuotraukas feisbuke, kvieskitės kavos. Tada staiga mažinkite dėmesio dozę. Imkite skambinti rečiau ar keletą dienų apskritai neskambinkite. Netyčia praleiskite jos skambučius, o paskui lyg niekur nieko perskambinkite, bet neaiškinkite, kodėl neatsiliepėte anksčiau. Tegul ji taip pat pajunta bent kiek nerimo, kad gali jus prarasti.  Tik čia svarbiausia – neišleisti iš akių jau anksčiau minėto principo: prieš tai, kai pradėsite žaisti jos žaidimą, ji jau turėtų būti supratusi, kad jos gyvenimas su jumis yra įdomesnis nei be jūsų.
 

Jei niekas nepadeda – klauskite tiesiai. Va taip, paprastai, nutraukdamas bet kokius žaidimus: „Kaip manai, ar mūsų santykiai gali tęstis?“ Jei mėginate susitikinėti keletą mėnesių, esate jai atidus ir malonus, tačiau ji vis dar neapsisprendžia ar judu – pora, pats metas sudėlioti taškus ant i. Be abejo, toks klausimas ją nustebins. Bet kartu ir aiškiai parodys – jūs nusiteikęs rimtai. O ji privalės liautis išsisukinėjusi ir pagaliau žaisti atviromis kortomis. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras